Detektív

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Detective Slacking

19.11.2015
80%
Hra - Detective Slacking
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre sa s hlavnou hrdinkou zahráte na detektíva. Vašou úlohou bude splniť 7 rozličných úloh, ktoré vyžadujú presnosť a rýchle reakcie. Navyše každú úlohu musíte splniť tak, aby vás pritom nezbadal zlý detektív, ktorého príchod označuje červený výkričník.

Sherlock Holmes

13.11.2015
76%
Hra - Sherlock Holmes
Video sa načíta
Pomôžte Sherlockovi Holmesovi s vyriešením vraždy, ktorá sa udiala v obchode s čajom. Aby ste vraždu vyriešili, musíte ísť po stopách. Podarí sa vám usvedčiť páchateľa?

Sherlock Holmes 2

12.11.2015
70%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video sa načíta
Staňte sa v tejto hre Sherlockom Holmesom a vyriešte vraždu, ku ktorej sa nikto nechce priznať. Aby ste prípad vyriešili, budete musieť hľadať stopy a dopátrať sa k skutočnému vrahovi. Dokážete to?
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Video sa načíta
V tejto logickej hre sa vžijete do role mladej detektívky, ktorá musí vyriešiť neľahký prípad. Ako budete prechádzať medzi jednotlivými scénami, musíte postupne nájsť všetky potrebné predmety. Tie budú ukryté medzi hordou ďalších vecí, takže dôležitá bude najmä dobrá pozornosť.

Lost Teddy Bear

31.10.2014
82%
Hra - Lost Teddy Bear
Video sa načíta
Pomôžte detektívovi v tejto logickej hre nájsť strateného plyšového medvedíka. V každom kole budete musieť pritom nájsť všetky predmety, ktoré sa vám zobrazujú v spodnej časti obrazovky a ktoré vám poslúžia ako stopy. Pamätajte, že na každý level máte obmedzený čas.

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video sa načíta
Skvelú prácu odvediete v tejto hre, ak sa Vám podarí nájsť všetky hviezdy ukryté na pozadí. Pozadia majú vždy námet, ktorý má čo do činenia s Halloweenom.
Hra - Fashion Expert 3 Christmas Reunion
Video sa načíta
Pomôžte nájsť tejto rodine ich syna, ktorý pred 15 rokmi odišiel preč z domu. Budete hrať za jeho sestru a vašou úlohou bude lietať po svete a hľadať dôkazy. Napred začnete v tureckom meste Ankara. Zarábajte peniaze na módnych prehliadkach. Cieľom je mať na sebe drahšie veci ako tá druhá.

A Night in Crazyville

29.1.2014
72%
Hra - A Night in Crazyville
Video sa načíta
Zahrajte si logickú hru Night in Crazyville kde bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi s hladaním auta. Aby ste auto našli musíte vyspovedať obyvateľov v meste. Podarí sa vám zistť spoločne s Jasonom nájsť auto?
Hra - Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders
Video sa načíta
Staňte sa na chvíľu a profesionálnym detektívom a Rozlúsknite prípad chladnokrvné vraždy mladej ženy. K dispozícii máte všetky výdobytky modernej vyšetrovacej techniky, ako je testovanie krvi, odoberanie odtlačkov prstov, DNA ... Nájdete vraha?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie