Tanečné

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Super Friday Night Funki

10.7.2021
85%
Hra - Super Friday Night Funki
Podarená pozornosť hra v ktorej je vašou úlohou správne načasovať všetky údery do šípok takým spôsobom, aby ste získali čo najväčšie možné skóre. Dokážete to?

Princess Rock Ballerinas

12.7.2020
85%
Hra - Princess Rock Ballerinas
Obleč tri krásne princezné, ktoré sa rozhodli stať sa profesionálnymi baletkami. Princezné však majú trochu odlišný štýl baletu. Rockový balet. Obleč všetky tri a potom sa len kochaj, ako všetky tri vyzerajú spoločne.

Dance Studio Hip Hop

9.11.2015
76%
Hra - Dance Studio Hip Hop
Video sa načíta
Pomôžte tomuto dievčaťu s výberom oblečenia na hip hop a dokážte, že máte tanec v krvi správnymi pohybmi. Podarí sa vám nahrať s tanečníčkou najviac bodov?
Hra - Princess Ariel In The Night Club
Video sa načíta
Ariel je dospelá a preto sa rozhodla navštíviť miestny klub. Pomôžte jej s výberom oblečenia, aby ju vyhadzovač pustil dnu a stretla tam svoju lásku života. Dokážete jej pomôcť. v každom ohľade?
Hra - Talking Angela Dance Lessons
Video sa načíta
Angela vie tancovať tri rôzne tanečné štýly, avšak aby každý z nich dokázala predviesť potrebuje vašu pomoc pri choreografii. Pri tanci vám začnu padať šipky, do každej z nich sa musíte trafiť, aby tance zvládla. Príjemnú zábavu.

Monster High Dance Off

26.6.2015
81%
Hra - Monster High Dance Off
Video sa načíta
Dievčatá z Monster High majú tanečnú súťaž, vyber si jednu z nich a ukáž, že vieš tancovať!

Dance QueenHra na skóreHra o medaily

14.10.2014
73%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Baví vás tanec? Tu si zatancujete a ešte si vyskúšate váš postreh. Dievčatko bude tancovať podľa toho, ako budete dobre stláčať šípky a ich kombinácie. Čím viac kombinácií získate, tým viac dostanete bodov.

Jungle Jiggy

22.8.2014
83%
Hra - Jungle Jiggy
Video sa načíta
Ak máte radi tanec a rôzne druhy tanečných štýlov, ste na správnom mieste. V tejto hre bude vašou úlohou roztancovať opičku podľa šipiek, ktoré sa vám postupne zobrazujú. Ak je šípka v štvorčeku musíte ju stlačiť, pri dobrých krokoch sa vám zobrazí stlačiť medzerník, ak ho stlačíte uľahčíte si…

Taz's Dance Fever

7.10.2013
83%
Hra - Taz's Dance Fever
Video sa načíta
Roztoč to na diskotéke s Tezom a Tweetym! Vtáčik Tweety je DJ a na tancujúceho Tezu má veľmi náročné požiadavky. Čaká ťa predvádzanie deviatich rôznych figúr symbolizuje deviatich číslicami. Najlepšie je kláves stláčať vo chvíli, keď sa šípka nachádza v zelenom poli.

Dancing Pony

15.6.2013
75%
Hra - Dancing Pony
Video sa načíta
V tejto hre máte pódium s poníkom v baletnom oblečku. Môžete meniť pozadie pódia, prepínať pesničky, môžete pridať aj ďalšie 4 poníkmi navyše. Klikajte na ikonky a sledujte piruety a tančeky, keď stlačíte 4 po sebe tak sa vám zobrazí šípka, na ktorú keď kliknete tak vám tancujú.
Hra - Sweet Sixteen Perfect Dress Up
Video sa načíta
Oblečte podľa vlastnej fantázie tanečný pár. Vyberať bude naozaj z čoho! Najskôr si zvolíte, aké chcete aby mali obaja účesy. Potom môžete pokračovať smoking alebo nejakým zaujímavým historickým kostýmom (prípadne i uniformou) pre neho a niektorými z nádherných šiat pre ňu. Nechýba ani množstvo…

Gangnam Style Dance

28.11.2012
80%
Hra - Gangnam Style Dance
Video sa načíta
Kto by nepoznal jeden z najobľúbenejších songov a hlavne klipov poslednej doby - Gangnam Style od juhokórejského rappera PSY. Práve teraz si ho budete môcť užiť a sami sa zapojiť. Skúste napodobňovať originálne tanečné kreácie tohto fakt osobitného umelca a nahrajte čo najviac bodov. Voliť budete…

Madonna Dance Game

6.10.2012
80%
Hra - Madonna Dance Game
Video sa načíta
V tejto tanečnej hre si overíte svoj ​​postreh, rýchlosť aj znalosť klávesnice. Dostanete sa totiž na koncert samotnej Madonny a aby ste nahrali čo najviac bodov, budete musieť v pravú chvíľu voliť zadaná písmenká. Na začiatku si vyberiete, či chcete hrať za chlapca alebo za babu a potom tanečné…

Zatancuj si!

3.10.2012
85%
Hra - Zatancuj si!
Video sa načíta
Zatancujte si spoločne s malou roztomilou slečnou Strawberry Shortcake. Aby pekne tancovala, budete si musieť zapamätať kombináciu obrázkov z predlohy a presne je zopakovať. Stačí trocha sústredenia a určite to zvládnu aj tie najmenšie tanečnice;)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie