Tučniaci

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Mr Bouncemasters 2NÁŠ TIP

7.9.2022
90%
Hra - Mr Bouncemasters 2
Vyskúšajte túto vynikajúcu hru, v ktorej je vašou úlohou odpaľovať tučniaka, ktorý má za úlohu doletieť čo najďalej a pritom pozbierať čo najviac mincí, za ktoré si potom môže vylepšiť svoje štatistiky. Hru ovládate myšou.

Penguins Cookshop

11.4.2022
87%
Hra - Penguins Cookshop
Zábavná hra, ve které musíte pomoci hlavnímu tučňákovi s přípravou a obsluhováním hostů v jeho vlastní restauraci. Hru ovládáte myší.

Penguin Diner 2

11.4.2021
85%
Hra - Penguin Diner 2
Video sa načíta
Prinášame vám vynikajúcu hru, v ktorej musíte obslúžiť všetky tučniaky, ktorí prišli sa prišli do vašej reštaurácie najesť. Dokážete to?

Penguin diner

27.2.2021
84%
Hra - Penguin diner
Video sa načíta
Klasická hra s obsluhovaním reštaurácie, ktorú si určite obľúbite. Vašou úlohou je prevádzkovať reštauráciu tučniakov. Musíte rýchlo splniť požiadavky vašich zákazníkov a potom bude dobre odmenení.

Cute Penguin Puzzle

8.8.2020
80%
Hra - Cute Penguin Puzzle
Zložte si jeden z mnohých obrázkov roztomilých tučniakov. V tejto hre budete skladať puzzle roztomilých obrázkov. Pred samotným štartom si vyberiete obrázok, potom zvolíte obtiažnosť a hurá do samotného skladania.

Funny Volleyball

17.10.2015
72%
Hra - Funny Volleyball
Video sa načíta
Poď si zahrať parádny volejbal. Budeš hrať za tučniaka a ďalšie postavy. Je potrebné sledovať trajektóriu letu lopty a predvídať, kde dopadne. Jedine tak môžete poraziť svojho protivníka.

Pet Stars: Baby Penguin

15.10.2015
68%
Hra - Pet Stars: Baby Penguin
Video sa načíta
Postarajte sa o tohto zraneného tučniaka, ktorý potrebuje vašu pomoc. Akonáhle ho ošetríte, tak ho budete kúpať a obliekať.
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video sa načíta
Robot z filmu Veľká šestka sa vydal na dlhú a nebezpečnú cestu, ktorú mu musíš pomôcť prejsť. Stačí sa poriadne vyhýbať všetkým prekážkam a byť dostatočne rýchla. Dokážeš to?

Penguin Care

5.5.2015
75%
Hra - Penguin Care
Video sa načíta
V tejto hre sa budete starať o pekného tučniaka! Musíte ho poriadne umyť, nakŕmiť a hrať sa s ním. Robte všetko podľa postupu a nemôžete nič pokaziť.

Conquer Antartica

17.12.2014
71%
Hra - Conquer Antartica
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej budete potrebovať dobrú mušku. Budete mať za úlohu zhodiť tučniakmi na protiľahlom ľadovci. Na výber máte niekoľko druhov zbraní. Dávajte si však pozor, aby vás nezhodil skôr.

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaily

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video sa načíta
Podarí sa vám odpáliť tučniaka čo najďalej? Vašou úlohou bude odpáliť tučniaka, ktorý zoskočí dolu. Na získanie najväčšieho skóre máte 5 pokusov, ktoré sa sčítajú.

Hungry Penguin

29.9.2014
81%
Hra - Hungry Penguin
Video sa načíta
Tento Penguin miluje zmrzlinu, nanuky a preto ich chce všetky zozbierať. Pomôžte mu s tým a preskakujte prekážky, ktoré vám stoja v ceste.

Penguin Cubes

28.2.2014
73%
Hra - Penguin Cubes
Video sa načíta
V hre Penguin Cubes musíte pomôcť tučniakovi, ktorý sa snaží odstraňovať ľadové bloky. Musíte spojiť vždy aspoň tri rovnaké bloky vedľa seba. Do ďalšieho kola postupujete po odstránení všetkých blokov na hernej mape.

Penguins Castle

1.1.2014
77%
Hra - Penguins Castle
Video sa načíta
V tejto hre budete postavení pred veľmi náročnú úlohu. Z neba vám budú padať tučniaky, ktoré musíte dostať na breh pomocou nafukovacej plošiny, od ktorej sa odrážajú. Máte tri životy. Snažte sa vyhýbať cencúľom, ktoré vám budú na plošinu padať, inak prichádzate o život. Najlepšie by bolo, keby sa…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie