Idle

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege
Ubráň sa zástupu nepriateľov v tejto zábavnej hre, v ktorej si za herné menu kupujete rôzne typy rastlín, pomocou ktorých potom bránite svoj hrad. Dokážete ho ubrániť pred všetkými zástupmi nepriateľov?
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers
Dnes budeme hrať cukrársku oddychovú hru, v ktorej je vašou úlohou vyrábať sladkosti, za ktoré potom od svojich zákazníkov získavate peniaze. Vďaka tým si môžete vylepšovať svoje zručnosti alebo si kupovať nové pomocníkov do vášho cukrárskeho obchodu.

Idle Restaurant

2.7.2020
85%
Hra - Idle Restaurant
V tejto hre budeš klikať a klikať a klikať. Nie je to ale tak hrozné, ako sa na prvý pohľad zdá. Staneš sa majiteľom reštaurácie, ktorá má za úlohu pripravovať najrôznejšie výrobky a doručovať ich svojim zákazníkom. Klikaním myši vyrábaš výrobky, za ktoré potom dostávaš peniaze. Tie môžeš investovať…
Hra - I want to be a Billionaire 2
Video sa načíta
Postavte si celé vlastné mesto! Každú budovu môžete postaviť len raz. Každá postavená budova zvyšuje risk. Pri príliš vysokom risku môžete ísť do väzenia. Risk znížite tým, že postavíte verejnoprospešné budovy.
Hra - I want to be a billionaire
Video sa načíta
Postavte tie najlepšie nehnuteľnosti a zarobte majland! Na výber máte nehnuteľností veľa, niektoré sú však veľmi drahé. Tiež si musíte dávať pozor na mieru ohrozenia. Pokiaľ bude číslo vysoké, môžete sa dostať do väzenia. Musíte teda stavať budovy ako sú hasiči alebo polícia.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video sa načíta
V tejto hre budete bojovať so silnými monštrami a získavať za to mince. Za mince potom môžete nakúpiť nové postavy do vašej družiny alebo vylepšovať tie existujúce.

Grindcraft

22.11.2015
70%
Hra - Grindcraft
Video sa načíta
Túto hru nemusíme nikomu predstavovať, je to hra, ktorá si získala obľubu u mnohých hráčov pretože si v nej môžete všeličo postaviť. Precovať budete s drevom, kameňom, železom či hliníkom. Z týchto surovín si môžete postaviť nejakú budovu alebo iný predmet. Avšak každý z nich potrebuje inú…

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video sa načíta
Dokážete sa od jednej izby prepracovať až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prácou a vylepšovaním ponúkaných služieb sa to iste podarí. Dokážete vylepšiť všetko na maximum?

Woodclicker

23.5.2015
76%
Hra - Woodclicker
Video sa načíta
Zahrajte si túto skvelú oddychovku, kde budete s drevorubačom ťažiť mince a drahokami zo stromu. Za získaný poklad budete môcť nakupovať rôzne vybavenie alebo vylepšenia.

Tangerine Tycoon

17.3.2015
76%
Hra - Tangerine Tycoon
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú hru, v ktorej budete pestovať pomaranče. Za vypestované pomaranče môžete nakupovať vylepšenia alebo sa môžete pomaranče pokúsiť znásobiť. Tiež môžete nakupovať na burze.

Idleplex

8.2.2015
74%
Hra - Idleplex
Video sa načíta
Jednoduchá hra, pri ktorej si budete môcť oddýchnuť. Úlohou je získavať peniaze a kupovať vylepšenia. Máte niekoľko možností ako mince zarobiť. Kosiť trávnik, odpaľovať ovečky, prasiatka a iné zvieratká alebo triafať hviezdy.

Kingdom Wars Idle

30.11.2014
76%
Hra - Kingdom Wars Idle
Video sa načíta
Zahrajte si jednoduchú hru, v ktorej budete ničiť nepriateľský hrad. Preto potrebujete aj nejaké jednotky, pretože inak ho budete ničiť nekonečne dlho. Ťažte zlato pre vylepšenie a hlavne vylepšujte pekáreň pre doplnenie energie.

Idle Mine

10.11.2014
78%
Hra - Idle Mine
Video sa načíta
V tejto hre nemusíte vlastne nič robiť. Zo začiatku musíte ťažiť rudu, aby ste mali mince a drahokamy na vylepšenie krompáča. Akonáhle však budete zarábať veľké množstvo mincí, tak môžete nakúpiť vylepšenia, ktoré budú ťažiť za vás.

Idle Recruit

9.11.2014
78%
Hra - Idle Recruit
Video sa načíta
V tejto hre budete najímať zamestnancov z mnohých profesií, ktorí vám potom budú každú chvíľku prinášať nejaký ten zisk. Profesií je v hre veľmi veľa a postupne ich budete objavovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie