Vesmírne

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

I am Flying to The Moon

17.2.2022
56%
Hra - I am Flying to The Moon
Video sa načíta
Podarená hra, v ktorej musíte doletieť s raketou čo najvyššie a pritom sa vyhýbať všetkým prekážkam, ktoré na vás vo vesmíre číhajú. Vašu raketu si vylepšujte a dostávajte sa čím ďalej vyššie a vyššie.
Hra - Intergalactic Fashion Show
Oblečte sa dobre aj do vesmíru. Princezné sa vydávajú na dobrodružnú výpravu do vesmíru a pri tejto príležitosti chcú urobiť nové kostýmy vesmírnych oblekov. Pomôžeš im v ich snažení?

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V tejto roztomilej hre budeš musieť zachrániť všetky príšerky uväznených v farebných bublinách vystreľovaním guličiek rovnakej farby. Táto jednoduchá hra sa spoj 3 tematikou ťa určite nadchne a zabaví na dlhé minúty.

Astronaut Slacking

20.1.2016
83%
Hra - Astronaut Slacking
Video sa načíta
Sara sa dostala do vesmíru, ale ani tam si nedá pokoj a neustále musí vymýšlať niečo nové. Pomôžte jej s dalšímu úlohami, ktoré si pre vás pripravila. Musíte dávať pozor na jej kolegu, aby vás nevidel. Zvládnete to?
Hra - Come Home Space Carrot Bunny
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s lietaním vo vesmíre na mrkvovej rakete? Budete musieť ideálne trafiť odpal, aby ste pristáli presne, pretože inak sa stratíte v medzihviezdnom priestore. Môžete tiež zachrániť ďalšie zajace.

Cluck-O-Nauts

29.11.2014
82%
Hra - Cluck-O-Nauts
Video sa načíta
V tejto vesmírnej logickej hre budete mať za úlohu dostať sliepku do rakety. Pritom sa snažte po ceste pozbierať čo najviac vajíčok. Aby sa sliepka pohybovala správnym smerom, musíte využiť gravitáciu okolných planét.

Asteroid Buster

25.11.2014
73%
Hra - Asteroid Buster
Video sa načíta
Ochrana zemegule pred letiaci telesami z vesmíru nie je žiadna sranda. Dokážete pomocou špeciálnej rázovej vlny odraziť všetky hrozby? Zbierajte nové životy a samozrejme tiež bonusy. Taký atmosferický štít sa vždy hodí.

Spacemen Journey

17.11.2014
70%
Hra - Spacemen Journey
Video sa načíta
Cieľom hry je preskúmať novo objavenú planétu, ktorú ako vidno obývajú živé organizmy neznámeho pôvodu. Dokážete sa dostať cez všetky prekážky a tiež trhliny v zemi?

Spaceman Max

21.10.2014
75%
Hra - Spaceman Max
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať astronauta von z miestností plnej nebezpečných ostňov. Toho môžete docieliť za pomoci vhodného odstraňovania niektorých herných prvkov.

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú strategickú hru Solarmax2. V tejto hre budete mať za úlohu obsadiť prázdne či nepriateľské planéty. Dávajte si pozor, pretože nepriateľ robí to isté. Podarí sa vám vymyslieť lepšiu taktiku?

Space Artist

12.6.2014
70%
Hra - Space Artist
Video sa načíta
V hre Space Artist získaš prehľad o pohybe vesmírnych telies. Môžeš si nasimulovať situácie, ktoré Ťa zaujímajú. Možno Ti pomôže hra s pochopením pohybu vesmírnych telies.

Pong Command

30.5.2014
83%
Hra - Pong Command
Video sa načíta
Máme tu pre vás super unity3D ping pong. Odpáľte asteroid zo Zeme a snažte sa ho nasmerovať priamo na druhú planétu. Máte na to zakaždým vyhrať?

Starship

23.12.2013
74%
Hra - Starship
Video sa načíta
Hra Starship je postrehovka, v ktorej sa stanete pilotom vesmírnej rakety. Vašou úlohou bude každý level vyzbierať všetky hviezdy. Hra vyzerá jednoducho, ale neskôr už to nie je taká sranda. Hra je na skóre, takže sa snažte vyhýbať všetkým objektom. Kto z vás bude TOP?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie