Winx omaľovánky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Winx Club Coloring

12.8.2013
73%
Hra - Winx Club Coloring
Video sa načíta
Vyskúšaj si v tejto skvelej omalovánce vymaľovať dievčatá z Winx klubu! Máš na výber veľa možností a až obrázok dokončíš, môžeš si ho uložiť a vytlačiť.
Hra - Winx na bicykloch omalovánka
Video sa načíta
Je tu ďalšia skvelá omalovánka, tentoraz s vílami Winx. Tie sa rozhodli vyjsť si na prechádzku na kolesách a je len na Vás ako budú is okolitým svetom vyzerať. Dáte im farby podľa toho, ako si ich pamätáte zo seriálu, alebo popustíte uzdu svojej fantázii?

Winx Club omalovánka

15.8.2011
88%
Hra - Winx Club omalovánka
Video sa načíta
Maľovanky s tematikou víl z Winx Clubu. Vyber si jednu z mnohých bábik a vyfarbi ju rôznymi farbami. Zadanie v hre nie je, takže záleží len na tvojej vlastnej fantázii. Vyfarbi ju kliknutím na vybranú farbu a určitý odtieň.

Winx Color

12.8.2011
79%
Hra - Winx Color
Video sa načíta
Hra Winx Color je klasická omalovánková hra s tématikou Winx. Vyber si jednu zo šiestich online maľovaniek a vyfarbi si svoju bábiku Winx buď podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie