Anglické

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Word Search Pictures
Zapnúť mozgové závity, túto hru a hor sa do hľadania anglických slovíčok v tejto osemsmerovke. Nebojte sa, nie sú tu žiadne ťažká slovíčka. Ovšem niektoré levely vaše mozgové závity ľahko potrápi. Tak hor sa do toho. Kto ich nájde najviac?

Quiz Story - Animal

18.2.2020
85%
Hra - Quiz Story - Animal
Táto hra precvičí tvojou znalosť angličtiny. Tvojou úlohou bude hádať anglické názvy zvierat, ktoré sa zobrazujú na obrazovke. Hádaním správnych odpovedí získavaš peniaze, za ktoré si kupuješ ďalšie testy. Tak sa ukáž, ako dobre poznáš anglické slovíčka zvieratiek.
Hra - Words Search Classic Edition
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovky, kde medzi písmenami budete hľadať slová, ktoré sú vypísané v dolnom riadku. Môžete si skvele precvičiť angličtinu.

Word Search Animals

2.6.2016
70%
Hra - Word Search Animals
Video sa načíta
Nájdite v tejto osemsmerovke všetky zvieratká, ktoré sú v pravom stĺpci. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Princess Adventure

12.3.2016
70%
Hra - Princess Adventure
Video sa načíta
Princezné sa rozhodli, že si zájdu na výlet a spoznajú svet. Pomôžte im nájsť všetky kontinenty na mape a priraďte k nim aj typické zvieratká. Až potom sa môžu vydať na výlet. Splňte ich sen.

History Of Beauty

20.2.2016
78%
Hra - History Of Beauty
Video sa načíta
Precvičte si váš postreh a snažte sa nájsť všetky rozhádzané predmety. Budete mať sa zoznam, podľa ktorého vám to pôjde rýchlejšie. Podarí sa vám ich všetky nájsť a označiť?

Word Search

6.2.2016
73%
Hra - Word Search
Video sa načíta
Zahrajte si klasickú osemsmerovku, v ktorej hľadáte anglické slová. V každom kole máte daný počet slov, ktoré máte nájsť a obmedzený čas.
Hra - Which Dc SuperHero Girl Are You?
Video sa načíta
Kto zo Superhrdiniek sa k tvojej osobnosti hodí najviac? Over si to za pomoci krátkeho testu, ktorý ti prezradí odpoveď.
Hra - Which Disney Character Is Your Bff?
Video sa načíta
S ktorou postavičkou z Disney by si si rozumela najviac? Zisti to za pomoci malého testu, ktorý si urobíš za 5 minút. Myslíš si že test ukáže správne?
Hra - Which Song Best Decribes Your Life?
Video sa načíta
Skúste si tento kvíz, ktorý vám na konci ukáže pesničku, ktorá vás najviac vystihuje. Stačí keď odpoviete na niekoľko otázok.

Scrabble Sprint

14.10.2015
40%
Hra - Scrabble Sprint
Video sa načíta
V tejto hre sa ukáže, koľko viete cudzích slov. Môžete sa tiež mnohým novým priučiť. Všetko záleží len na Vás. Sledujte časomieru a snažte sa hľadať veľmi rýchlo.

Word Tris

14.7.2015
71%
Hra - Word Tris
Video sa načíta
Všetci z Vás, ktorí ovládate angličtinu sa pokúste vytvoriť čo najviac slov z písmen, ktoré Vám budú ponúknuté. Je to veľmi dôležité, pretože inak sa nedostanete do ďalšieho kola. Vždy sú pevne dané podmienky.
Hra - Cleaning At The University
Video sa načíta
Vyberte si jednu z troch ponúkaných možností a nájdite predmety, ktoré sú dobre ukryté. K hľadaniu vám pomôže angličtina, ktorú budete potrebovať.
Hra - Zayn Malik Date Simulator
Video sa načíta
Zažite rande so Zaynom Malikom a pokúste sa ho zbaliť a získať od neho vytúžený bozk. Podarí sa vám to, alebo vás na prvom rande odmietne?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)