Skate hry

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Skatelander

10.6.2016
79%
Hra - Skatelander
Video sa načíta
Kto má rád dobré výzvy, tak si iste užije túto hru, kde bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej to len pôjde. Zbierajte peniaze a používajte triky, ktoré vám pomôžu sa dostať ďaleko.

Crazy Skater

11.9.2015
69%
Hra - Crazy Skater
Video sa načíta
Pomôžte skaterovi, aby sa dostal do cieľa, počas cesty na vás čaká mnoho nástrah, ktoré musíte zdolať. Podarí sa vám to?
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Zajazdite si s pýta na skejte a získajte body do tabuľky! Triky robíte pomocou šípok a medzerníka. Za získané body sa vám odomykajú lepšie skejty.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video sa načíta
Skúste si, aké to je jazdiť na skateboarde. V tejto hre to nebude žiadny problém. Užite si super grafiku a náročné trate, ktoré vás pobavia. Podarí sa vám zakaždým zvíťaziť?

All Star Skate ParkHra na skóreHra o medaily

22.7.2014
78%
Hra - All Star Skate Park
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, kde sa budete na skateboarde preháňať po U rampe. Vyberiete si jednu z dvoch postavičiek a následne sa budete snažiť získať najvyšší počet bodov. Hra má 3 kolá, ktoré sú časovo ohraničené.

Street Sesh

28.4.2014
70%
Hra - Street Sesh
Video sa načíta
Zábavná športová hra, to je Street Sesh. Po ulici sa budete preháňať na skateboardu, vyhýbať sa doprave a rôznym prekážkam. Navyše budete robiť triky a získavať za ne body.
Hra - Cookies A Walk In The Wood
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za sladkú sušienku na skateboarde. Vašou úlohou sa bude vyhýbať prekážkam a zbierať kvety a jahody, ktorými budete môcť strieľať po nepriateľoch. Čím dlhšie držíte skok, tým dlhšie letíte, keď stlačíte skok po druhýkrát, tak skočíte znova. Je dobré si šetriť tento druhý skok…

Freebord The Game

4.3.2014
87%
Hra - Freebord The Game
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú 3D hru, v ktorej si budete môcť poriadne zajazdiť na skejte. Hra ponúkne mnoho tratí, od tých najľahších až po veľmi šialené s mnohými skokmi a prekážkami. Ak nemáte veľa skúseností s jazdením, tak začnite od zelených úrovní, naučíte sa skejt aspoň ovládať. Potom môžete prejsť do…

Sue s Skateboard

2.10.2013
72%
Hra - Sue s Skateboard
Video sa načíta
Pre dievčatá, ktoré majú rady skateboardy prichádza hra Sue s Skateboard. Naša obľúbená Sue si v nej naskočí na skateboard a začne predvádzať triky. Samozrejme potrebuje Vašu pomoc, takže si pripravte rýchle prsty, pretože jej musíte v jednom mieste rampy pomôcť nabrať rýchlosť. Vždy musíte kliknúť…

Skate Mania

28.8.2013
65%
Hra - Skate Mania
Video sa načíta
V tejto hre ťa čaká cesta plná prekážok cez mesto. Budeš ničiť budovy aj autá pomocou skateboarde! Vyskúšať si môžeš zaujímavé skoky aj triky. Dôležité je zbieranie bonusových predmetov, pretože za ne dostaneš body navyše. Prejdi sa po meste!

Tiny Hawk

29.7.2013
69%
Hra - Tiny Hawk
Video sa načíta
V tejto hre sa vžijete do úlohy skejtera, ktorý si trúfne na každú prekážku. Cieľom hry je za čo najkratší čas vyzbierať všetky jablká v poli. Skáčte, jazdite po zábradlí a po stenách zozbierajte úplne všetko. V hre je veľa levelov, ktoré určite hravo zvládnete.

Nesquik Quest

11.6.2013
80%
Hra - Nesquik Quest
Video sa načíta
Sympatický zajačik Neskquik si v tejto hre chce zajazdiť na skateboarde. Má ale problém s cestou - je plná nebezpečných nástrah, vďaka ktorým môže spadnúť. Dokážete mu všetky prekážky odstrániť z cesty skôr, ako k nim dôjde a spadne?

Sk8bit

9.5.2013
65%
Hra - Sk8bit
Video sa načíta
Sk8bit je skákačka na spôsob SuperMaria, v ktorej však vaša hlavná postava bude jazdiť na skateboarde. Cieľom hry je vyhnúť sa všetkým prekážkam, zlikvidovať nepriateľov, pozbierať zlaté mince a úspešne sa dostať až na koniec každého levelu.

Madpet Skateboader 2Hra na skóreHra o medaily

3.6.2013
86%
Hra - Madpet Skateboader 2
Video sa načíta
Baví vás skateboarding? Áno? Tak toto je hra určite pre vás! Máme tu druhý diel zábavnej hry Madpet Skateboarer. Vyberte si jednu zo 4 postáv a ukážte, čo vo vás je. Prekonávajte prekážky na strechách nočného mesta. Vykonávajte triky, ktoré svet ešte nevidel, slidujte zábradlia a pod. Keď prepnete…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie