Hudobné

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Piano Online

23.3.2023
80%
Hra - Piano Online
Video sa načíta

Super Friday Night Funki

10.7.2021
85%
Hra - Super Friday Night Funki
Podarená pozornosť hra v ktorej je vašou úlohou správne načasovať všetky údery do šípok takým spôsobom, aby ste získali čo najväčšie možné skóre. Dokážete to?

Neon Guitar

30.6.2021
85%
Hra - Neon Guitar
V tejto hre budete musieť pomocou klávesov ASKL alebo dotyku prstov zahrať čo najviac rockových piesní, ktoré táto hra obsahuje. Aké bude vaše najvyššie skóre?

Kpop Adventure

25.6.2021
84%
Hra - Kpop Adventure
V tejto hre bude vašou úlohou pomôcť krásnym dievčatám s výberom vhodného oblečenia na veľmi obľúbený hudobný štýl KPOP. Dokážete im pomôcť s výberom?
Hra - Mermaid Music #Inspo Hashtag Challenge
Oblékněte obě princezny do večerního klubu, kde se hrají různé hudební styly. Důležité je princezny obléknout podle daného stylu. Vybrat si můžete mezi čtyřmi styly hudby: Upbeat, lofi, techno a rock. Tak vzhůru do toho.

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V tejto hre budete musieť správne časovať vaše hudobné kroky a to tak prispôsobovať celý štýl hrania. Musíte sa správne trafiť do farebných kruhov práve vo chvíli, keď prichádzajúce farby sú práve v rovnakom mieste ako farebné kruhy naspodku.

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V tejto hre budete vytvárať hudbu, ktorá dokresľuje hudbu hrajúci na pozadí. Bez tej to samozrejme nie je ono, preto veľmi odporúčame mať pri tejto hry zapnuté zvuky. Správne načasovaným klikaním myši sa pohybujete po hernej poli a zbierate zelené Emerald, za ktoré si potom kupujete nového jazdca.

Tiles Hop: EDM Rush!

29.2.2020
85%
Hra - Tiles Hop: EDM Rush!
V tejto oddychovej hre budete musieť skákať so svojím loptičkou cez platformy do rytmu modernej tanečnej hudby. Platformy sa postupom času hýbu a všetko je rýchlejší a ťažší. Dokážeš preskákať všetky platformy a dostať sa až na koniec piesne?

Elsa Drum Lesson

11.7.2015
70%
Hra - Elsa Drum Lesson
Video sa načíta
Elsa chodí na hudobné lekcie pretože sa chce naučiť hrať na bubnoch. Pomôžte jej so zmenou štýlu a výberom oblečenia.
Hra - Make A Scene: Rock Tour
Video sa načíta
Zvieratká majú dnes koncert a musí byť bezchybný preto potrebujú tvoru radu, ako by mal stage vypadať. Pomôžeš im a zahráš si s nimi?

Digital SwitchHra na skóreHra o medaily

28.7.2014
68%
Hra - Digital Switch
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hudobnú hru! Vašou úlohou bude chytať farebné obrázky vždy rovnako farebným panáčikom. Navyše môžete získať body na medzihry, v ktorej si musíte zapamätať postup.

One Man Band

25.5.2014
79%
Hra - One Man Band
Video sa načíta
One Man Band je hudobná hra, v ktorej budete pomáhať tomuto nadanému pánovi s vytváraním hudby. Vyberte si nástroje, ktoré uznáte za vhodné a vytvorte krátku skladbu pre pobavenie publika. Ku koncu môžete stlačiť tlačidlo finish a štýlovo zakončí skladbu.

Symphony

21.4.2014
83%
Hra - Symphony
Video sa načíta
Zahrajte si hudobnú hru Symphony. V tejto hre sa budete snažiť poslať farebné tóny do ich políčok. Musíte rôzne posúvať šípky a vďaka šípkam sa potom usmerní prúd tónov. Akonáhle sa vám to podarí, môžete si vypočuť krásnu hudbu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie