Flappy

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V tejto hre budete musieť doletieť čo najďalej s vaším vtáčikom, ktorého ovládate pomocou klikanie ľavého tlačidla myši. Zbierajte ostatné vtáčiky a hviezdy, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady vášho vtáčika.

Mr. Flap

20.10.2016
76%
Hra - Mr. Flap
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu udržať vtáka medzi prekážkami.

Flappy Pony

22.1.2015
66%
Hra - Flappy Pony
Video sa načíta
Zahrajte si známu hru Flappy tentoraz však s poníkom z My Little Pony. Podarí sa vám prejsť až na koniec?

Bubbly BubbleHra na skóreHra o medaily

30.12.2014
76%
Hra - Bubbly Bubble
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete prelietavať s bublinou medzi bránami. Je to klasická flappy pecka, takže musíte bublinu vyrovnávať tak, aby sa nedotkla žiadneho objektu.

Flappy Vlado

28.5.2014
78%
Hra - Flappy Vlado
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú postrehovku s Putinom v hlavnej úlohe! Vašou úlohou bude preletieť čo najviac stĺpov a zmeniť ich farbu z modro-žltej na červenú. Podarí sa vám ich zmeniť čo najviac?

Flappy Tinkerbell

25.4.2014
78%
Hra - Flappy Tinkerbell
Video sa načíta
Pomôžte Tinkerbell prekonať všetky prekážky a dostaňte ju až na koniec.

Flappy Minion

18.4.2014
72%
Hra - Flappy Minion
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru v štýle vyrovnávacích Flappy hier. V tejto hre sa budete snažiť prekonať čo najviac nebezpečných klieští.

Flappy Gran

1.4.2014
83%
Hra - Flappy Gran
Video sa načíta
Pre tých ktorý je klasický Flappy náročný je tu hra Gran Flappy, ktorá je o niečo jednoduchšia ale o to aj zábavnejšia. Podarí sa vám dostať na koniec ?

Flappy Granny

30.3.2014
80%
Hra - Flappy Granny
Video sa načíta
Kto si rád potrápi svoje nervy, potom si môže byť istý, že v hre Flappy Granny sa mu to určite podarí. Dokážete preskákať všetky stĺpy?

Flappy Bird

10.2.2014
85%
Hra - Flappy Bird
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu postrehovku. V tejto hre budete pomáhať malému vtáčikovi dostať sa čo najďalej sa bude dať. Nebude to nič jednoduché, takže sa musíte najprv do toho dostať. Vyrovnávajte ho tak, aby do ničoho nenarazil. Preleťte pokiaľ možno čo najväčším počtom brániek a získajte to najlepšie…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie