Hasiči

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Baby Taylor Fireman Dream
Malé dievčatko Taylor má dnes obzvlášť zaujímavý sen. Zdá sa jej o tom, že sa stala profesionálnou hasičky. Volajú ju ľudia z celého mesta, ak majú nejaké nešťastie a potrebujú jej pomoc. Dokonca aj jej rodný dom v jej sne pohltí falošnému. Pomôžeš malé dievčatku Taylor zhostiť sa svojho povolania…
Hra - Illegal Drive City On Fire
Video sa načíta
Parádna hra, kedy budete musieť zachraňovať ľudí, ktorí vyskočili z horiacich stromov. Veľte tímu hasičov a pomocou plachty ich zachráňte a dopravte k záchranárom. Dokážete zachrániť všetky životy?

Rescue Heroes

16.5.2014
76%
Hra - Rescue Heroes
Video sa načíta
Rescue Heroes je zábavná stíhačka, ktorá vás bude určite baviť. Môžete 5x nechytiť, potom hra končí. Ide o to nachytať čo najviac ľudí z horiaceho domu. Hra je na skóre, takže čím presnejšie chytáte, tým viac máte bodov.

Water ManiaHra na skóreHra o medaily

26.2.2014
80%
Hra - Water Mania
Video sa načíta
Zahrajte si túto bezchybnú hasičskú hru, v ktorej sa budete odvážne vrhať do boja so zákerným ohňom. Musíte ho uhasiť čo najrýchlejšie sa bude dať, inak sa rozrastie všade. Tiež musíte dávať pozor, aby vám nedošla voda, inak musíte začať znova.

Fire Women 2

9.11.2013
80%
Hra - Fire Women 2
Video sa načíta
V tejto hre budete mať možnosť obliecť mladú a krásnu hasičky priamo do akcie! Vyberajte z niekoľkých druhov uniforiem a vybavenie, ktoré jej môžete dať. Je len na vás, ako bude vyzerať!

Fancy Firewomen

7.11.2013
80%
Hra - Fancy Firewomen
Video sa načíta
V tejto hre dostanete šancu obliecť a vybaviť krásnu a mladú hasičky priamo do akcie! Vyberajte z niekoľkých druhov vybavenia a uniforiem, ktoré jej môžete obliecť.

Rescue Team 911

22.8.2013
65%
Hra - Rescue Team 911
Video sa načíta
Polícia, hasiči a tiež záchranná služba sú nevyhnutnými pomocníkmi v našich životoch. V hre Rescue Team 911 si za nich môžete dokonca zahrať. Cieľom je pomáhať občanom mesta so všetkým, čo by ich mohlo ohroziť. Dokážete vždy prísť včas k novému prípadu?

Inferno

5.7.2012
73%
Hra - Inferno
Video sa načíta
Pokúste sa zachrániť čo najviac budov pred ohnivými plameňmi a staňte sa tak pravým hasičom v akčnej hre Inferno. V každom leveli musíte čo najrýchlejšie uhasiť požiar, ktorý sa rýchlo rozširuje. Navyše môžete zbierať i zlaté mince, za ktoré si budete môcť svojho hasiča vylepšiť.

Fire Fighter

22.3.2012
80%
Hra - Fire Fighter
Video sa načíta
Staňte sa hasičom, ktorý zachraňuje ľudí uväznených vo vysokom dome. Nepôjde to ale inak, než klasicky chytaním do natiahnutej plachty. Za každého človeka, ktorého sa Vám podarí chytiť a dopraviť do sanitky dostanete body. Keď niekoho naopak spadne, body stratíte. Podarí sa Vám všetky zachrániť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie