Robot

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Shybot

13.11.2015
70%
Hra - Shybot
Video sa načíta
Prekonávaj s robotom rôzne prekážky a snažte sa poraziť všetkých nepriateľov. V každej úrovni musíte prekonať rôzne prekážky alebo sa prevŕtať skrz múry.

Crazy Doctor

13.11.2015
65%
Hra - Crazy Doctor
Video sa načíta
V tejto hre budete zachraňovať rozbitého robota! Postupujte podľa inštrukcií a nič nemôžete pokaziť.

That Red Button

24.10.2015
70%
Hra - That Red Button
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete mať za úlohu prekonať mnoho nebezpečných prekážok za pomoci vašich nepriateľov. Vždy totiž budete kopírovať ich vlastnosti, teda skôr pohyb. Vďaka tomu tak prekonáte rôzne steny alebo priepasti.

Canoniac Launcher 2

3.10.2015
77%
Hra - Canoniac Launcher 2
Video sa načíta
Strieľajte robota Jimmyho čo najďalej to len pôjde. Čím ďalej doletí, tým viac peňazí získate na vylepšenia.

Boy Robot Adventure

1.5.2015
78%
Hra - Boy Robot Adventure
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej skákačky je dostať chlapca a robota k suchému stromu. Navyše je potreba strom opäť priviesť k životu tak, že pozbierate po ceste všetky semienka. Okrem toho si budete musieť poradiť i s mnohými prekážkami, pričom dôležitá bude vzájomná spolupráca medzi postavičkami.

Pack up the Toy

30.3.2015
81%
Hra - Pack up the Toy
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať robota do cieľových dverí. Aby sa vám to podarilo, budete musieť prekonať rozličné pohyblivé prekážky. Rýchlosť prekážok pritom môžete ovládať za pomoci prísunu elektrickej energie.

Tiny Explorers

28.2.2015
66%
Hra - Tiny Explorers
Video sa načíta
Vašou úlohou je vytvoriť cestu robotom tak, aby ste ich dostali presne tam, kde potrebujete. Podarí sa vám to ?

Robostory

27.1.2015
82%
Hra - Robostory
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej skákačke bude pomôcť robotovi dostať sa do cieľového teleportu. V každom kole budete musieť dostať červenú kocku do prístroja, vďaka čomu sa teleport na hracej ploche objaví. Snažte sa pritom vyzbierať všetky baterky.

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video sa načíta
Opravte generátor, ktorý udržuje v chode celé mesto. Lenže sa záhadne a zničil a po niekoľkých tisích rokov sa prebudil jeden robot, ktorý môže všetko zmeniť. Prídete na to, v čom je problém a dokážete ho vyriešiť?

Droid Team 1

22.7.2014
80%
Hra - Droid Team 1
Video sa načíta
Droid Team 1 je zábavná hra, v ktorej budete spolupracovať s niekoľkými robotmi, aby ste sa dostali na koniec levelu. Každý robot má iné vlastnosti.

OCD Dreambot

22.6.2014
71%
Hra - OCD Dreambot
Video sa načíta
Malý robot v hre OCD Dreambot má obmedzenú kapacitu batérií. Musíte mu pomôcť uzavrieť všetky elektrické skrine a potom prejsť dverami, ktoré sa otvoria na neznámom mieste. Ak sa Vám vybijú batérie, musíte celé kolo opakovať.

Girl & Robot 3

3.6.2014
83%
Hra - Girl & Robot 3
Video sa načíta
Cindy a jej robot idú dnes navštíviť jej kamarátku. Zvládnete ich na to riadne pripraviť? Musíte nalíčiť Cindy a potom ich oboch obliecť do niečoho pekného.

Robot vs Zombies

25.5.2014
80%
Hra - Robot vs Zombies
Video sa načíta
Zahrajte si túto hru, v ktorej budete hrať za robota vyzbrojeného raketami a budete strieľať zombie. Dávajte si pozor, budete mať len obmedzené množstvo munície. Takže strieľajte presne, neskôr budete musieť využívať aj múry, od ktorých sa rakety budú odrážať. Podarí sa vám vyriešiť každý level?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie