Fyzika

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Dig Out Miner Golf

10.3.2020
85%
Hra - Dig Out Miner Golf
Dnes si dáme jednu logickú hračku. V tejto hre budete hrať golf, avšak trochu netradičným spôsobom. Budete musieť odstraňovať hlinu tým spôsobom, aby sa loptička vplyvom gravitácie dokutálel až do jamky. Najskôr budete používať iba odstraňovanie hliny, neskôr musíte aj používať rôzne pomôcky a…

Catch the Candy 2

15.2.2020
90%
Hra - Catch the Candy 2
Budete mať a úlohu pomôcť potvůrce dostať sa k červenému okrúhlemu terču tým, že budete vystreľovať chápadlá, ktorými sa potvorka môže zachytiť rôznych objektov alebo predmetov alebo s ním môže pohybovať s vecami.

Figure Shaper

19.9.2015
86%
Hra - Figure Shaper
Video sa načíta
Skúste si zahrať túto logickú hru, ktorá vás bude určite baviť. Cieľom je meniť tvary tak, aby ste dostali jeden z nich do cieľa. Kto z vás to zvládne bez problémov?

Magic Safari 2

5.8.2015
76%
Hra - Magic Safari 2
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať zombie na aute bezpečne cez safari. Pritom si budete musieť poradiť s rôznymi nástrahami, ktoré vám stoja v ceste. Za pomoci štyroch rozličných akcií musíte vhodne herné prvky odstrániť či presunúť, aby ste vytvorili bezpečnú cestu.

Catalance Levelpack

5.4.2015
81%
Hra - Catalance Levelpack
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude na hracej ploche vhodne umiestniť zvieratká, aby žiadne z nich nespadlo. Využiť pritom musíte vždy niekoľko pevných bodov. V každom kole sa navyše nachádza hviezda, ktorú získate pokiaľ jedno zo zvieratiek na ňu umiestníte.

Salt Monsters

15.11.2014
72%
Hra - Salt Monsters
Video sa načíta
Dostaň všetky zrnká soli na potrebné miesto. V pokročilých kolách si dávaj pozor na farbu hladných úst, pretože niekedy je potrebné soľ zafarbiť. Samozrejme tiež nesmieš postaviť cestu do kopca, inak hra čoskoro skončí.

Soccer Physics

3.9.2014
69%
Hra - Soccer Physics
Video sa načíta
Ak chcete hrať túto hru musíte mať veľku dávku trpezlivosti pretože sa hráči neovládajú tak, ako pri klasickom futbale. Preto bude dať gól skutočne náročné.

Meeblings

25.8.2014
71%
Hra - Meeblings
Video sa načíta
Meeblings je logická hra, v ktorej budete musieť dostať guličky k tabuli s nápisem Way Out. Dokážete to tak, že využijete jednu z postavičiek, ktorá má nejakú schopnosť. Ak sa vám podarí dostať do cieľa určitý počet, ste víťaz.

Lost Animals

18.8.2014
69%
Hra - Lost Animals
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou nahnať všetky zvieratká do ich klietok za pomoci guličiek, ktoré strielate. Každým kolom sa úroveň hry zvyšuje a preto musíte využívať aj logické myslenie.

Future BuddyHra na skóreHra o medaily

15.8.2014
86%
Hra - Future Buddy
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej musíte dostať panáčika do krabice. Hra obsahuje niekoľko úrovní. Nazbierajte čo najviac bodov.

Woodwork Builder

22.7.2014
76%
Hra - Woodwork Builder
Video sa načíta
V hre Woodwork Builder sa stanete stavebníkom, ktorý má dať potrebné veci na vyhradené miesto. Podarí sa vám poskladať všetky objekty čo najrýchlejšie?

Space Artist

12.6.2014
70%
Hra - Space Artist
Video sa načíta
V hre Space Artist získaš prehľad o pohybe vesmírnych telies. Môžeš si nasimulovať situácie, ktoré Ťa zaujímajú. Možno Ti pomôže hra s pochopením pohybu vesmírnych telies.

Sieger

13.5.2014
84%
Hra - Sieger
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete ničiť objekty a snažiť sa v nich pochovať vojakov. Hra má skvelú fyziku, takže pri kombinácii šťastia a dobrej trefy sa Vám môže podariť zostreliť celú budovu jednou ranou. Dávajte pozor na rukojemníkov, ktorým sa nesmie nič stať.

BlueOn

2.5.2014
70%
Hra - BlueOn
Video sa načíta
V hre BlueOn musíte stavať zaujímavé konštrukcie z nepravidelných blokov. Je potrebné ich stavať tak, aby sa dotkli hviezdičiek. Na vrchol je nutné postaviť žiarovku, ktorá sa tu musí chvíľu udržať. Ukážte aké sú Vaše schopnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)