Svadba

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Wedding Artist 2

23.10.2021
85%
Hra - Wedding Artist 2
Užite si zábavné chvíle plné svadobných príprav. Pomôžte neveste s nalíčením a výberom vhodného outfitu. Hru ovládate myšou.
Hra - Wedding Dress up Bride Groom
Vynikajúca hra, v ktorej vás čaká veľa zábavy s vymýšľaním nádherného outfitu pre našu budúcu nevestu. Dokážete princeznej vybrať ten najkrajší outfit?
Hra - Mary Knots Garden Wedding Hidden Object
V tejto hre musíte nájsť všetky skryté predmety, ktoré sa ukrývajú v útrobách stodoly. Dokážete ich všetky nájsť?
Hra - Ella's Rainy Wedding Planner
V tejto hre budete musieť obliecť krásnu princeznú Ellu do svadobných šiat a patrične ju nalíčiť. Za pár dní sa bude vydávať a potrebuje všetku pomoc. Pomôž princeznej s oblečením a nalíčením tak, aby sa páčila svojmu budúcemu manželovi.
Hra - Arabian Princess Wedding Dress up
Nádherná arabská princezna má před svatbou. Pomůžeš jí s výběrem správného outfitu? Vyber princezně správné šaty, udělej jí krásný účes a nazdob ji tak, aby byla krásná a líbila se svému princi. Hru ovládáš myší.

Wedding Planner

5.7.2020
85%
Hra - Wedding Planner
Pomôž budúcej neveste s prípravami na svadbu s mužom ich snov. Najskôr slečnu vhodne obleč a potom sa postaraj o všetky potrebné záležitosti, ktoré je potrebné cez svadbou samotnú urobiť. Pomôžeš im?
Hra - Bridal Boutique Salon Wedding Planner Games
V tejto hre si vyskúšate, ako náročné sú napríklad svadobné prípravy. Najskôr pomôžte neveste urobiť masku, následne jej nalíčte, oblečte do vhodných šiat a pripravte spoločne tortu. Až budete mať toto všetko hotové, až vtedy môžu svadobné radovánky začať v plnom prúde.
Hra - Princess Wedding Dress Design
Vži sa do úlohy módneho návrhára a ušije tie najkrajšie šaty, ktoré budú ostatní len závidieť. Nakoniec pomôžeš neveste a družičkám nalíčiť sa a svadba sa môže konať.

Goldie Princess Wedding

11.11.2016
78%
Hra - Goldie Princess Wedding
Video sa načíta
Pomôžte princeznej a jej družičkám vybrať správne šaty na svadbu. Hlavne musí ladiť!

Princesses Wedding Prep

8.10.2016
80%
Hra - Princesses Wedding Prep
Video sa načíta
Pripravte slečnu na jej svadobný deň! Vybrať budete môcť veľa šiat a doplnkov, ktoré máte k dispozícii. Môžete tiež dekorovať svadobný obrad.

Tom And Angela Wedding

19.8.2016
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta
Tom si berie Angelu a vy máte za úlohu vybrať pre ňu vhodné šaty a doplnky. Následne môžete vybrať dekorácie pre svadobný obrad.
Hra - Elsa Preparing Anna Wedding
Video sa načíta
Elsa pomáha svojej sestre Anne s prípravou jej svadby. Najprv budete musieť vybrať vhodné šaty a doplnky. Následne budete vyberať dekorácie pre svadobný obrad a hostinu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie