Behanie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Human Runner 3D

29.9.2022
88%
Hra - Human Runner 3D
Video sa načíta

Tom & Jerry Run

30.7.2020
85%
Hra - Tom & Jerry Run
Užite si zábavu a vzrušenie v tejto podarené nekonečne běhačce na motív Subway Surfers. V každej hre musíte uniknúť nahnevanému kocúrovi a pritom pozbierať čo najväčšie množstvo syra. Dokážete utiecť?
Hra - Craft Subway Runner Boy
Utekaj ako najrýchlejšie môžeš. V tejto hre budeš utekať v mestských uliciach a pritom zbierať mince, za ktoré si potom môžeš kupovať nové vzhľady pre tvojho bežcov. Ako ďaleko dokážeš bežať bez toho by si narazil na prekážku?

Jump Temple

15.4.2020
84%
Hra - Jump Temple
Ovládajte svoju bežkyňa pomocou medzerníka a doskákejte s ňou až do cieľa každého levelu. Po ceste môžete zbierať rôzne mince a diamanty, za ktoré si následne kupujete rôzne vylepšenia.

Penguin Run 3D

5.4.2020
88%
Hra - Penguin Run 3D
V tejto nekonečnej bežecký postřehovce bude vašou úlohou s roztomilým tučňácký dobehnúť čo najďalej. K tomu, aby ste omylom neskončili v nejakej ľadovej prekážke, môžete využiť možnosť vystreliť ľadovú guľu, ktorá prekážku rozbije. Dokážete dobehnúť čo najďalej?

Grandpa Run

24.5.2015
80%
Hra - Grandpa Run
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete utekať s dedkom pred opatrovníkom z domova dôchodcov. Pobežíte uličkou, v ktorej sa musíte vyhnúť rôznym prekážkam a zbierať mince a iné bonusové veci.

Run Panda Run

24.3.2015
83%
Hra - Run Panda Run
Video sa načíta
Pomôžte malej pande prebehnúť cez les a pozbierajte pritom čo najviac farebných gulôčok. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkám, ktoré vám stoja v ceste. K dispozícii máte len jediný život, takže každá chyba znamená, že sa budete musieť vrátiť na začiatok.

Wigman Big Run

22.3.2015
82%
Hra - Wigman Big Run
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre sa s hlavným hrdinom vydáte na dlhú cestu plnú rozličných prekážok a nepriateľov. Snažte sa po ceste nazbierať čo najviac jedla, aby ste boli dostatočne silný a mohli prekážky likvidovať. Okrem toho budete musieť na konci každého kola zlikvidovať i jedného bossa.

Super Castle Sprint

14.1.2015
75%
Hra - Super Castle Sprint
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre budete mať za úlohu pomôcť rytierovi uprchnúť pred nebezpečným kostlivcom. Počas behu sa musíte vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré vám stoja v ceste. Okrem toho sa snažte pozbierať čo najviac zlatých mincí.

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre bude vašou úlohou dostať Santu na koniec 3 tisíc metrov dlhej cesty. Vyhýbať sa pritom musíte rozličným prekážkám i pohyblivým nepriateľom. Snažte sa v každom kole pozbierať čo najviac mincí, ktoré vám poslúžia na nákup vylepšení.

Run Santa Run

31.12.2014
74%
Hra - Run Santa Run
Video sa načíta
Dokážete pomôcť Santovi v behu po strechách? Pri rozdávaní darčekov sa mu totiž niektoré rozsypali a teraz je ich potrebné pozbierať. Dajte pozor, aby nespadol do žiadnej priepasti. Nebude to jednoduché, ale jednoducho si budete musieť poradiť. Chce to trochu cviku.

Kawairun

21.12.2014
90%
Hra - Kawairun
Video sa načíta
Skúste si zahrať KawaiRun, táto hra otestuje vaše schopnosti. Na začiatku si musíte vytvoriť postavu a potom začne poriadne dobrodružstvo. Vašou úlohou bude prebehnúť s týmto panáčikom všetkými nástrahami, ktoré na vás čakajú! Dokážete sa dostať čo najďalej to len pôjde?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie