Srandovné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Trollface Quest TV Show
Video sa načíta
Potrolte aktérmi zo známych televíznych relácií! Snažte sa čo najmenej kliknúť. Trolit budete doktora House alebo napríklad hrdinu z Aktov X.
Hra - Donald Trump vs Hillary Clinton
Video sa načíta
Donald Trump a Hillary Clintonová súperia o miesto okrúhle pracovni. Na vás bude ich obliecť a upraviť podľa vašich predstáv.

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta
Pokuste sa vyriešiť ďaľšiu záhadu, ktorá bude v každom kole odlišná. Logické myslenie musí ísť určite bokom. nebojte sa vyskúšať všetko.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta
V štvrtej časti sa zúčastníte zimnej olympiády, ktorá môže mať veľký spád. Klikajte na predmety a spustite nečakanú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Podarí sa vám hru dohrať?

Rocket Toilet 2

12.1.2016
74%
Hra - Rocket Toilet 2
Video sa načíta
Pomôžte pravekému človeku, aby sa za pomoci odpalu dostal, čo najďalej. K tomu budete potrebovať rýchle reakce a správne načasovanie. Za každý odpal získate určitý počet bodov, za ktoré si môžete nakúpiť vylepšenia. Dostaňte sa čo najdalej!

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi s riešením rozličných úloh. Avšak pozor nepoužívajte klasické logické myslenie ako u iných hrách! Úlohou je, aby ste sa zabavili.

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video sa načíta
Oprostite sa od logického myslenia a pustite sa do netradičnej hry, ktorá má za úlohy vás zabaviť. Podarí sa vám hru dohrať do konca ?

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video sa načíta
Zažite zábavu s netradičnou adventúrov, v ktorej musíte svoje logické myslenie odložiť bokom. Myslíte si, že prekonáte miny hry, ktoré sú pre vás prichystané?

Computer Crash

18.12.2014
55%
Hra - Computer Crash
Video sa načíta
Naštval vás niekto? Môžete si váš zlosť vymlátiť na tomto počítači. Aby toho nebolo málo, pri práci s ním vyskočí okno a všetko je v ťahu. Rozbite počítač na atómy a zničte aj jeho príslušenstva.

Rocket Toilet

14.12.2014
95%
Hra - Rocket Toilet
Video sa načíta
Vystreľte sa na záchodovej mise čo najďalej! Čím ďalej doletíte, tým viac peňazí dostanete. Navyše zbierajte pri lete aj rôzne bonusy. Za peniaze potom môžete nakupovať mnohé vylepšenia.

Caesar's Day Off

1.10.2014
72%
Hra - Caesar's Day Off
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou zastúpiť Juliusa Caesara, ktorý rozhoduje o tom či dá dvojim poddaným milosť alebo nie. Palcom hore ich ušetríte a palcom dolu zničíte. Pre ktorú voľbu sa rozhodnete vy ?

Crazy Homer Simpson

2.6.2014
70%
Hra - Crazy Homer Simpson
Video sa načíta
Pozrite sa na Homerove výlevy a ksichty, ktoré vydáva, keď na neho kliknete.

Murphys Gesetz 7

9.4.2014
77%
Hra - Murphys Gesetz 7
Video sa načíta
Rada vyvádzaš ostatným schválnosti? Tu si to totiž môžeš vyskúšať, bez toho aby ti niekto čokoľvek vykonal staré. Hlavnému hrdinovi máš sťažiť život čo najviac pomocou rôznych schválnosti. Kvôli tebe potom zažije na dovolenke na pláži naozaj perný deň. Ako veľmi bude zúriť?

Murphyho zákony 6

25.11.2013
60%
Hra - Murphyho zákony 6
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou, znepríjemniť deň v práci tomuto sympatickému mladíkovi. Ale, aby sa tak mohlo stať, musíte nastrčené veci použiť v danej kombinácii s inými predmetmi a to v správny okamih. Ak to nestihnete vaša snaha bude nulová. Jeden z tipov, ktoré môžete využiť je taký, že mu…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie