Farmárske

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Táto hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vašou úlohou v tejto hre bude správne pokladať jednotlivé bloky dovnútra herného poľa takým spôsobom, aby ste vyplnili vždy jednu linku buď horizontálne alebo vertikálne. Potom sa vám pripočítajú body, linka zmizne a ide sa…

Family Relics

22.4.2020
95%
Hra - Family Relics
V tejto veľmi podarenej hre bude vašou úlohou plniť všemožné úlohy na vašej farme, ktorú ste zdedili po svojom dedkovi. Roztomilá grafika vás vtiahne do deja a nepustí. Pre tých z vás, ktorí by nevedeli dobre po anglicky, je tu pripravený prehľadný a praktický tutoriál. Hru ovládate myšou.

Farm Puzzle

8.4.2020
80%
Hra - Farm Puzzle
Dokážete v tejto roztomilej puzzle hříčce poskladať všetky puzzle, ktoré sú tu pre vás pripravená? Pred každým si môžete vybrať jednu z troch obtiažností. Ľahká, stredná a najťažšie, ktorá už preverí tvoje schopnosti. Tak hor sa do toho.
Hra - Baby Hazel Harvest Festival
Ďalšie pokračovanie úspešnej série príbehov a dobrodružstvo s malou Hazel. Tentoraz sa spoločne vydáme na slávnosti farmárčenie. Spoločne s Hazel budeme prežívať dobrodružstvá a akcie, ktoré na nej čakajú. Chceš byť súčasťou tejto parády? Tak hor sa do hry. Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Plantera

7.12.2016
80%
Hra - Plantera
Video sa načíta
Zahrajte si super hru, v ktorej budete pestovať ovocie a zeleninu. Čím viac peňazí získate, tým lepšie a drahšie suroviny budete môcť pestovať.

Cherry Farm

29.1.2016
76%
Hra - Cherry Farm
Video sa načíta
Kto má rád farmárske hry, tak si iste obľúbi aj túto. Cieľom je vypestovať čo najviac čerešní, na ktorých môžete slušne zarobiť. Musíte si dávať pozor, pretože budete obmedzený časom.
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video sa načíta
Princezna Sofia si našla prácu na farme a chcela by si vyskúšať aj inú prácu ako len zametanie a hrabanie. Pomôžte jej vyskúšať všetky práce, ktoré si vymyslela. Musíte si dávať pozor na jej babičku, ktorá ju sem tam stráži. Zvládnete to?

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete farmárom, ktorý sa snaží neustále zväčšovať a rozširovať svoju farmu. Aby ste nazbierali dostatok peňazí, musíte chovať a predávať jednotlivé zvieratá a taktiež ich produkty. Na postup do ďalšieho kola je potreba vždy splniť predpísané úlohy.

Harvest Story

8.12.2015
82%
Hra - Harvest Story
Video sa načíta
Cieľom tejto farmárskej hry je vyprodukovať čo najviac ovocia a domácich výrobkov. K dispozícii budete mať pole, kde môžete nielen pestovať ovocie, ale i chovať rozličné domáce zvieratá. Až ich budete mať dostatok, môžete vystavať farmy na ďalšie zpracovanie surovín.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video sa načíta
Pestujte svoje vlastné plodiny, budete kupovať semienka a potom predávať vašej úrodu. Zarobte si čo najviac a najrýchlejšie, aby ste mohli postúpiť ďalej.

Farm House

8.10.2015
74%
Hra - Farm House
Video sa načíta
Dokážete rozdeliť všetky zvieratá do správnych fariem? Všetko sa ovláda myšou, tak sa poriadne snažte.

Survivor 2

6.9.2015
85%
Hra - Survivor 2
Video sa načíta
Skúste si zahrať túto farmársku hru, ktorá vás bude určite baviť. Na vás bude vybudovať čo najviac rybníčkov, aby ste mohli kŕmiť plameniaky. Tí vám budú znášať vajcia, ktoré jedia kozy a za to vám tvoria mlieko. Dokážete sa tiež ubrániť pred nepriateľmi?

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video sa načíta
Ďalší skvelý simulátor farmárčenia, v ktorom môžete chovať zver a vyrábať produkty. Z mlieka a vajíčok to sú majonézy alebo jogurty. Tiež môžete z vajíčok vypestovať kuriatka. Zvieratá môžete tiež predávať na trhu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie