Star Wars

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Sci-fi Warrior 2

15.3.2017
84%
Hra - Sci-fi Warrior 2
Video sa načíta
Máme tu pre vás super obliekačku, v ktorej tentoraz budete obliekať chlapca. Môžete podľa ľubovôle meniť farbu jeho pleti, oči, nos alebo ústa. Tiež môžete vyberať z mnohých druhov účesov a tiež u nich meniť farbu. Ďalej budete mať k dispozícii mnoho druhov oblečenia a doplnkov. Ako správny bojovník…
Hra - Star Wars Avatar Creator
Video sa načíta
Vytvorte si svojho vlastného avatara zo Star Wars za pár minút. V rámci kreativity a farieb sa určite nemusíte obmedzovať. Bude váš avatar najkrajší?

Darth Vader Hair Salon

5.3.2016
84%
Hra - Darth Vader Hair Salon
Video sa načíta
Darth Vader si otvoril nový kadernícky salón a už má aj prvé zákazníčky. Pomôžte mu, aby boli zákazníčky s novým účesom spokojné a poraďte im aj s výberom nového oblečenia a doplnkov.
Hra - Phineas And Ferb Star Wars Droid Masters
Video sa načíta
Dokážete zakaždým dopraviť modrú hmotu až do cieľa? Nebude to tak jednoduché, pretože budete používať kopec vecí, ktorými ho tam môžete dopraviť. Zvládnete vyriešiť všetky levely v hre?

Simpson STAR WARS

12.5.2014
75%
Hra - Simpson STAR WARS
Video sa načíta
Máte radi obľúbenú rodinku Simpsonovci? Máte radi Hviezdne vojny? Máme tu pre Vás ukážky od jedného amerického autora, ktorý si dal tú prácu a stvoril niečo naozaj zaujímavé. Bohužiaľ, Simpson Star Wars nie je hra, sú to len ukážky z filmu, ktoré stoja za to vidieť. V treťom videu autor rozpráva,…

Star WarsHra na skóreHra o medaily

21.1.2013
48%
Hra - Star Wars
Video sa načíta
Táto letecká strieľačka preverí Vašu rýchlosť i postreh. So svojím vesmírnym lietadlom totiž poletíte územím plným nepriateľov a budete ich musieť čo najviac zostreliť. Úloha to nebude vôbec jednoduchý, pretože nepriatelia na Vás samozrejme budú páliť taky.

Star Wars 2

22.3.2012
69%
Hra - Star Wars 2
Video sa načíta
Staňte sa pilotom vesmírnej lode v hre inšpirovanej kultovým filmom Hviezdne vojny. Poletíte hlbokým vesmírom, kde ale nebudete zďaleka sami. Všade okolo sa zrazu vyrojilo množstvo nepriateľov a Vy ich musíte všetky zostreliť skôr, ako zostrelí oni Vás. Okrem obyčajných striel si môžete "chytiť"…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie