Yetti šport

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Yetisports 1Hra na skóreHra o medaily

8.10.2014
63%
Hra - Yetisports 1
Video sa načíta
Podarí sa vám odpáliť tučniaka čo najďalej? Vašou úlohou bude odpáliť tučniaka, ktorý zoskočí dolu. Na získanie najväčšieho skóre máte 5 pokusov, ktoré sa sčítajú.

Yeti Sports 5

20.5.2013
59%
Hra - Yeti Sports 5
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie série Yeti Sports 5! Tentoraz budete hrať priamo v Afrike. Zahrajte si golf so zvieratkami, odpáľte tučniaka pomocou plameniaka čo najďalej. Odporúčame strieľať pod uhlom 45 stupňov, aby sa nestalo, že tučniačika odnesie sup. Nemá to potom taký efekt. Máte 5 pokusov,…

Yeti Sports 1

19.3.2012
58%
Hra - Yeti Sports 1
Video sa načíta
V krajine večného snehu a ľadu si Yeti našiel zaujímavú zábavu. Odpaľuje úbohé tučniakmi kyjakom čo najďalej to dovedie. Pomôžete mu prekonať rekord? Jedným kliknutím tučniak skočí zo skaly a druhým kliknutím Yeti odpáli. Všetko chce správne načasovanie a určite poletí naozaj ďaleko.

Yeti Sports 3

24.9.2011
64%
Hra - Yeti Sports 3
Video sa načíta
Zahrajte si skvelí diel hry Yeti Sports! Vašou úlohou bude vyhodiť tučniaka čo najvyššie sa vám to podarí. Po stranách sú navyše tulene, ktorí tučniaka postrčí o niečo najviac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie