Armor Games

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Blue Rabbit's Climate Chaos
Video sa načíta
Zajačik sa rozhodol, že pôjde na dovolenku, avšak netušil, že v malom mestečku zažite toľko dobrodružstiev. Pomôžte mu s plnením rôznych úloh a zberom potrebných vecí.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video sa načíta
Overte si, či by ste dokázali zvíťaziť aj v tejto časti a dokážte, že ste najlepší. Úloha je jednoduchá, stačí dostať červený štvorček do cieľa, avšak s tým, že sa vyhnete nástrah a pozbierate všetky gulôčky. Zvládnete to?

Disaster Will Strike 5

30.9.2015
86%
Hra - Disaster Will Strike 5
Video sa načíta
Už piaty diel parádnej logickej hry, v ktorej ničíte nahnité vajíčka a snažíte sa zachrániť tie dobré. Vajíčka ničíte tak, že na ne púšťate rôzne prírodné katastrofy, ako je zemetrasenie, mor alebo roj včiel. Podarí sa vám prejsť všetky úrovne, ktorých je niekoľko desiatok?

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video sa načíta
Pomôžte sa tomuto hladnému kocúrovi dostať do Tokia. Lenže po ceste sa musíte vyhýbať prekážkam a zbierať sushi, aby ste mali dosť sily. Keď už nebudete zrýchľovať, tak môžete tlačidlom myši zrýchliť. Tiež budete môcť vylepšovať jeho schopnosti. Podarí sa vám ho v poriadku dopraviť?
Hra - Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou zlikvidovať zlé vajíčka. V každom kole budete mať k dispozícii niekoľko prírodných katastrof, ktoré je potreba vhodne umiestniť a tým priamo či za pomoci ďalších herných prvkov vajíčka zničiť.

Factory Balls 4

19.9.2014
73%
Hra - Factory Balls 4
Video sa načíta
Štvrtý diel obľúbenej hry menom Factory Balls je tu. Princíp je stále rovnaký - vytváraj všelijaké loptičky podľa modelu. Musí vyzerať úplne identicky! Dokážeš to?

Rhythm Fireworks 2

2.7.2014
74%
Hra - Rhythm Fireworks 2
Video sa načíta
Hra Rhythm Fireworks 2 precvičuje Váš postreh. Stláčajte šípky rovnakého smeru podľa toho, ako sa pohybujú na hracej ploche. Niekedy je potrebné zmeniť aj farbu pozadia podľa farby šípok na obrazovke.

Turtle Mega Rush

28.3.2014
85%
Hra - Turtle Mega Rush
Video sa načíta
Táto korytnačka sa dostala do poriadnych problémov. Pomôžte jej sa z toho vyhrabať, lovci ju odchytnuli v prírode a predali do reštaurácie. Zrovna jeden zákazník si objednal korytnačiu polievku a ona bola ako prvá na rade. Akonáhle sa kuchár otočil, zbadala možnosť úteku. Pomôžte jej utiecť pred…

Obey the Game

21.3.2014
80%
Hra - Obey the Game
Video sa načíta
Zahrajte si šialenú hru Obey the Game! V tejto hre budete mať za úlohu prehádzať dookola rovnaké úrovne s tým rozdielom, že sa rýchlosť neustále zvyšuje. V každej úrovni musíte splniť to, čo je v nej napísané a keď sa objaví červený nápis "DISOBEY", tak musíte urobiť presný opak!

Escape From 26

19.2.2014
77%
Hra - Escape From 26
Video sa načíta
Escape From 26 je adventúra, v ktorej budete hrať za milú ženu. Ocitnete sa pred tajuplným domom, kde uvidíte studňu, latrínu a dva hroby. Zbierajte veci a hlavne nadviažte kontakt s pánom, ktorý sa nachádza na prvom poschodí domu. Bude po vás chcieť, aby ste mu vyprali bielizeň, a za to vám ponúkne…

Burrito Bison Revenge

16.2.2014
93%
Hra - Burrito Bison Revenge
Video sa načíta
Máme tu pre vás už druhé pokračovanie tejto super pecky, od ktorej sa len tak neodlepíte! Princíp hry je stále rovnaký, na začiatku nastavte silu, ktorou sa odrazíte do vzduchu a potom už len drvte gumových medvedíkov. Hra prináša tiež veľa vylepšení, ktoré sa vám budú v priebehu hry hodiť. Pre…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie