Fyzika

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Filled Glass

5.7.2020
85%
Hra - Filled Glass
Naplň pohár rôznofarebnými loptičky až po okraj. Ľavým tlačidlom myši na hornej obrazovke vypúšťaš loptičky, ktoré musíš vplyvom gravitácie a fyziky dostať do pohára. Pozor však na ostré bodce. Ak sa nejaký z loptičiek dostane na tento bodec, je koniec hry a ty musíš úroveň opakovať.

Valto Jumper

30.6.2020
85%
Hra - Valto Jumper
V hre Valto Jumper bude tvojou úlohou doskákat čo najvyššie a vyhýbať sa pritom všetkým nástrahám, ktoré na teba budú číhať. Najnebezpečnejšie sú bodce a ďalšie príšery, ktoré sa ťa snažia zabitý.

Mine Survival

20.6.2020
80%
Hra - Mine Survival
Odstraňujte jednotlivé minecraft bloky takým spôsobom, aby si dostala Steva z hry Minecraft na vopred určenú plošinu, v ktorej je v bezpečí. Daj si však pozor, aby steve nespadol dole. V tom prípade by bol koniec hry a ty musíš úroveň zopakovať. Hru ovládaš myšou.

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všetky zombie príšery číhajú na teba v každom leveli. K tomu si môžeš dopomôcť prakom, ktorý vystreľuje obrovské lebky. Dôležité je sledovať dráhu lebky a podľa toho sa rozhodovať, ktorú lebku ako vyhodíš.

Ball Fill

13.6.2020
80%
Hra - Ball Fill
Dostaň požadované množstvo loptičiek do nádoby práve v tejto hre. V každom leveli musíš správne nasmerovať posuvné terče takým spôsobom, aby sa vďaka nim odrazené loptičky dostali do nádoby. Hru ovládaš myšou.

Sand Ball

23.4.2020
84%
Hra - Sand Ball
V tejto hre bude vašou úlohou ničiť terén takým spôsobom, aby ste dostali farebné guličky dole do skútra. Čím viac guličiek dopadne dole, tým viac diamantov získate. Za diamanty si následne môžete kupovať nové vzhľady vašich guličiek.

Ball Picker 3D

20.4.2020
85%
Hra - Ball Picker 3D
Jazdi po dráhe, na ktorej sa na chádza rôzne rozmiestnené loptičky. Ty musíš zbierať. Vždy je nutné nazbierať určitý počet loptičiek, aby si dosiahla ďalšieho levelu. Za zozbierané loptičky následne získavaš peniaze, za ktoré si môžeš kupovať nový vzhľad svojho zberača.

Happy Glass Puzzles

12.4.2020
85%
Hra - Happy Glass Puzzles
V tejto hre bude vašou úlohou naplniť rôzne poháre až po okraj. Musíte však dávať pozor, aby ste vodu nepreliali. V neskorších leveloch naopak musíte pohári dostať na zem, bez toho aby ste vodu vyliali alebo ju rozbili pohári.

Dig Out Miner Golf

10.3.2020
85%
Hra - Dig Out Miner Golf
Dnes si dáme jednu logickú hračku. V tejto hre budete hrať golf, avšak trochu netradičným spôsobom. Budete musieť odstraňovať hlinu tým spôsobom, aby sa loptička vplyvom gravitácie dokutálel až do jamky. Najskôr budete používať iba odstraňovanie hliny, neskôr musíte aj používať rôzne pomôcky a…

Catch the Candy 2

15.2.2020
90%
Hra - Catch the Candy 2
Budete mať a úlohu pomôcť potvůrce dostať sa k červenému okrúhlemu terču tým, že budete vystreľovať chápadlá, ktorými sa potvorka môže zachytiť rôznych objektov alebo predmetov alebo s ním môže pohybovať s vecami.

Figure Shaper

19.9.2015
86%
Hra - Figure Shaper
Video sa načíta
Skúste si zahrať túto logickú hru, ktorá vás bude určite baviť. Cieľom je meniť tvary tak, aby ste dostali jeden z nich do cieľa. Kto z vás to zvládne bez problémov?

Magic Safari 2

5.8.2015
76%
Hra - Magic Safari 2
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať zombie na aute bezpečne cez safari. Pritom si budete musieť poradiť s rôznymi nástrahami, ktoré vám stoja v ceste. Za pomoci štyroch rozličných akcií musíte vhodne herné prvky odstrániť či presunúť, aby ste vytvorili bezpečnú cestu.

Catalance Levelpack

5.4.2015
81%
Hra - Catalance Levelpack
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude na hracej ploche vhodne umiestniť zvieratká, aby žiadne z nich nespadlo. Využiť pritom musíte vždy niekoľko pevných bodov. V každom kole sa navyše nachádza hviezda, ktorú získate pokiaľ jedno zo zvieratiek na ňu umiestníte.

Salt Monsters

15.11.2014
72%
Hra - Salt Monsters
Video sa načíta
Dostaň všetky zrnká soli na potrebné miesto. V pokročilých kolách si dávaj pozor na farbu hladných úst, pretože niekedy je potrebné soľ zafarbiť. Samozrejme tiež nesmieš postaviť cestu do kopca, inak hra čoskoro skončí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)