Hudobné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Mermaid Music #Inspo Hashtag Challenge
Oblékněte obě princezny do večerního klubu, kde se hrají různé hudební styly. Důležité je princezny obléknout podle daného stylu. Vybrat si můžete mezi čtyřmi styly hudby: Upbeat, lofi, techno a rock. Tak vzhůru do toho.

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V tejto hre budete musieť správne časovať vaše hudobné kroky a to tak prispôsobovať celý štýl hrania. Musíte sa správne trafiť do farebných kruhov práve vo chvíli, keď prichádzajúce farby sú práve v rovnakom mieste ako farebné kruhy naspodku.

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V tejto hre budete vytvárať hudbu, ktorá dokresľuje hudbu hrajúci na pozadí. Bez tej to samozrejme nie je ono, preto veľmi odporúčame mať pri tejto hry zapnuté zvuky. Správne načasovaným klikaním myši sa pohybujete po hernej poli a zbierate zelené Emerald, za ktoré si potom kupujete nového jazdca.

Tiles Hop: EDM Rush!

29.2.2020
85%
Hra - Tiles Hop: EDM Rush!
V tejto oddychovej hre budete musieť skákať so svojím loptičkou cez platformy do rytmu modernej tanečnej hudby. Platformy sa postupom času hýbu a všetko je rýchlejší a ťažší. Dokážeš preskákať všetky platformy a dostať sa až na koniec piesne?

Elsa Drum Lesson

11.7.2015
70%
Hra - Elsa Drum Lesson
Video sa načíta
Elsa chodí na hudobné lekcie pretože sa chce naučiť hrať na bubnoch. Pomôžte jej so zmenou štýlu a výberom oblečenia.
Hra - Make A Scene: Rock Tour
Video sa načíta
Zvieratká majú dnes koncert a musí byť bezchybný preto potrebujú tvoru radu, ako by mal stage vypadať. Pomôžeš im a zahráš si s nimi?

Digital SwitchHra na skóreHra o medaily

28.7.2014
68%
Hra - Digital Switch
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hudobnú hru! Vašou úlohou bude chytať farebné obrázky vždy rovnako farebným panáčikom. Navyše môžete získať body na medzihry, v ktorej si musíte zapamätať postup.

One Man Band

25.5.2014
79%
Hra - One Man Band
Video sa načíta
One Man Band je hudobná hra, v ktorej budete pomáhať tomuto nadanému pánovi s vytváraním hudby. Vyberte si nástroje, ktoré uznáte za vhodné a vytvorte krátku skladbu pre pobavenie publika. Ku koncu môžete stlačiť tlačidlo finish a štýlovo zakončí skladbu.

Symphony

21.4.2014
83%
Hra - Symphony
Video sa načíta
Zahrajte si hudobnú hru Symphony. V tejto hre sa budete snažiť poslať farebné tóny do ich políčok. Musíte rôzne posúvať šípky a vďaka šípkam sa potom usmerní prúd tónov. Akonáhle sa vám to podarí, môžete si vypočuť krásnu hudbu.
Hra - Super Crazy Guitar Maniac 4
Video sa načíta
Ak milujete hudbu a máte každý tón v krvi, tak v tom prípade je táto hra stvorená pre vás. Princíp hry je jednoduchý, budete hrať na klávesnici a v pravú chvíľu stláčať správne klávesy (šipky alebo číslice). Na výber máte až 17 pesničiek. Myslíte si že ich zahráte všetky?

SANTA ROCKSTAR HD

7.3.2014
79%
Hra - SANTA ROCKSTAR HD
Video sa načíta
Aj Santa má rád hudbu a hranie je pre neho ideálnym okamihom, ako sa odreagovať. Vyberte si obtiažnosť hry a tiež nástroj. Môžete hrať na gitaru alebo na klávesy. Podľa predlohy musíte zahrať všetky tóny. Dokážete prehrať všetky melódie?

Piano Bar

15.10.2013
77%
Hra - Piano Bar
Video sa načíta
V tejto ťažkej postrehovej hre sa stávaš chalanom, ktorý sa snaží zbaliť peknú slečnu, a to pomocou hry na piano. Tvojou úlohou je stláčať klávesy s písmenkami, ktoré značí jednotlivé noty, a zahrať tak čo najlepšie, aby sa to slečne páčilo a ty si dostávala kúsky srdiečka. Pesničky budú rýchlejšie…

Scratch Simulator

3.10.2013
70%
Hra - Scratch Simulator
Video sa načíta
Skúšala si niekedy mixovať hudbu? Tu si to môžeš vyskúšať aspoň v hre. Na výber máš niekoľko gramofónových platní a ďalších zvukových efektov. Celé pódium môžeš tiež nasvietiť podľa ľubovôle.

Rock Of Ages

30.9.2013
74%
Hra - Rock Of Ages
Video sa načíta
V tejto hudobnej hre si vytvoríte postavu, ktorú pomenujete a potom už sledujete jej život. Už od malička sa učí hrať na gitaru a je v tom naozaj dobrá. Vašou úlohou bude vyberať hudobné štýly, ktoré uznáte za vhodné do tej doby, kým sa z nich nestanú metalový alebo rockový bohovia.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie