Tetris

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Fruit Match4 Puzzle

PREDVČEROM
85%
Hra - Fruit Match4 Puzzle
V tejto hre musíte nahrať čo najväčšie možné skóre skladaním ovocí na seba. Cieľom je zložiť štyri ovocie vedľa seba.

Aqua Blocks

2.9.2021
85%
Hra - Aqua Blocks
Skladajte v hernom poli jednotlivé bloky takým spôsobom, aby ste nahrali čo najväčšie množstvo bodov. Hru ovládate myšou.

Drop it

24.7.2021
80%
Hra - Drop it
Podarená hra, v ktorej musíte vyplniť celý riadok, aby zmizol a vy ste dostali body. Po každom ťahu však náhodne pribudnú ďalšie bloky. Aké bude vaše výsledné skore?

Jelly Cubes

24.3.2021
85%
Hra - Jelly Cubes
Vynikajúca hra, v ktorej musíte nazbierať čo najvyšší počet bodov kombinácií tetrisu a spoj3 herné mechaniky. Pokladajte jednotlivé bloky tak, aby ste spojili tri bloky rovnakej farby vedľa seba alebo nad sebou.

Kitty Blocks

12.11.2020
87%
Hra - Kitty Blocks
V tejto hre budeme spoločne pokladať rôzne veľké bloky s mačičkami tak, aby ste postupne vypĺňali herné pole. Cieľom hry je vydržať čo najdlhšie nažive, dokážete to?

Gap Fit

25.6.2020
85%
Hra - Gap Fit
Poďte si zahrať túto logickú hračku, v ktorej bude vašou úlohou posúvať farebné bloky tak, aby sa vždy jedna vodorovná línia spojila a tým tak zmizla z herného poľa. Týmto spôsobom čistíte herné pole, kým to nebude možné. Potom sa pripočíta skóre a ide sa ďalej. Hru ovládate myšou.

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Táto hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vašou úlohou v tejto hre bude správne pokladať jednotlivé bloky dovnútra herného poľa takým spôsobom, aby ste vyplnili vždy jednu linku buď horizontálne alebo vertikálne. Potom sa vám pripočítajú body, linka zmizne a ide sa…

Block Jewel Puzzle

28.5.2020
88%
Hra - Block Jewel Puzzle
V tejto hre bude tvojou úlohou skladať bloky do herného poľa takým spôsobom, aby si vyplnila herné pole. To však musíš plniť takým spôsobený, aby si z kociek urobila pruh a to buď zvislý a alebo vodorovný. Za každú linku dostaneš určité množstvo bodov.

Corona Virus Matchnig

27.4.2020
85%
Hra - Corona Virus Matchnig
V tejto hre si zahráme klasický tetris, ako ho poznáme obohatený o aktuálnej problematiku koronavírusy. Budete musieť skladať jednotlivé časti na seba tak, aby sa spojili buď vo vodorovnom alebo zvislom štýlu. Cieľom hry je spojiť čo najviac možných riadkov alebo stĺpcov, než kompletne zaplníte…

10x10

2.3.2016
65%
Hra - 10x10
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je ukladať na hraciu plochu rozličné kocky domina a snažiť sa tak zaplniť čo najväčšiu plochu. Kocky ukladajte tak, aby ste vytvorili súvislý riadok alebo stĺpec. Keď sa vám to podarí, kocky zmiznú a vy za ich odstránenie získate body.

Tetra

21.2.2016
74%
Hra - Tetra
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu verziu obľúbeného tetrisu. Kocky na seba musíte skladať tak, aby vždy zaplnili riadok a získate body. Hra sa postupom času zrýchľuje.

Hexa Fever

8.2.2016
72%
Hra - Hexa Fever
Video sa načíta
Vašou úlohou bude skladať kocky do poľa tak, aby ste ich spojili v riadkoch horizontálne alebo vertikálne. Za každý spojený riadok dostanete body. Za tieto body potom môžete nakúpiť rôzne bonusy.

Tetro Classic

1.2.2016
73%
Hra - Tetro Classic
Video sa načíta
Zahrajte si parádny tetris! Postupom času sa rýchlosť padania kociek zvyšuje. Túto hru môžete hrať aj na mobilných zariadeniach.

Planaris

11.6.2015
75%
Hra - Planaris
Video sa načíta
Pokús sa rozmiestňovať bloky po hracej ploche tak, aby si zaplnila všetky miesta v rade alebo v stĺpci. Akonáhle sa to podarí, zmizne celá takto vytvorená rada. Skúšajte meniť orientáciu bloku tak, aby sa zmestil na nevyplnené miesta.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie