Idle

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Idle Zoo Safari Rescue

30.4.2022
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue
Klikajte na rôzne zvieratká v IDLE zoo a zarábajte peniaze, za ktoré vylepšujete existujúce zvieratká a kupujete si ďalšie. Hru ovládate myšou.

Idle Startup Tycoon

11.12.2021
85%
Hra - Idle Startup Tycoon
Podarená hra, v ktorej musíte vylepšovať firmu budovaním nových poschodí a vylepšovaním vašich existujúcich zamestnancov. Hru ovládate myšou.

Food Empire INC

2.8.2021
85%
Hra - Food Empire INC
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou prosperovať s vašou továrňou na jedlo. Prideľujte úlohy jednotlivým pracovnímkům a získavajte tak viac a viac peňazí, ktoré využijete pri vylepšenie vašej továrne. Hru ovládate myšou.
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege
Ubráň sa zástupu nepriateľov v tejto zábavnej hre, v ktorej si za herné menu kupujete rôzne typy rastlín, pomocou ktorých potom bránite svoj hrad. Dokážete ho ubrániť pred všetkými zástupmi nepriateľov?
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers
Dnes budeme hrať cukrársku oddychovú hru, v ktorej je vašou úlohou vyrábať sladkosti, za ktoré potom od svojich zákazníkov získavate peniaze. Vďaka tým si môžete vylepšovať svoje zručnosti alebo si kupovať nové pomocníkov do vášho cukrárskeho obchodu.

Idle Restaurant

2.7.2020
85%
Hra - Idle Restaurant
V tejto hre budeš klikať a klikať a klikať. Nie je to ale tak hrozné, ako sa na prvý pohľad zdá. Staneš sa majiteľom reštaurácie, ktorá má za úlohu pripravovať najrôznejšie výrobky a doručovať ich svojim zákazníkom. Klikaním myši vyrábaš výrobky, za ktoré potom dostávaš peniaze. Tie môžeš investovať…
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta
Postavte si celé vlastné mesto! Každú budovu môžete postaviť len raz. Každá postavená budova zvyšuje risk. Pri príliš vysokom risku môžete ísť do väzenia. Risk znížite tým, že postavíte verejnoprospešné budovy.
Hra - I want to be a billionaire
Video sa načíta
Postavte tie najlepšie nehnuteľnosti a zarobte majland! Na výber máte nehnuteľností veľa, niektoré sú však veľmi drahé. Tiež si musíte dávať pozor na mieru ohrozenia. Pokiaľ bude číslo vysoké, môžete sa dostať do väzenia. Musíte teda stavať budovy ako sú hasiči alebo polícia.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video sa načíta
V tejto hre budete bojovať so silnými monštrami a získavať za to mince. Za mince potom môžete nakúpiť nové postavy do vašej družiny alebo vylepšovať tie existujúce.

Grindcraft

22.11.2015
70%
Hra - Grindcraft
Video sa načíta
Túto hru nemusíme nikomu predstavovať, je to hra, ktorá si získala obľubu u mnohých hráčov pretože si v nej môžete všeličo postaviť. Precovať budete s drevom, kameňom, železom či hliníkom. Z týchto surovín si môžete postaviť nejakú budovu alebo iný predmet. Avšak každý z nich potrebuje inú…

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video sa načíta
Dokážete sa od jednej izby prepracovať až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prácou a vylepšovaním ponúkaných služieb sa to iste podarí. Dokážete vylepšiť všetko na maximum?

Woodclicker

23.5.2015
76%
Hra - Woodclicker
Video sa načíta
Zahrajte si túto skvelú oddychovku, kde budete s drevorubačom ťažiť mince a drahokami zo stromu. Za získaný poklad budete môcť nakupovať rôzne vybavenie alebo vylepšenia.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie