Sudoku

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Annas Brain Surgery

25.3.2015
80%
Hra - Annas Brain Surgery
Video sa načíta
Pokúste sa prísť na kĺb tomu, čo stojí za veľkými bolesťami hlavy, ktorými Anna trpí. Akonáhle problémy vyriešite, ihneď jej zdvihnete náladu, pretože jej môžete pekne nalíčiť a tiež vybrať oblečenie v ktorom jej to pristane.

Pendoku

25.11.2012
71%
Hra - Pendoku
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity s moc podarenú obmenou obľúbeného číselného sudoku. Tentoraz nie po jednom, ale po celých segmentoch budete dopĺňať čísla do číselnej mriežky tak, aby sa celá zaplnila ale v žiadnom riadku, stĺpci ani štvorci sa žiadne číslo neopakovalo.

Sudoku 2010

21.11.2012
75%
Hra - Sudoku 2010
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity a skúste si jedno z naozaj podarených sudoku. Ako vždy v tejto hre bude Vašou úlohou zaplniť všetky políčka číslami od 1 do 9 tak, aby sa v žiadnom riadku, stĺpci ani štvorci neopakovala. Zvoliť si môžete z niekoľkých obtiažností, takže sa nemusia báť ani úplní…

Auway Sudoku

10.8.2012
74%
Hra - Auway Sudoku
Video sa načíta
Je tu ďalšia varianta obľúbenej číselnej hry sudoku. Dokážete správne vyplniť všetky polia hernej plochy tak, aby sa čísla v žiadnom stĺpci, riadku ani malom štvorci neopakovala? Súčasťou hry je aj časomiera, takže budete môcť sledovať svoje pokroky;)

Sudoku Remote

21.5.2012
75%
Hra - Sudoku Remote
Video sa načíta
Zahrajte si klasické číselné sudoku a vyskúšajte svoje mozgové závity. Dokážete poskladať čísla do herného poľa tak, aby v žiadnom riadku, stĺpci ani malom štvorci nebolo žiadne číslo dvakrát?

Květinové sudoku

28.3.2012
70%
Hra - Květinové sudoku
Video sa načíta
Toto sudoku je opravu vynikajúci zástupca svojej kategórie logických hier. Na začiatku si budete môcť zvoliť, aké veľké chcete pole, na ako náročnú hru si trúfate aj či chcete byť obmedzený časom. Potom už ide ako u každého sudoku o doplňovanie symbolov (tentoraz kvetiniek, ale môžete si prepnúť aj…

Sudoku Shrek

26.3.2012
79%
Hra - Sudoku Shrek
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity s bezchybnú a graficky moc podarenú hrou sudoku, kde nebudete dopĺňať čísla, ale hlavné postavy obľúbeného filmu Shrek.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie