Puzzle

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

4X4 Easter

VČERA
80%
Hra - 4X4 Easter
V tejto hre bude vašou úlohou skladať puzzle na veľkonočné motívy. Zajačikovia, korbáče, krásna farebné vajíčka. To všetko vás čaká v tejto hre. Poďme sa teda spoločne naladiť na tú správnu veľkonočné blížiace sa atmosféru.

Minions Jigsaw Puzzle

20.3.2020
85%
Hra - Minions Jigsaw Puzzle
Minion Jigsaw Puzzle je oddychová hra, v ktorej si v jednotlivých úrovniach vyberiete jedného z moho Mimoň zo slávnej filmovej série Mimoň. Následne zvolíte obtiažnosť a potom sa už môžete vrhnúť na skladanie puzzlí.
Hra - Road to Royalty: Battle of Dolls
V tejto roztomilej oblíkačce bude vašou úlohou obliekať vašu postavu do určitých situácií, ktoré si vopred vyberiete. Môžete si vybrať vyberanie vhodného outfitu na diskotéku, prechádzku po plači či na kúpanie v mori. To všetko musíte stihnúť pred vypršaním časového limitu a lepšie ako váš súper,…

Water the Flower

7.3.2020
80%
Hra - Water the Flower
Táto podarená logická hra preveria vaše priestorové chápanie. Vašou úlohou je spojiť potrubie tak, aby sa mohla voda dostať z hydrantu až ku kvetine, ktorú následne zaleje vodou. Dokážete prejsť všetky úrovne a zaliať všetky kvety?

Catch the Candy 2

15.2.2020
90%
Hra - Catch the Candy 2
Budete mať a úlohu pomôcť potvůrce dostať sa k červenému okrúhlemu terču tým, že budete vystreľovať chápadlá, ktorými sa potvorka môže zachytiť rôznych objektov alebo predmetov alebo s ním môže pohybovať s vecami.
Hra - Valentine Sweet Hearts Puzzle
Určite ste našli jedenkrát za život držiteľom v ruke dieliky puzzle, ktorí zložili všetky dílky, obdrželi výsledný obrázek. Si vašem zah zah zah puzzle zah puzzle zah Pozadie vlastnej fotografie nádherných kvetín s valentýnskym motivom. Kvetinová srdce čakajú vždy na vás.

Kids Zoo Fun

26.10.2019
80%
Hra - Kids Zoo Fun
Puzzle so zvieratkami pre najmenších. Zvoľ si motív a počet dielikov puzzle, ktoré budeš skladať.

Jigsaw Palace

6.4.2017
76%
Hra - Jigsaw Palace
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou dosadiť do hracieho poľa objekty tak, aby vyplnili všetky voľné polia. Niektoré objekty tak budete musieť otočiť, rozdeliť alebo inak posunúť.

Princesses 10 Puzzles

7.5.2016
76%
Hra - Princesses 10 Puzzles
Video sa načíta
Poskladajte si puzzle s obrázkami princezien. Vyberte si jeden z ponuky a úroveň hry. Podarí sa vám všetky obrázky poskladať správne?
Hra - Winx Tecna Style: Round Puzzle
Video sa načíta
Poskladajte si netradičné puzzle s Winx. Reagovať musíte rýchlo pretože vám ubieha čas, ak to nestihnete musíte sa pokúsiť prejsť kolo znova. Tak smelo do toho.

Monster Mansion

5.4.2016
76%
Hra - Monster Mansion
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej skladáte časti obrázka tak, aby sedeli. Na obrázok sa môžete pozrieť, kým je v celku. Potom stačí rôzne časti preskladať do plnej podoby. Hra má niekoľko obtiažností.

Frozen Family Portrait

25.2.2016
75%
Hra - Frozen Family Portrait
Video sa načíta
Poskladajte si pekné obrázky s Elsou a jej celou rodinou. Každá skládačka bude mať iný princíp skladania. Zložte všetky!

Puzzle Lolirock

14.2.2016
67%
Hra - Puzzle Lolirock
Video sa načíta
Poskladajte si puzzle s tromi známymi postavičkami. Najskôr sa pozrite na predlohu a potom sa sústreďte na skladanie.
Hra - Masha And The Bear Puzzle
Video sa načíta
Poskládajte si puzzle s Mášou a jej medvedíkom. Každé nasledujúce kolo bude náročnejšie a časovo obmezené preto sa snažte, čo najviac.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)