Kim possible

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video sa načíta
Kim Possible sa pustila do nového dobrodružstva a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli protivníkov prekonať. Pomôžete jej, aby zvíťazila?
Hra - Kim Possible: Draken´s Lair
Video sa načíta
Vžite sa aspoň na chvíľu do role Kim Possible a vydajte sa na nebezpečnú cestu plnú nástrah. Hra má niekoľko kôl, kde bude vašou úlohou prekonať protivníka, vyhýbať sa laserovým lúčom alebo preskakovať z jednej plošiny na druhú.
Hra - A Sitch in Time - episode 2: Past
Video sa načíta
V druhom diele tejto skákačky sa dostaneš do minulosti do doby, kedy bola Kim malé dieťa. Najskôr sa musíš dostať nepozorovane z detskej izby, ale nesmieš pritom vzbudiť spinkajúca deti. Keď sa dostaneš von, čakajú ťa veľká dobrodružstvo!

Kim Possible 2

19.3.2012
55%
Hra - Kim Possible 2
Video sa načíta
Overte si svoj postreh a presnú mušku v tejto graficky veľmi dobre stvárnené hre. S každým levelom bude pribúdať nepriateľov, ktoré bude potrebné zlikvidovať, takže si určite poriadne zastrieľate :)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie