Jazda na bicykli

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Narutovi s jeho rozvozom? Bude potrebné mu pomôcť s doručením zásielok. Dobre sledujte, kto si čo praje a vždy sa u neho zastavte a odovzdajte mu to.

Hello Kitty City Ride

4.3.2015
77%
Hra - Hello Kitty City Ride
Video sa načíta
Pokúste sa prejsť všetky nástrahy na zvlnenej trati a ešte pozbierajte čo najviac ružových mašličiek. Dokážete sa dostať do cieľa vo všetkých kolách?

Icycle

30.1.2015
62%
Hra - Icycle
Video sa načíta
Otestujte si váš postreh v tejto celkovo náročné hry. Zdolávejte náročné trate plné prekážok, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať jednoduché. Lenže zdanie klame, takže si dávajte pozor kam idete. Dokážete prejsť všetky trate na jedničku?

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video sa načíta
Skvelá zábava a tiež adrenalín sú veci, ktoré budú Scoobyho stretávať v tejto hre. Len potrebuje trochu pomôcť s ovládaním bicykla a tiež s veľkými skokmi. Dokážete mu pomôcť udržať rovnováhu a dôjsť do cieľa?

Sports Star Dressup

22.9.2014
74%
Hra - Sports Star Dressup
Video sa načíta
Obleč si babu, ktorá sa chystá na bicykel. U toho by samozrejme mala vyzerať dobre, vyber jej teda oblečenie, doplnky a tiež napríklad slúchadlá a MP3.

Angry Birds Bike Revenge

14.8.2014
73%
Hra - Angry Birds Bike Revenge
Video sa načíta
Známe Angry Birds tentoraz zasadli na bicykel a chcú prekonať veľmi náročnú trať, ktorú im prichystali prasatá. Dokážete im pomôcť v udržaní rovnováhy?

Cyclomaniacs EpicHra na skóreHra o medaily

13.6.2014
90%
Hra - Cyclomaniacs Epic
Video sa načíta
Máme tu skvelú hru na kolesách! Vašou úlohou bude vybrať si miesto a preteky. Následne si vyberte pretekára a musíte poraziť všetkých súperov a pritom ešte splniť nejaké úlohy.

Scooby Shadow Race

11.4.2014
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video sa načíta
Scooby je pes, ktorý vie veľa vecí. Jednou z nich je aj jazda na bicykli. V hre Scooby Shadow Race musíte poraziť svoj ​​vlastný tieň, inak sa do ďalšieho kola nedostanete. V správnych okamihoch využite zrýchlenie.

Stickman Freestyle BMX

25.2.2014
80%
Hra - Stickman Freestyle BMX
Video sa načíta
Zahrajte si túto športovú hru, v ktorej budete riadiť BMX bicykel. Vašou úlohou bude ohromiť porotu tak, aby ste dostali čo najviac bodov a mohli rovno vylepšovať vaše schopnosti!

Dora dairy delivery

21.1.2014
74%
Hra - Dora dairy delivery
Video sa načíta
V hre Dora dairy delivery dostala Dora ďalšiu veľmi dôležitú úlohu. Musí do cieľa doviezť ovocie, ktoré má naložené na svojom košíčku na bicykli. Myslíte, že jej dokážete pomôcť prekonať náročný terén a skoky bez straty kúsku zeleniny?

GregManiacs

4.10.2013
72%
Hra - GregManiacs
Video sa načíta
Jazda na bicykli v náročnom teréne nie je nič jednoduché, osobne sa o tom môžete presvedčiť v hre GregManiacs. Po každom závode sa Vám odomkne jedna nová herná postava. Cieľom je samozrejme umiestniť sa čo najvyššie. Počas jazdy musíte dobre čítať trať, inak sa zbytočne spomalíte.

The Pizza Guy

24.4.2013
68%
Hra - The Pizza Guy
Video sa načíta
V hre Pizza Guy budete mať za úlohu rozvážať pizzu na bicykli po rozľahlom meste. Pokúste sa rýchlo prekľučkovať pomedzi autami a doviesť pizzu zákazníkovi čo najrýchlejšie. Čím skôr pizzu doručíte, tým vyššie sprepitné dostanete.

Barbie na bicykli

2.10.2012
93%
Hra - Barbie na bicykli
Video sa načíta
Všetky milovníčky bábiky Barbie určite poteší táto závodná hra, v ktorej si Barbie vycestovala na bicykli. Po ceste môže predvádzať najrôznejšie triky a zbierať drahokamy za body. Čo je ale najzaujímavejšie, sú kúsky oblečenia. To keď sa jej podarí pri ceste zobrať, bude sa môcť pred budúcom okolo…

CycloManiacs 2

7.10.2011
70%
Hra - CycloManiacs 2
Video sa načíta
CycloManiacs 2 patrí medzi závodné hry. Nepreteká sa tu však ani v autách ani na motorkách, ale na bicykloch. V každom preteku súperíte s niekoľkými ďalšími pretekármi a snažíte sa ich predbehnúť. Na začiatku každého kola dostanete informácie o tom, čo máte splniť a potom je len na vás, ako si v…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)