Ostatné

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - The Night of The Witches Jigsaw
Pripravte sa, pozor, teraz. Hor sa do toho. Súťaž v roztomilom skladanie puzzlí začala a len vy môžete ukázať, čo vo vás je. Pred začiatkom každého skladania si vyberiete obtiažnosť a potom sa nechávate uniesť roztomilým skladaním puzzlí. Dokážete zložiť všetky puzzle?
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je nakŕmiť zombie prasiatká štavnatými mozočkami. Aby sa vám to podarilo, musíte prasiatká rôzne prichytávať lanom alebo naopak zas lano prerezávať. Podarí sa vám úspešne zdolať všetkých 25 levelov?

Prince of Persia

22.11.2015
94%
Hra - Prince of Persia
Video sa načíta
Zahrajte si kultovú hru s mladým princom, ktorý ma za úlohy zachrániť princeznú. Aby sa k nej dostal musí prekonať niekoľko prekážok a zlikvidovať nepriateľov. Podarí sa vám k nej dostať včas?

Papa Louie

16.9.2015
86%
Hra - Papa Louie
Video sa načíta
Vydajte sa s kuchárom na nebezpečnú cestu, kde budete musieť krotiť zlú zeleninu, aby ste na šli dobrú pizzu. Zbierajte po ceste peniaze, soľničky a koreničky!

Super Drift 3

11.9.2015
64%
Hra - Super Drift 3
Video sa načíta
Myslíte si, že ste rýchli jazdci? Overte si to v autách, kde bude vašou úlohou doraziť do cieľa, ako prví! Podarí sa vám to?

Potty Racers

9.8.2015
75%
Hra - Potty Racers
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru s malým panáčikom a pomôžte mu, aby so svojim vozidlom doskočil, čo najďalej. Počas hry si vozidlo môžete vylepšovať, aby bol vás skok ešte lepší.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta
Sliepky sú tentoraz na divokom západe a stretnete sa s nimi v súbojoch na život a na smrť. Mieritko musíte mať na zbrani a akonáhle začne sliepky tasiť zbraň, tak ju musíte rýchlo streliť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov.
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu parádnu hru, v ktorej budete strieľať sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac získate bodov. Môžete skúsiť trafiť aj telefónnu búdku alebo ovce.
Hra - Adventure Time These Lumps
Video sa načíta
Pokúste sa zožrať čo najviac monštier, ktoré sa pohybujú okolo Vás. Nebude to jednoduché, ale iste si poradíte. Samozrejmosťou je vyhnutie sa väčším súperom, pretože väčší vyhráva.

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou pozbierať s prasiatkom v každom levely všetky žalude. Aby sa vám to podarilo, musíte správne použiť laná a prasiatko prichytiť na príslušné herné prvky. Laná je možné následne prerezať, čo vám umožní dostať sa ku všetkým žaluďom.

The Visit

22.3.2015
78%
Hra - The Visit
Video sa načíta
Dostaňte hlavného hrdinu k jeho milovanej v tejto krátkej adventúre. Aby sa vám to podarilo, musíte si poradiť s rozličnými prekážkami a nástrahami. Hra je však plná nečakaných zvratov, ktoré vás môžu doviesť až na elektrické kreslo či do väzenia.

Mario Forever Flash

21.3.2015
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video sa načíta
Pomôžte známemu Máriovi prekonať všetky prekážky, zničiť nepriateľov a dostať sa do cieľa. Počas cesty dbajte na to, aby ste zbierali mince a hubky, ktoré vám dodajú silu. Podarí sa vám vyhrať?

Frat Boy Beer Pong

3.2.2015
70%
Hra - Frat Boy Beer Pong
Video sa načíta
Vyskúšaj si svoj postreh! Zvládneš dobre hádzať loptičkou? Keď ale trafíš súperov kelímok, musíš jeho pivo vypiť. Rovnako tak to musí ale urobiť aj on. Ale čím viac toho vypiješ, tým horšie sa ti bude hádzať. Vypi všetky tégliky skôr ako tvoj súper!

TrackMania

18.2.2015
83%
Hra - TrackMania
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu pretekársku hru, ktorú môžete poznať z PC. Vašou úlohou bude získavať medaile za dosiahnutý čas na tratiach. Medaile získate tiež za predbehnutie súperov. Môžete si vytvárať aj vlastné trate.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie