Pouličné boje

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Funny Battle Simulator

27.12.2021
85%
Hra - Funny Battle Simulator
Podarená hra, v ktorej musíte zničiť nepriateľské vojsko. Toho docielite tak, že postavíte silnejšie vojsko. To si však často robí, čo chce. Je teda len na vás, ako sa s týmto problémom dokážete vysporiadať.

Janissary Battles

22.2.2020
95%
Hra - Janissary Battles
Táto vynikajúca hra pre dvoch hráčov ukáže, ako vrtkí a presní dokážete byť. V sérii minihier musíte protivníka dostať z hracej plochy, zničiť pomocou rôznych zbraní či snáď dosiahnuť väčší skóre ako protivník. Minihier je tu množstvo a zábavy si užije snáď každý.

Abobo's Big Adventure

18.10.2014
70%
Hra - Abobo's Big Adventure
Video sa načíta
Zahrajte si túto starú hru od Nintenda! Budete hrať za drsného Abobo, ktorému uniesli kamaráta, ale on to len tak nenechá. Trochu mu ruplo v bedni a jediné čo sa mu ženie hlavou je pomsta. Vašou úlohou bude dať nakladačku každému, koho stretnete. Klávesou S môžete zdvíhať predmety a zároveň ich…

More Zombies

12.12.2013
66%
Hra - More Zombies
Video sa načíta
Cieľom hry More Zombies bude ochrániť hlavného hrdinu i jeho stánok pred útokom ľudí, ktorý sa zmenili na zombie. Tí na vás budú útočiť zo všetkých strán, takže poraziť ich bude skutočne náročné. Našťastie budete mať k dispozícii mnoho účinných zbraní, ktoré vám v boji dozaista pomôžu.

Naruto NG

10.2.2013
70%
Hra - Naruto NG
Video sa načíta
Bojová hra, v ktorej sa ujmete hrdinu zo seriálu Naruto. S ním sa potom budete musieť prebojovať cez ostatné postavičky a získať najväčšiu moc!

Naruto Ultimate Battle

3.2.2013
70%
Hra - Naruto Ultimate Battle
Video sa načíta
Skvelá bojová hra v podaní komiksovej série Naruto. Hra Vám ponúkne vlastné nastavenia a aj hru pre viacerých hráčov. Potom si len vyberiete jedného z niekoľkých bojovníkov, nastavíte obtiažnosť a hurá do boja.

Crazy Flasher

26.1.2013
45%
Hra - Crazy Flasher
Video sa načíta
Boj na život a na smrť! Tak o tom je táto bojová hra, v ktorej sa musíte s hlavným hrdinom stretnúť v boji na smrť s ostatnými nepriateľmi.

Sift Renegade

17.1.2013
74%
Hra - Sift Renegade
Video sa načíta
Brat hlavného hrdinu tejto bojovej hry bol neľútostne zavraždený mafiánmi. Vydajte sa preto do brlohu zločincov a pomstite jeho smrť. Misia to určite nebude vôbec jednoduchá a vy sa budete musieť prebojovať cez mnoho nepriateľov, ale čo by ste pre zaslúženú pomstu neurobili ...

Crazy Flasher 2

18.8.2012
68%
Hra - Crazy Flasher 2
Video sa načíta
Pustite sa do bitky proti hromade nepriateľov v bojovej hre Crazy Flasher 2. K dispozícii budete mať pištoľ so siedmymi nábojmi. Pokiaľ ich miniete budete musieť bojovať holými rukami, až dokým nenájdete ďalšie náboje. Taktiež nezabúdajte zbierať lekárničky, ktoré vám pridajú životy.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie