Simpsonovci

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Maggie Saw Game

23.1.2015
69%
Hra - Maggie Saw Game
Video sa načíta
V tejto časti bude vašou úlohou pomáhať Maggie a dostať ju späť k rodine. Počas hrania musíte použíť logické myslenie a správny postup. Podarí sa vám ju bezpečne dostaať domov?

Homer Simpson Saw Game

12.11.2014
71%
Hra - Homer Simpson Saw Game
Video sa načíta
Celkom dobrá logická adventúra, ktorej hlavným hrdinom je Homer Simpson preverí Tvoje myslenie. Zbieraj predmety, ktoré nájdeš a skús ich ďalej využiť. Prvý skúškou bude dostať sa z domu. Potom sa odomkne rada iných lokácií a dobrodružstvo začína.

Marge Saw Game

4.9.2014
66%
Hra - Marge Saw Game
Video sa načíta
Marge saw game je klacká adventura, v ktorej budete musieť pomôcť Marge a to tým, že na jednotlivých miestach musíte zbierať rôzne predmety. Ak ich budete mať musíte ich v prácny čas a na správnom mieste využiť. Podarí sa vám jej pomôcť?

Springfield Snow FightHra na skóreHra o medaily

30.7.2014
70%
Hra - Springfield Snow Fight
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú guľovačku! Vašou úlohou bude trafiť čo najviac postavičiek zo seriálu simpsonovcov. Dávajte si pozor na Nelsona, ktorý po vás tiež hádže. Ďalšie gule môžete získať, keď trafíte snehuliaka Homera.

Tiles Of The Simpsons

29.7.2014
67%
Hra - Tiles Of The Simpsons
Video sa načíta
Skvelá hra s rodinkou Simpsonovcov v hlavnej úlohe! Vašou úlohou bude spájať vždy minimálne dva rovnaké obrázky.

Simpsons Jigsaw

16.7.2014
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video sa načíta
Zlož si pekné puzzle s tematikou Simpsonovcov. Môžeš si vybrať jednu zo štyroch obtiažností a postupne napríklad zložiť všetky. Ako rýchlo to dokážeš?

Simpsons Puzzle

12.7.2014
70%
Hra - Simpsons Puzzle
Video sa načíta
V hre Simpsons Puzzle musíte preukázať dobrý postreh. Dokážete poskladať všetky úrovne puzzle? Spočiatku to bude jednoduché, ale vo vyšších obtiažnostiach sa isto zapotíte.

Crazy Homer Simpson

2.6.2014
70%
Hra - Crazy Homer Simpson
Video sa načíta
Pozrite sa na Homerove výlevy a ksichty, ktoré vydáva, keď na neho kliknete.
Hra - Bart Simpson Island Escape
Video sa načíta
Máte radi Simpsonovcov? Áno? Tak toto je hra priamo pre Vás. Táto podarená adventúra Vás určite pobaví. Bart Simpson letí so svojou rodinou z dovolenky domov, do Springfieldu. Bart sa vláme do nákladového priestoru, kde ukradne padák a zbadá červené tlačidlo. Ako iste vieš, Bart je strašne zvedavý…

Simpson STAR WARS

12.5.2014
75%
Hra - Simpson STAR WARS
Video sa načíta
Máte radi obľúbenú rodinku Simpsonovci? Máte radi Hviezdne vojny? Máme tu pre Vás ukážky od jedného amerického autora, ktorý si dal tú prácu a stvoril niečo naozaj zaujímavé. Bohužiaľ, Simpson Star Wars nie je hra, sú to len ukážky z filmu, ktoré stoja za to vidieť. V treťom videu autor rozpráva,…

Dress Up Your Lisa

11.4.2014
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video sa načíta
V hre Dress Up Your Lisa musíte pripraviť Lísu, ktorú dobre poznáte z televízneho seriálu. Na výber máte veľa oblečenia a kombinácií. Môžete povoliť uzdu fantázii a urobiť Lisu tou najkrajšou.

Marge Simpson

2.2.2014
69%
Hra - Marge Simpson
Video sa načíta
V tejto hre budete mať možnosť obliecť Marge Simpson. Môžete ju obliecť do jej klasických šiat alebo vybrať aj iné, nové šaty. Voľba je len na vás.

The Simpsonmaker

29.1.2014
71%
Hra - The Simpsonmaker
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, v ktorej budete môcť tvoriť postavy priamo zo seriálu Simpsonovci! Alebo si môžete vytvoriť aj ľubovoľnú postavu.
Hra - The Simpsons Movie Similarities
Video sa načíta
Hľadajte rozdiely v tejto jednoduchej hre. Nájdite 5 rozdielov a postúpte do ďalšieho levelu. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov navyše dostanete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie