Psi

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Dog Simulator 3D

21.3.2020
91%
Hra - Dog Simulator 3D
V tejto hre budete ovládať roztomilého psa, s ktorým budete pobehovať po svete, plniť rôzne úlohy, za ktoré dostávate odmeny, vďaka ktorým si potom svojho maznáčika vylepšujete a získavate nové veci. Tento RPG simulátor vás dokáže zabaviť na dlhé minúty.
Hra - Coconut's Day In The Park
Video sa načíta
Pomôžte psíkovi chytiť všetky kocky. Nebude to jednoduché, pretože sa budete musieť neustále vyhýbať prekážkam.

Dog Game

24.4.2016
65%
Hra - Dog Game
Video sa načíta
V tejto hre je vašou úlohou, aby ste pomohli psovi nájsť jeho zahrabané kosti. Ak uvidíte, že vám ňufák začne blikať na červeno je zrejmé, že sa kosť nachádza pod vami a máte hrabať. Ak ju nájdete hľadajte ďalšiu. Ale pozor, na hľadanie máte obmedzený čas.

Paws Differences

25.3.2016
65%
Hra - Paws Differences
Video sa načíta
V tejto hre budete mať pred sebou takmer dva totožné obrázky. Vašou úlohou je, aby ste našli medzi nimi pár rozdielov, ktoré ukrývajú. Podarí sa vám to?
Hra - Baby Barbie School Morning
Video sa načíta
Postarajte sa o malú Barbie pred odjazdom do školy Najskôr ju musíte vzbudiť, umyť v kúpeľni a pripraviť chutné raňajky. Dohliadnite, aby všetky svoje úlohy splnila na jednotku a mohla sa vydať do školy.

Pet Top Model Show

13.2.2016
68%
Hra - Pet Top Model Show
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou, aby ste obliekli svojho psíka rovnako, ako je to na hornom obrázku. Ak to nestihnete na čas môže sa stať, že prehráte. Zvládnete to?
Hra - Cats And Dogs Grooming Salon
Video sa načíta
Kto z vás má rád mačky a psy, tak si skúste zahrať túto hru. Môžete sa tešiť na niekoľko mini hier, budete upratovať, umývať ich a na koniec aj obliekať.

Princess Puppy Grooming

22.12.2015
79%
Hra - Princess Puppy Grooming
Video sa načíta
Pomôžte novej majiteľke psa s jeho čistením a starostlivosťou, aby sa cítil lepšie. Bude s vašou prácou spokojená majiteľka aj psík?

Pet House Story

21.12.2015
68%
Hra - Pet House Story
Video sa načíta
Pomôžte trom zvieratkám s výstavbou nového domu, o ktorý prišli kvoli tornádu. Najskôr musíte nakúpiť potrebné veci na stavbu, vyčistiť záhradu a nakoniec sa môžete pustiť do stavby. Pomôžte im čo najrýchlejšie, aby sa mohli nasťahovať.

Pet Shop Puppy And Kitty

12.10.2015
70%
Hra - Pet Shop Puppy And Kitty
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou viesť tento salón pre psy a mačky? Cieľom je čo najrýchlejšie obslúžiť zákazníkov, myslíte si, že to zvládnete?

Dogs in Space

16.9.2015
77%
Hra - Dogs in Space
Video sa načíta
Vyriešte záhadu, ako dostať dva psy z tajomnej vesmírnej stanice. Musíte kombinovať ich schopnosti, pretože iba tak sa dostanete do ďalších kôl. Musíte si skrátka vzájomne pomáhať.

Cinderella Palace Pets

15.9.2015
74%
Hra - Cinderella Palace Pets
Video sa načíta
Popelka našla opuštěného a špinavého pejska, chce si ho v království nechat, avšak předtím ho musíte očistit a omýt. Pomůžete jí?
Hra - Elsa Queen Doctor Puppy
Video sa načíta
Elsa si vzala z útulku malého psíka, ktorý je veľmi zanedbaný. Pomôžte jej s jeho očistením a vyberte mu pekné dekorácie, aby sa páčil všetkým?

Paw Doctor

4.9.2015
68%
Hra - Paw Doctor
Video sa načíta
V tejto hre budete zachraňovať malé šteniatko. Musíte ho poriadne ošetriť a upokojiť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)