Motorky

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Wedding Destination Italy
Video sa načíta
Pomôžte neveste s prípravou svadby a výberom šiat. Postarajte sa, aby jej šaty a zvyšné veci boli dokonalé.

Pipe Riders

15.9.2015
75%
Hra - Pipe Riders
Video sa načíta
Milujete rýchle mašiny a rýchlu jazdu? Tak to je hra priamo pre vás pretože v tejto hre budete súperiť s časom a vyhýbať sa nástrahám. Dokážete prísť do cieľa?

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel parádnej hry, v ktorej sa budete preháňať na šialených tobogánoch. Budete zbierať peniaze a body. Za peniaze si potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre čln alebo panáčika. Jazdiť môžete v noci alebo cez deň.

Goofy's Hot Dog Drop

17.5.2015
68%
Hra - Goofy's Hot Dog Drop
Video sa načíta
Goofyho práca je roznášanie hotdogov do domácností, pomôžte mu všetky rozniesť a trafiť sa do zákaznikovej ruky. Medzerníkom hádžete do dolných výšok a písmenom C na horné poschodia. Dôležité je i načasovanie hodu. Podarí sa vám splniť všetky kola?

Jessica Moto Girl

22.3.2015
73%
Hra - Jessica Moto Girl
Video sa načíta
Jessica má rada motorky a na víkend sa chystá vyraziť si do mesta. Vyberte jej vhodné oblečenie, účes a topánky, aby vyzerala čo najlepšie. Okrem toho budete mať na výber i niekoľko rozličných motoriek, ktoré môžete zladiť s jej outfitom.

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta
Dora zasadla tentoraz na motorku a rozhodla sa dopravovať pizzu. Dokážete pre pizzu dôjsť a potom ju v časovom limite dopraviť kamarátovi? Dávajte si pozor na to, aby ste nestratili rovnováhu.

Mario Moto Race

30.11.2014
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta
Ďalšia zábava s Mariom. Sadnite na motorku a porazte všetkých ostatných pretekárov. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Dobre využívajte nitro, ktoré Vás postrčí opäť o kúsok bližšie cieľu. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez prvé miesto.

Dora Stunts Ride

27.7.2014
68%
Hra - Dora Stunts Ride
Video sa načíta
Pomôžte Dore zdolať náročný terén na jej novej motorke. Budete sa diviť, ale toto dievča je aj dosť akčné! Tak jej pomôžte zdolať s motorkou tieto trate a dávajte pozor, aby ste sa niekde nevyvrátili!

Turbo SpiritHra na skóreHra o medaily

18.6.2014
72%
Hra - Turbo Spirit
Video sa načíta
Zahrajte si skvelé preteky na motorkách a získajte čo najviac bodov. Hra obsahuje 4 trate, ktoré si musíte zahrať, aby ste mohli uložiť výsledok. Každá trať má časovú bránu, ktorú musíte v stanovenom čase prejsť.

Barbie School Rush

1.6.2014
68%
Hra - Barbie School Rush
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať Barbie prejsť z bodu A do bodu B na jej krásnom scootri. Zbierajte bonusy a sledujte, ako sa Barbie hneď prezlečie.

Stunt Bike Deluxe

16.5.2014
84%
Hra - Stunt Bike Deluxe
Video sa načíta
Stunt Bike Pro je hra podobná Elastomanii, až na to, že tu máte viac možností. Môžete otvárať nové motorky a štvorkolky. Cieľom je prekonať všetky prekážky a nespadnúť. Keby ste sa zasekli v nejakom leveli, skúste vymeniť motorku, občas to pomôže. :-)

123Go! Motorcycle RacingHra na skóreHra o medaily

30.4.2014
72%
Hra - 123Go! Motorcycle Racing
Video sa načíta
Zahrajte si super závodnú hru na motorkách! Vašou úlohou bude predbehnúť čo najviac pretekárov v obmedzenom časovom limite. Ten môžete predĺžiť, keď prejdete časovou bránou.
Hra - Barbie Bachelorette Challenge 2
Video sa načíta
Premeňte Barbie na Rockerku a zajazdite si na motorke, nájdite jej vhodné oblečenie a make-up, naučte sa hrať na gitare a premeňte ju aj vizážou.

Dora Stunts

20.1.2014
78%
Hra - Dora Stunts
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra s Dorou sa volá Dora Stunts. Musíte osedlať motorku a vrhnúť sa na trať plnú prekážok a tiež veľkých skokov. To je jediná cesta, ako sa môžete dostať do ďalšieho kola. Samozrejme ďalšou podmienkou je nazbierať určitý počet kvietkov.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)