Ever After High

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Ever After High Daughter Of Snow Apple White
Video sa načíta
Apple White pôjde so svojimi rodičmi na hory a preto potrebuje teplé ale i moderné oblečenie. Pomôžte jej vybrať najvhodnejší outfit.
Hra - Ever After High Daughter Of Cinderella Ashlynn Ell
Video sa načíta
Ashlynn sa chystá na školskú akciu a chcela by vyzerať krásne. Vyberte jej pekné šaty a make-up, aby sa zapáčila aj chlapcom.
Hra - Ever After High Daughter of the Little Mermaid High Meeshell Mermaid
Video sa načíta
Pomôžte malej morskej panne s výberom šiat na školskú slavnosť. Príjmu ju medzi seba aj princezné ? Ale skončí u rebelov?
Hra - Ever After High Farrah Goodfairy Dress Up
Video sa načíta
Farrah sa chystá s dievčatami na lesnú párty a preto potrebuje moderný outfit. Vyberte jej oblečenie, make-up a doplnky, ktoré nosí najčastejšie.
Hra - Ever After High Ramona Badwolf Dress Up
Video sa načíta
Ramona potrebuje pekné oblečenie, aby si ju dievčatá z Ever After High všimli. Poradíte jej, ktoré z nich by si mala vziať? Nezabudnite ani na krásne doplnky a účes.
Hra - Ever After High Blondie Lockes Manicure
Video sa načíta
Blondie potrebuje luxusnú manikúru a preto si vybrala vás, aby ste jej ju urobili. Ošetrite jej ruky a nehty a naneste krásny lak a pekné dekorácie, aby odchádzala s úsmevom na tvári.
Hra - Snow White Tailor for Apple White
Video sa načíta
Apple potrebuje nové šaty a preto sa Snehulienka rozhodla, že jej jedny ušije. Pomôžte jej s tímto pekným nápadom.
Hra - Ever After High Carnival Date Bunny Blanc
Video sa načíta
Pripravte Bunny na dnešný karneval, ktorý koná Ever After High. Bude sa ostatným spolužiakom páčiť?
Hra - Ever After High Evil Raven Queen Dress Up
Video sa načíta
Raven by mala pokračovať v jej osude a stať sa zlou kráľovnou, oblečte ju do tohto štýlu, aby vyzerala ako zlá kráľovná. Bude jej tento osud prislúchať alebo nie?
Hra - Raven Queen Real Haircuts
Video sa načíta
Raven potrebuje nový účes, aby sa viac zapáčila Dexterovi. Spravte jej ho a vyberte jej aj nové oblečenie, v ktorom bude vyzerať krásne.
Hra - Ever After High Helga Crumb Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si Helgu dcéru Janíčka, ktorá žije v perníkovej chalúpke. Vyberte jej sladké oblečenie, ktoré miluje.
Hra - Apple White Real Makeover
Video sa načíta
Apple White vyzerá príšerne a preto sa potrebuje dať opäť do poriadku. Pomôžte jej s úpravou tváre, výberom make-upu a nových šiat, ktoré by sa k nej hodili. Pomôžte jej?
Hra - Ever After High Dragon Games Apple White
Video sa načíta
Vyberte pre Apple nové oblečenie, ktoré by si mohla obliecť na dračie hry. Musí to byť niečo noblesné a moderné, aby ju všetci obdivovali. Podarí sa vám to ?
Hra - Ever After High Carnival Date Alistair Wonderland
Video sa načíta
Oblečte si Alistaira syna Alice z krajiny zázrakov a vyberte mu nové oblečenie, ktoré by sa k jeho osobnosti hodili najviac. Nezabúdajte, že sa stretáva s mladími spolužiakmi z vysokých kruhov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie