Najhranejšie hry

Cute Puppy

15.8.2011
73%
Hra - Cute Puppy
Video sa načíta
Cute Puppy je podarená Oblékací hra s psíkom. Môžete mu úplne zmeniť vzhľad, vybrať mu oblečky, nasadiť čiapku alebo okuliare. Zlaďte ho, nech je čo najkrajšie a aby bol rád, tak mu môžete dať kocku alebo balónik na hranie.

Hannah Montana Shopping

12.8.2011
76%
Hra - Hannah Montana Shopping
Video sa načíta
Hannah Montana sa vydala nakupovať a vy jej môžete pomáhať s výberom toho, čo si má kúpiť. Je len na vás či ju kúpite šaty alebo tričko a nohavice. Aby bola krajšia, môžete ju nakúpiť taky rôzne doplnky, ako klobúk či náhrdelník.

Charger Escape

30.5.2011
92%
Hra - Charger Escape
Video sa načíta
Pomoc koníkovi s útekom. Tvojou prvou úlohou bude to, aby si zozbieral všetky potrebné veci k úteku. To ale nie je všetko, nájdené veci potom musíš aj správne použiť. Nezabúdaj, že nestačí prehľadať len jednu miestnosť.

Snip and Style Salon

22.7.2011
78%
Hra - Snip and Style Salon
Video sa načíta
Rada si hráš na kaderníčku? V tejto hre si môžeš vyskúšať, aké to, mať kaderníctvo. Tvojou úlohou je vytvárať účesy podľa toho, ako si zákazníčky želajú. K dispozícii máš samozrejme fén, nožnice a veľa ďalších potrieb. Ukáž svoje schopnosti a predveď čo v tebe je.

My dolphin show 2NÁŠ TIP

4.1.2012
92%
Hra - My dolphin show 2
Video sa načíta
Poďte na návštevu do morského akvária, kde práve prebieha krásna show s delfínmi. A nebudete sa musieť len pozerať. Jedného delfína budete dokonca cvičiť. Pod vaším vedením musí proskakovat kruhy, strkať do lôpt a plávať okolo prekážok. Keď sa mu to podarí, dostanete body. Navyše by sa jeho výkon…

Winx Club omalovánka

15.8.2011
88%
Hra - Winx Club omalovánka
Video sa načíta
Maľovanky s tematikou víl z Winx Clubu. Vyber si jednu z mnohých bábik a vyfarbi ju rôznymi farbami. Zadanie v hre nie je, takže záleží len na tvojej vlastnej fantázii. Vyfarbi ju kliknutím na vybranú farbu a určitý odtieň.
Hra - Baby Bathing Time To Sleep
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre je dokázať sa postarať o malé batoľa, ktoré potrebuje vašu starostlivosť. Podarí sa vám dieťatko pred spaním pripraviť tak, aby krásne zaspalo a nebolo smutné? Predveďte sa a zahrajte si túto hru.

Dog Hotel

15.8.2011
95%
Hra - Dog Hotel
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete majiteľkou hotela, ale nie ledajakého. Ide totiž o hotel s psíkmi, takže je vašou úlohou starať sa o všetky psíkov, ktorí sa k vám dostanú. Musíte o ne starať a starať sa, aby mali všetko čo potrebujú. Za to ste potom náležite odmenení a môžete prejsť do ďalšieho levelu.

Starostlivosť o kone

15.8.2011
82%
Hra - Starostlivosť o kone
Video sa načíta
Máte radi hry s koňmi? To si určite obľúbite našu onlinovky, v ktorej musíte o pár koníkov starať. Hra má niekoľko levelov, v ktorých musíte koňa kŕmiť alebo sa o ne starať. Hra je veľmi vydarená a určite vás bude baviť.

Petz Fashion

30.5.2011
96%
Hra - Petz Fashion
Video sa načíta
Veľmi podarená hra nielen pre dievčatá. V tejto hre si vyberiete niektorého domáceho maznáčika a pripravíte ho na módnu prehliadku. Musíte ho správne umyť, načeš a obliecť a na všetko máte len niekoľko minút. Potom sa vydáte na samotnú prehliadku, kde musíte získať čo najviac pozornosti.

Cute Baby Nursery

15.8.2011
88%
Hra - Cute Baby Nursery
Video sa načíta
Ďalšie podarená hra, v ktorej sa musíš starať o malé bábätko. Tvojou úlohou starať o bábätko tak, aby bolo stále šťastné. Musíš ho teda včas kŕmiť, prebaľovať alebo ho dať spať.

Winx Club Dressup

31.7.2011
59%
Hra - Winx Club Dressup
Video sa načíta
Táto hra vyzerá ako klasická Obliekačky a princíp je naozaj taký. Tvojou úlohou je obliecť do štýlového oblečenia jednu alebo pokojne všetky tri dievčatá. Či už si vyberiete hnedovláska, ryšavku alebo blondínu, určite vás hra zabaví. Dajte priestor svojej fantázii a vyberte im to najzaujímavejšie…

Super Hair Studio

7.7.2011
88%
Hra - Super Hair Studio
Video sa načíta
Chcela by sa stať kaderníčkou? Alebo ťa len baví hranie s bábikami? V tejto hre si to môžeš vyskúšať, aké to je, vlastniť kadernícky salón. Urob zákazníčkam tie najkrajšie účesy. Vyber si, aký štýl jej pristane najviac a podľa toho účes vytvor.

Monster High Fashion

5.7.2012
89%
Hra - Monster High Fashion
Video sa načíta
Je tu super hra pre všetkých, ktorí majú radi Monster High. Budete totiž môcť obliecť nie jednu, ale hneď niekoľko žiačik tejto strašidelné strednej školy. Budú vyzerať ako v seriáli, alebo je vylepšíte podľa svojej vlastnej fantázie?

Papa's Taco Mia!Hra s ocenením

30.5.2011
95%
Hra - Papa's Taco Mia!
Video sa načíta
Staňte sa majiteľom Taco reštaurácie a starajte sa o svojich zákazníkov. Na starosť máte celú reštaurácia, teda obsluhu aj kuchyňu. V danom čase musíte stíhať pripraviť svojim zákazníkom vybrané jedla, tak aby boli spokojní a zaplatili vám čo najviac.

Mahjong ConnectHra na skóreHra o medaily

3.4.2012
72%
Hra - Mahjong Connect
Video sa načíta
Je tu ďalšie bezchybná hra z rodiny Mahjong. Aj tentoraz bude hlavným cieľa odstrániť z hracej plochy všetky kamene. Dosiahnete to tak, že vždy spojíte dva s rovnakými symbolmi. Lenže tu je to ešte o trošku zložitejšie. Nielen že musí byť kamene "voľné", ale ešte medzi nimi nesmie byť iné kamene ako…

Winx Fashion

15.8.2011
70%
Hra - Winx Fashion
Video sa načíta
Hra Winx Fashion je určená všetkým fanynkám Winx bábik. Jedná sa totiž o Obliekačky, v ktorej budete vyberať oblečenie a doplnky pre jednu z Winx bábik. Musíte sa však poriadne snažiť, pretože ju pripravujete na rande s jej princom.

Sue kaderníčka 2

15.8.2011
85%
Hra - Sue kaderníčka 2
Video sa načíta
V tejto ďalšie obľúbené hre sa Sue sa stanete kaderníčkami, ktoré strihajú zákazníkov podľa predlôh, ktoré im poradíte. Zvoľte im typ účesov a potom ich ostrihajte čo najpresnejšie dokážete.

Bratz Kissing 2

15.8.2011
69%
Hra - Bratz Kissing 2
Video sa načíta
Sasha sa dostala domov so svojim chalanom, kde ho chce konečne pobozkať. Problém je však v tom, že je neustále vyrušuje Sashina mamička, ktorá to nesmie vidieť. Pomôž Sashi bozkávať jej chlapca skôr, než vyprší čas.

Dog Hotel 2

12.1.2012
95%
Hra - Dog Hotel 2
Video sa načíta
Pre všetky milovníčky zvieratiek a psíkov zvlášť je tu druhé pokračovanie obľúbenej hry Dog Hotel, kde máte opäť za úlohu postarať sa správne o zverené psíkov. Musíte včas plniť všetky ich priania a potreby a dať si dobrý pozor, aby Vám neutiekli. Precvičíte si svoj ​​postreh a určite Vás títo malí…

Farm Frenzy 3 Ice Age

7.7.2011
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta
Určite poznáte obľúbenú hru Farm Frenzy, v ktorej sa staráte o chod farmy. V tejto doplnené verzii je princíp podobný, farma je však v dobe ľadovej. Namiesto sliepok sa tak napríklad staráte o tučniaky. Dokážete správne viesť farmu tak, aby bola zisková?

Cupid Forever

30.5.2011
83%
Hra - Cupid Forever
Video sa načíta
Namiešajte správny nápoj lásky a nájdite všetky spôsoby, ako zasiahnuť pár všetkými druhmi lásky. K dispozícii máte niekoľko ingrediencií, dôležité je však ich poradie. Variant, ktoré môžete nakombinovať je naozaj plno, podarí sa vám odhaliť všetky možnosti?

Jumper

30.5.2011
87%
Hra - Jumper
Video sa načíta
Jednoduchá ale pritom veľmi zábavná hra Jumper vás zavedie do pralesa, kde so svojou opičkou musíte vyskákať čo najvyššie. Opička dokáže vyskočiť vyššie len ak sa odrazí od balónika. Nie je to však také jednoduché, musíte sa hore udržať čo najdlhšie, pretože akonáhle spadnete späť na zem, hra končí.

Frogtastic 2

7.7.2011
84%
Hra - Frogtastic 2
Video sa načíta
Podarená oddychovka, v ktorej musíte vytvoriť elixír. Nie však hocijaká lektvar - prísady musíte zvoliť tak, aby účinky elixíru premenili žabu v princa. Pomôžte princeznej s premenou a nájdite správny recept.

Hannah Montana Make-up

12.8.2011
45%
Hra - Hannah Montana Make-up
Video sa načíta
Hier s Hannah Montana je plno. Jednou z nich je aj táto hra pre dievčatá. V nej si môžete Hannah Montanu nalíčiť a namaľovať podľa svojho. Či už jej chcete zmeniť farbu rúžu alebo očné tiene, všetko je v tejto hre k dispozícii.

Bird Pax

30.5.2011
75%
Hra - Bird Pax
Video sa načíta
Chceli by ste si zahrať trochu inú kartovú hru než je klasický Solitaire alebo Poker? Potom vyskúšajte hru Bird pax. V tejto hre dostanete sadu kariet, s ktorou musíte poraziť súpera. Kartové súboje vyhráva ten, kto má kartu s vyššou hodnotou. Ten potom získava i protihráči karty. Výsledok…

My sweet dog

7.7.2011
88%
Hra - My sweet dog
Video sa načíta
V tejto hre je vašou úlohou postarať sa o šteniatko psíka. Musíte ho kŕmiť, kúpať, dávať mu napiť a samozrejme ho musíte niekedy nechať aj odpočinúť. Musíte si však dávať pozor, akú činnosť mu zrovna určíte, pretože nie všetko sa mu páči. Podarí sa vám teda psíka správne vychovať?

Pony racing

30.5.2011
93%
Hra - Pony racing
Video sa načíta
Zahrajte si preteky poníkov. V tejto hre si môžete vybrať z troch pretekárok, každá z nich má iné jazdné vlastnosti. So svojím vybraným poníkom sa potom snažte poraziť ostatné dva protivníkmi. Ťahaním myši zrýchľujete tempo a kliknutím poník skočí.

Papas pizzeria

10.7.2011
93%
Hra - Papas pizzeria
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete majiteľom pizzeria. Vašou úlohou je nielen obsluhovať hostí, ale tiež im pripravovať pizze podľa toho, aké zákazníci chcú. Aby ste zvládli obslúžiť všetkých hostí, musíte si však poponáhľať a robiť pizze naozaj rýchlo.

Baby Caring

15.8.2011
79%
Hra - Baby Caring
Video sa načíta
Hra Baby Caring ozkouší, či dokážete ustrážiť bábätko, ktorého mamička práve nie je doma. Vyskúšajte svoje opatrovateľské vlohy v niekoľkých rôznych situáciách. Ak si s bábätkom nebudete vedieť rady, môžete sa pozrieť na tipy, ktoré vám pomôžu. Snažte sa udržať bábätko šťastné, akonáhle začne moc…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie