Upíří deníky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video sa načíta
Hrdinka seriálu upírie denníky sa chystá na párty a vy ju musíte pomôcť s líčením. K dispozícii budete mať rôzne účesy, rúžu, riasenky, očné tiene alebo lícenku. Tiež môžete pridať šperk.

Vampire Couple Dress Up

20.5.2014
87%
Hra - Vampire Couple Dress Up
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou obliecť známy pár zo seriálu Vampire Diaries. na výber máte pekné oblečenie a všemočné farby, tak ich využite. Príjemnú zábavu.

Vampire Dress Up

20.5.2014
78%
Hra - Vampire Dress Up
Video sa načíta
Prinášame vám dalšiu hru z Vampire Diaries, kde bude vašou úlohou obliecť mladú hrdinku do krásnych šiat a vybrať jej pekný make-up. Zvládnete to ?
Hra - Vampire Diaries Race Against The Dawn
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou nájsť a označiť všetky prstene na obrázkoch. Musíte konať rýchlo, kým nezačne svitať. Podarí sa vám ich nájsť všetky?

Dating a Vampire: Damon

10.5.2014
87%
Hra - Dating a Vampire: Damon
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou obliecť hlavnú hrdinku z Upírskych denníkov. Najskôr jej vyčistíte pleť a potom vyberiete make-up a oblečenie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)