Totally Spies

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Totally Spies Puzzle

5.10.2012
64%
Hra - Totally Spies Puzzle
Video sa načíta
Sú tu opäť agentky Totally Spies a tentoraz si zložíte puzzle s ich obrázkami. Obrázok je z niekoľkých fotiek z ich akcií, takže to nebude zase tak jednoduché. Ale nebojte sa, určite Vám pomôžu viditeľné obrysy jednotlivých dielikov.
Hra - Totally Spies strieľanie
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete agentkou Totally Spies a budete mať za úlohu zostreliť čo najviac nepriateľských vesmírnych lodí. Nebude to ale tak jednoduché, pretože lode sa budú objavovať a miznúť často veľmi rýchlo.

Totally Spies šach

12.8.2012
87%
Hra - Totally Spies šach
Video sa načíta
Agentky Totally Spies sa vrhli do ďalšej bitky s zbabelcami. Aby ich mohli zajať musí skočiť na ich polia na hracej ploche. Musí sa im to ale podariť skôr, než skočí oni k nim. Každá z agentiek môže skákať inak av každom ťahu vždy vyberiete jednu z nich a jej pohyb. Podarí sa Vám zajať všetky…

Totally spies miseHra s ocenením

4.4.2012
88%
Hra - Totally spies mise
Video sa načíta
Vydajte sa na misiu spoločne s agentkou Totally spies. Prekonajte všetky prekážky a dorazte do cieľa. Budete musieť použiť všetko svoje umenie ako sú skoky a správne načasované kopy.
Hra - Totally spies obliekačka
Video sa načíta
V tejto hre nemáte jednu, ale hneď všetky tri elitnej kreslené agentky Totally spies naraz. Všetky potom môžete obliecť ako budete chcieť. Dáte im ich profesionálnu uniformu alebo civilné šaty?

Totally spies dance

15.3.2012
88%
Hra - Totally spies dance
Video sa načíta
Špiónky Totally spies zo známeho animovaného seriálu sa tentoraz rozhodli oddýchnuť si od náročnej práce tajných agentiek a trochu si zatancovať. Vašou úlohou je im v tom pomôcť. Musíte v správnu chvíľu stláčať zadané písmená alebo šípky na klávesnici. Keď sa pomýlite, niektorá z agentiek upadne. Ak…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)