Horská dráha

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Thrill Rush 3

2.4.2021
74%
Hra - Thrill Rush 3
Video sa načíta
Zahrajte si super hru, v ktorej budete jazdiť na horskej dráhe a zbierať peniaze. Môžete tiež jazdiť aj v noci a získavať viac bodov. Dávajte si však pozor na rôzne prekážky.

Coaster Mania

10.4.2015
78%
Hra - Coaster Mania
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete ovládať vozík z horskej dráhy. Vašou úlohou bude skákať z plošiny na plošinu a snažiť sa nespadnúť.

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video sa načíta
Prekonajte spoločne s príšerami strašidelnú dráhu, ktorú máte vy pod kontrolou. Musíte ich vyľakať, avšak musíte dbať na to, aby vaši cestujúci prežili a dopravili sa v poriadku do cieľa. Dokážete to ?

Epic CoasterHra na skóreHra o medaily

9.7.2014
78%
Hra - Epic Coaster
Video sa načíta
Zajazdite si na horskej dráhe! Vašou úlohou je prekonať čo najväčšiu vzdialenosť než sa zrútim. Plňte rôzne úlohy a získajte najviac bodov!!

Coaster Racer 3

11.5.2014
87%
Hra - Coaster Racer 3
Video sa načíta
Skvelá závodná hra, ktorá sa dočkala aj 3. pokračovania je tu! Tentokrát na Vás čaká omnoho viac tratí, po ktorých sa budete so svojím vozidlom alebo motocyklom preháňať. Vozidlá sa odomykajú postupne, podľa dosiahnutej úrovne a všetky je možné upravovať za zarobené peniaze. Tak hurá na horskú…

Thrill Rush 2

27.7.2013
86%
Hra - Thrill Rush 2
Video sa načíta
Thrill Rush 2 je druhý diel postrehovej hry, ktorý vás opäť zavedie do zábavného parku, kde si môžete spolu s hlavným hrdinom či hrdinkou zajazdiť na horskej dráhe. Dávajte si pritom pozor na rôzne prekážky, ktoré vám stoja v ceste a taktiež sa pokúste pozbierať čo najviac peňazí.

Thrill Rush

25.7.2013
78%
Hra - Thrill Rush
Video sa načíta
Zajazdite si spolu s hrdinom hry Thrill Rush na horskej dráhe a pokúste sa po ceste nazbierať čo najviac peňazí. Kedže horská dráha sa pomaly rozpadá, budete sa musieť vyhýbať rozličným prekážkam, ktoré by vás mohli s dráhy zhodiť a vy by ste museli začínať odznova.

Rollercoaster Rush

9.6.2013
72%
Hra - Rollercoaster Rush
Video sa načíta
Rollercoaster Rush je oddychovka, pri ktorej sa určite zabavíte. V tejto hre bude vašou úlohou dopraviť v poriadku všetkých cestujúcich na horskej dráhe. Dávajte si pozor, aby ste ich po ceste nevysypali. Odporúčame púšťať plyn, nemá zmysel brzdiť, akurát prídete o body. Jazdite agresívne a zároveň…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie