Vesmírne

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V tejto roztomilej hre budeš musieť zachrániť všetky príšerky uväznených v farebných bublinách vystreľovaním guličiek rovnakej farby. Táto jednoduchá hra sa spoj 3 tematikou ťa určite nadchne a zabaví na dlhé minúty.

Astronaut Slacking

20.1.2016
83%
Hra - Astronaut Slacking
Video sa načíta
Sara sa dostala do vesmíru, ale ani tam si nedá pokoj a neustále musí vymýšlať niečo nové. Pomôžte jej s dalšímu úlohami, ktoré si pre vás pripravila. Musíte dávať pozor na jej kolegu, aby vás nevidel. Zvládnete to?
Hra - Come Home Space Carrot Bunny
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s lietaním vo vesmíre na mrkvovej rakete? Budete musieť ideálne trafiť odpal, aby ste pristáli presne, pretože inak sa stratíte v medzihviezdnom priestore. Môžete tiež zachrániť ďalšie zajace.

Cluck-O-Nauts

29.11.2014
82%
Hra - Cluck-O-Nauts
Video sa načíta
V tejto vesmírnej logickej hre budete mať za úlohu dostať sliepku do rakety. Pritom sa snažte po ceste pozbierať čo najviac vajíčok. Aby sa sliepka pohybovala správnym smerom, musíte využiť gravitáciu okolných planét.

Asteroid Buster

25.11.2014
73%
Hra - Asteroid Buster
Video sa načíta
Ochrana zemegule pred letiaci telesami z vesmíru nie je žiadna sranda. Dokážete pomocou špeciálnej rázovej vlny odraziť všetky hrozby? Zbierajte nové životy a samozrejme tiež bonusy. Taký atmosferický štít sa vždy hodí.

Spacemen Journey

17.11.2014
70%
Hra - Spacemen Journey
Video sa načíta
Cieľom hry je preskúmať novo objavenú planétu, ktorú ako vidno obývajú živé organizmy neznámeho pôvodu. Dokážete sa dostať cez všetky prekážky a tiež trhliny v zemi?

Spaceman Max

21.10.2014
75%
Hra - Spaceman Max
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať astronauta von z miestností plnej nebezpečných ostňov. Toho môžete docieliť za pomoci vhodného odstraňovania niektorých herných prvkov.

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú strategickú hru Solarmax2. V tejto hre budete mať za úlohu obsadiť prázdne či nepriateľské planéty. Dávajte si pozor, pretože nepriateľ robí to isté. Podarí sa vám vymyslieť lepšiu taktiku?

Space Artist

12.6.2014
70%
Hra - Space Artist
Video sa načíta
V hre Space Artist získaš prehľad o pohybe vesmírnych telies. Môžeš si nasimulovať situácie, ktoré Ťa zaujímajú. Možno Ti pomôže hra s pochopením pohybu vesmírnych telies.

Pong Command

30.5.2014
83%
Hra - Pong Command
Video sa načíta
Máme tu pre vás super unity3D ping pong. Odpáľte asteroid zo Zeme a snažte sa ho nasmerovať priamo na druhú planétu. Máte na to zakaždým vyhrať?

Starship

23.12.2013
74%
Hra - Starship
Video sa načíta
Hra Starship je postrehovka, v ktorej sa stanete pilotom vesmírnej rakety. Vašou úlohou bude každý level vyzbierať všetky hviezdy. Hra vyzerá jednoducho, ale neskôr už to nie je taká sranda. Hra je na skóre, takže sa snažte vyhýbať všetkým objektom. Kto z vás bude TOP?

Space Disposal

20.12.2013
79%
Hra - Space Disposal
Video sa načíta
Máme tu pre vás super postrehovku, v ktorej máte za úlohu upratovať jadrový odpad. Nebude to tak jednoduché, ako sa zdá. Čaká na vás veľa nástrah a nebezpečenstva ako napríklad lasery, riadené strely, chemikálie a ďalšie, ktorým je lepšie sa vyvarovať. Podarí sa vám zdolať všetky levely?

Space Jumper

28.10.2013
85%
Hra - Space Jumper
Video sa načíta
V tejto super logickej hre bude vašou úlohou rozmiestňovať prvky tak, aby ste dostali kozmonauta až do cieľa. Nebude to nič jednoduché, neskôr budete musieť vysielať aj dva zároveň. Zapojte logické myslenie a vyriešte túto zábavnú hru.

Run From the Sun

8.10.2013
73%
Hra - Run From the Sun
Video sa načíta
Run From the Sun je vesmírna postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou utiecť pred približujúcim sa slnkom. Vaša raketa však dokáže na jeden krát preletieť len určitú vzdialenosť, preto musíte zastavovať na rôznych planetách a doplňovať tak postupne spotrebovaný kyslík.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)