Motorky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Superhero Violet Summer Excursion
Violet cíti potrebu zájsť si na krásnu pláž na svojom skútri sa opaľovať. Najskôr sa však musí poriadne pripraviť. Pomôžeš jej s týmto neľahkou úlohou? Obleč ju do vhodného oblečenia a oprášte starú motorku a hurá na pláž.
Hra - Wedding Destination Italy
Video sa načíta
Pomôžte neveste s prípravou svadby a výberom šiat. Postarajte sa, aby jej šaty a zvyšné veci boli dokonalé.

Pipe Riders

15.9.2015
75%
Hra - Pipe Riders
Video sa načíta
Milujete rýchle mašiny a rýchlu jazdu? Tak to je hra priamo pre vás pretože v tejto hre budete súperiť s časom a vyhýbať sa nástrahám. Dokážete prísť do cieľa?

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel parádnej hry, v ktorej sa budete preháňať na šialených tobogánoch. Budete zbierať peniaze a body. Za peniaze si potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre čln alebo panáčika. Jazdiť môžete v noci alebo cez deň.

Goofy's Hot Dog Drop

17.5.2015
68%
Hra - Goofy's Hot Dog Drop
Video sa načíta
Goofyho práca je roznášanie hotdogov do domácností, pomôžte mu všetky rozniesť a trafiť sa do zákaznikovej ruky. Medzerníkom hádžete do dolných výšok a písmenom C na horné poschodia. Dôležité je i načasovanie hodu. Podarí sa vám splniť všetky kola?

Jessica Moto Girl

22.3.2015
73%
Hra - Jessica Moto Girl
Video sa načíta
Jessica má rada motorky a na víkend sa chystá vyraziť si do mesta. Vyberte jej vhodné oblečenie, účes a topánky, aby vyzerala čo najlepšie. Okrem toho budete mať na výber i niekoľko rozličných motoriek, ktoré môžete zladiť s jej outfitom.

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta
Dora zasadla tentoraz na motorku a rozhodla sa dopravovať pizzu. Dokážete pre pizzu dôjsť a potom ju v časovom limite dopraviť kamarátovi? Dávajte si pozor na to, aby ste nestratili rovnováhu.

Mario Moto Race

30.11.2014
70%
Hra - Mario Moto Race
Video sa načíta
Ďalšia zábava s Mariom. Sadnite na motorku a porazte všetkých ostatných pretekárov. Nebude to jednoduché, ale určite si poradíte. Dobre využívajte nitro, ktoré Vás postrčí opäť o kúsok bližšie cieľu. Do ďalšieho kola vedie cesta len cez prvé miesto.

Dora Stunts Ride

27.7.2014
68%
Hra - Dora Stunts Ride
Video sa načíta
Pomôžte Dore zdolať náročný terén na jej novej motorke. Budete sa diviť, ale toto dievča je aj dosť akčné! Tak jej pomôžte zdolať s motorkou tieto trate a dávajte pozor, aby ste sa niekde nevyvrátili!

Turbo SpiritHra na skóreHra o medaily

18.6.2014
72%
Hra - Turbo Spirit
Video sa načíta
Zahrajte si skvelé preteky na motorkách a získajte čo najviac bodov. Hra obsahuje 4 trate, ktoré si musíte zahrať, aby ste mohli uložiť výsledok. Každá trať má časovú bránu, ktorú musíte v stanovenom čase prejsť.

Barbie School Rush

1.6.2014
68%
Hra - Barbie School Rush
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať Barbie prejsť z bodu A do bodu B na jej krásnom scootri. Zbierajte bonusy a sledujte, ako sa Barbie hneď prezlečie.

Stunt Bike Deluxe

16.5.2014
84%
Hra - Stunt Bike Deluxe
Video sa načíta
Stunt Bike Pro je hra podobná Elastomanii, až na to, že tu máte viac možností. Môžete otvárať nové motorky a štvorkolky. Cieľom je prekonať všetky prekážky a nespadnúť. Keby ste sa zasekli v nejakom leveli, skúste vymeniť motorku, občas to pomôže. :-)

123Go! Motorcycle RacingHra na skóreHra o medaily

30.4.2014
72%
Hra - 123Go! Motorcycle Racing
Video sa načíta
Zahrajte si super závodnú hru na motorkách! Vašou úlohou bude predbehnúť čo najviac pretekárov v obmedzenom časovom limite. Ten môžete predĺžiť, keď prejdete časovou bránou.
Hra - Barbie Bachelorette Challenge 2
Video sa načíta
Premeňte Barbie na Rockerku a zajazdite si na motorke, nájdite jej vhodné oblečenie a make-up, naučte sa hrať na gitare a premeňte ju aj vizážou.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie