Kim possible

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video sa načíta
Kim Possible sa pustila do nového dobrodružstva a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli protivníkov prekonať. Pomôžete jej, aby zvíťazila?
Hra - Kim Possible: Draken´s Lair
Video sa načíta
Vžite sa aspoň na chvíľu do role Kim Possible a vydajte sa na nebezpečnú cestu plnú nástrah. Hra má niekoľko kôl, kde bude vašou úlohou prekonať protivníka, vyhýbať sa laserovým lúčom alebo preskakovať z jednej plošiny na druhú.
Hra - A Sitch in Time - episode 2: Past
Video sa načíta
V druhom diele tejto skákačky sa dostaneš do minulosti do doby, kedy bola Kim malé dieťa. Najskôr sa musíš dostať nepozorovane z detskej izby, ale nesmieš pritom vzbudiť spinkajúca deti. Keď sa dostaneš von, čakajú ťa veľká dobrodružstvo!

Kim Possible 2

19.3.2012
55%
Hra - Kim Possible 2
Video sa načíta
Overte si svoj postreh a presnú mušku v tejto graficky veľmi dobre stvárnené hre. S každým levelom bude pribúdať nepriateľov, ktoré bude potrebné zlikvidovať, takže si určite poriadne zastrieľate :)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie