Tetris

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Gap Fit

25.6.2020
85%
Hra - Gap Fit
Poďte si zahrať túto logickú hračku, v ktorej bude vašou úlohou posúvať farebné bloky tak, aby sa vždy jedna vodorovná línia spojila a tým tak zmizla z herného poľa. Týmto spôsobom čistíte herné pole, kým to nebude možné. Potom sa pripočíta skóre a ide sa ďalej. Hru ovládate myšou.

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Táto hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vašou úlohou v tejto hre bude správne pokladať jednotlivé bloky dovnútra herného poľa takým spôsobom, aby ste vyplnili vždy jednu linku buď horizontálne alebo vertikálne. Potom sa vám pripočítajú body, linka zmizne a ide sa…

Block Jewel Puzzle

28.5.2020
88%
Hra - Block Jewel Puzzle
V tejto hre bude tvojou úlohou skladať bloky do herného poľa takým spôsobom, aby si vyplnila herné pole. To však musíš plniť takým spôsobený, aby si z kociek urobila pruh a to buď zvislý a alebo vodorovný. Za každú linku dostaneš určité množstvo bodov.

Corona Virus Matchnig

27.4.2020
85%
Hra - Corona Virus Matchnig
V tejto hre si zahráme klasický tetris, ako ho poznáme obohatený o aktuálnej problematiku koronavírusy. Budete musieť skladať jednotlivé časti na seba tak, aby sa spojili buď vo vodorovnom alebo zvislom štýlu. Cieľom hry je spojiť čo najviac možných riadkov alebo stĺpcov, než kompletne zaplníte…

10x10

2.3.2016
65%
Hra - 10x10
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je ukladať na hraciu plochu rozličné kocky domina a snažiť sa tak zaplniť čo najväčšiu plochu. Kocky ukladajte tak, aby ste vytvorili súvislý riadok alebo stĺpec. Keď sa vám to podarí, kocky zmiznú a vy za ich odstránenie získate body.

Tetra

21.2.2016
74%
Hra - Tetra
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu verziu obľúbeného tetrisu. Kocky na seba musíte skladať tak, aby vždy zaplnili riadok a získate body. Hra sa postupom času zrýchľuje.

Hexa Fever

8.2.2016
72%
Hra - Hexa Fever
Video sa načíta
Vašou úlohou bude skladať kocky do poľa tak, aby ste ich spojili v riadkoch horizontálne alebo vertikálne. Za každý spojený riadok dostanete body. Za tieto body potom môžete nakúpiť rôzne bonusy.

Tetro Classic

1.2.2016
73%
Hra - Tetro Classic
Video sa načíta
Zahrajte si parádny tetris! Postupom času sa rýchlosť padania kociek zvyšuje. Túto hru môžete hrať aj na mobilných zariadeniach.

Planaris

11.6.2015
75%
Hra - Planaris
Video sa načíta
Pokús sa rozmiestňovať bloky po hracej ploche tak, aby si zaplnila všetky miesta v rade alebo v stĺpci. Akonáhle sa to podarí, zmizne celá takto vytvorená rada. Skúšajte meniť orientáciu bloku tak, aby sa zmestil na nevyplnené miesta.

Mario Tetris 3Hra na skóre

2.6.2015
76%
Hra - Mario Tetris 3
Video sa načíta
Zahrajte si parádny tetris v štýle Maria. V hre si budete môcť vybrať obtiažnosť a následne budete skladať kocky na seba tak, aby zapadali. Stačí kliknúť pod nápis Game Over a výsledok sa uloží.

Faerie Alchemy

4.4.2015
80%
Hra - Faerie Alchemy
Video sa načíta
Pokúste sa spojiť sily prírody a pomocou špeciálnej alchýmie vytvárať kamene vyšších úrovní. Stačí spojiť vždy tri rovnaké k sebe a máte vyhrané. Aký najvzácnejší kameň dokážete vytvoriť?

Sonic Boom Link n Smash

19.3.2015
75%
Hra - Sonic Boom Link n Smash
Video sa načíta
Pokúste sa spájať obrázky jednotlivých hrdinov zo seriálu Sonic, ktorým je vždy priradený určitý znak. Ak sa Vám to podarí trikrát, môžete využiť ich špeciálny útok.

Brick Craft

21.2.2015
74%
Hra - Brick Craft
Video sa načíta
Posúvajte jednotlivé diely skladačky, ktoré padajú zhora tak, aby ste vytvorili súvislí rad, ktorý následne zmizne. Výhodou je, že vidíte vždy jeden blok dopredu.

ClixHra na skóreHra o medaily

3.10.2014
70%
Hra - Clix
Video sa načíta
Spojte všetky kocky s čiarami tak, ako sú na obrázku v hre. Keď ich tak spojíte, premenia sa na obyčajné farebné kocky. Na konci kola zmiznú všetky nespojené kocky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)