Dobrodružné

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Puppy Go Seek

27.5.2015
77%
Hra - Puppy Go Seek
Video sa načíta
Je tu veľké psie dobrodružstvo. Dokážete odhaliť všetky hádanky, ktoré táto hra obsahuje? Musíte vždy nájsť tri časti od požadovaných vecí. Spolupracovať budete s ďalšími zvieratami. Objavíte mnoho zákutí a hra Vás bude iste veľmi baviť.

Red Girl in the Woods

29.4.2015
83%
Hra - Red Girl in the Woods
Video sa načíta
Vydajte sa s červenovlasým dievčaťom na dobrodružnú cestu skrz levely plné rozličných nástrah a prekážok. Aby ste ich všetky dokázali zdolať, musíte vhodne presúvať drevené krabice, a hľadať cestu, ktorá vás dovedie až do cieľa. Majte sa na pozore pred rozličnými nepriateľmi.

The Broadenlands

5.4.2015
80%
Hra - The Broadenlands
Video sa načíta
Vydajte sa s hlavným hrdinom v tejto dobrodružnej hre do ríše snov. Počas vašej cesty budete prechádzať cez rozličné svety, kde budete stretávať rozličné zvieratá a bytosti. Pomôžte im a postúpte tak do ďalšieho sveta, kde na vás čakajú nové výzvy.

Qubed: New Adventures

7.2.2015
80%
Hra - Qubed: New Adventures
Video sa načíta
V tejto logickej skákačke budete mať za úlohu dostať hlavnú postavičku v tvare kocky do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte zdolať mnohé prekážky a nástrahy. Pomáhať vám pritom bude schopnosť kocky rozdeliť sa na dve menšie. Pokúste sa po ceste vyzbierať všetky hviezdičky.

Abandoned

3.2.2015
78%
Hra - Abandoned
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude nájsť vašeho strateného brata, ktorý sa vydal objavovať paralelné svety a už sa nevrátil. Po ceste budete musieť zdolať mnoho prekážok. V tom vám môžu pomôcť predmety, ktoré behom svojej cesty nájdete.

The Treasure Ocean

29.10.2014
74%
Hra - The Treasure Ocean
Video sa načíta
Pomôžte medvedíkovi nájsť poklad v hlbokom mori. V jednotlivých truhliciach, škeblách môžete nájsť perly a mince. Nezabúdajte ani na vzácne sošky, ktoré musíte dostať na povrch za pomoci balónov. Aby sa medvedík neutopil musí sa nadýchnuť, koľko vzduchu mu ešte zostáva nájdete na pravej strane v…

Adelanto Trilogy

3.3.2014
84%
Hra - Adelanto Trilogy
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta objavovania nových krajín a civilizácií. Ako skúsený moreplavec budete objavovať nové krajiny a civilizácie, s ktorými nadviažete komunikáciu a naučíte sa ich kultúre. V hre môžete navyše budovať aj vlastné dediny.

Qubed: Mysterious Island

23.1.2014
72%
Hra - Qubed: Mysterious Island
Video sa načíta
V tejto skvelej skákačke na vás čaká zatiaľ neprebádaný svet, ktorý môže byť plný nástrah. V každej úrovni musíte pozbierať všetky potrebné hviezdy k jeho ukončeniu.
Hra - My Undead Neighbors - Sousedé ze záhrobí
Video sa načíta
Zahrajte si túto super skákačku, v ktorej budete hrať za pána, a vašou úlohou bude nájsť zlatý kľúč. Nebude to tak jednoduché, pretože vaša cesta bude posiata prekážkami a zombie. Myslíte si, že sa vám podarí nájsť cestu von?

Run Hopy Run

8.11.2013
77%
Hra - Run Hopy Run
Video sa načíta
V skákačke Run Hopy Run sa s dráčikom vydáte na dobrodružnú cestu, aby ste od zlovestného monštra získali ukradnuté maškrty. Aby sa vám to podarilo, musíte po ceste zničiť desiatky rôznych protivníkov. Využiť k tomu môžete svoj ohnivý dych.
Hra - Summoner Saga Endless Chap 5
Video sa načíta
Summoner Endless Saga tu má už štvrté pokračovanie! Vydaj sa do sveta tajomných netvorov, rozličných úloh a tajuplných záhad ... Užiješ si skvelé dialógy a zaujímavé súboje. Podarí sa ti dokončiť aj tento diel?

Once In The Cave

11.9.2013
79%
Hra - Once In The Cave
Video sa načíta
V tejto skákačke budete hrať za mocného mága, s ktorým môžete narobiť naozaj veľkú neplechu. Zbierajte predmety a fľaštičky, ktoré vám budú dopĺňať zdravie a manu, ktorú potrebujete na kúzlenie. Hra vám samozrejme ponúkne tiež aj mnoho vylepšení schopností a kúziel. Zvládnete prejsť celým herným…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video sa načíta
Štvrtý a zatiaľ (bohužiaľ) posledný diel série Summoner Saga Endless je tu. Herné princípy sú rovnaké, ako si ich pamätáš z prvých troch dielov. Celá hra ale pôsobí monumentálnejšie a ty si môžeš užiť silu skúsených hrdinov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie