1000 hier

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Beauty Doll Princess

13.4.2014
77%
Hra - Beauty Doll Princess
Video sa načíta
Oblečte si mladú princeznú a pripravte ju na ples. V jej šatníku nájdete krásny výber šiat.

Xiao Xiao 1

23.1.2013
70%
Hra - Xiao Xiao 1
Video sa načíta
Výborná animácia, v ktorej sa hlavný hrdina stretne hneď s dvoma nepriateľmi. Tí preverí jeho bojové umenie, aj keď je nesmrteľný, nebude to mať vôbec ľahké. Jedná sa o video

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video sa načíta
V tejto netradičnej taktickej hre budete musieť byť naozaj rýchli a hlavne veľmi dobre plánovať a strategicky uvažovať ako rozdeliť svoje obmedzené sily. Vašim cieľom totiž bude vyslať energiu zo svojich budněk do tých nepriateľských a prekonať ich odpor. Problém je, že o to isté sa budú snažiť Vašu…

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video sa načíta
Druhé pokračovanie skvelej farmárske hry, v ktorej budujete farmu od ničoho. Vaším najväčším odberateľom je blízke mestečko a na vás je, aby ste zásoby dodali čo najskôr.

Red Warrior

30.9.2012
73%
Hra - Red Warrior
Video sa načíta
Red Warrior je super strieľačka, v ktorej budete ako indián mať za úlohu ochrániť svoje územie pred nájazdmi kovbojov. Za pomoci luku zastreľte každého, kto sa k vám priblíži. Svoju zbraň si môžete navyše postupne vylepšovať, aby ste mali šancu uspieť v boji proti neustále silnejším nepriateľom.

Storm the House

11.9.2012
66%
Hra - Storm the House
Video sa načíta
V strieľačke Storm the House budete mať za úlohu obrániť svoju základňu pred neustálym útokom nepriateľov. Len za pomoci kurzora myši, musíte protivníkov rýchlo likvidovať, aby sa k vašej pevnosti nikto nedostal. Postupom času si môžete dokúpiť rôzne vylepšenia, ktoré vám v obrane pomôžu.
Hra - Izba pre Operettu z Monster High
Video sa načíta
Operetta z Monster High sa práve presťahovala do nového izby a potrebuje Vašu pomoc s jeho vybavením. Akú ju vyberiete posteľ, skrinky, kresielko i ostatné nevyhnutnosti? Bude v pravom strašidelnom štýle, alebo dáte dôraz na jej dievčenskú stránku?

Youda Farmer 3

30.5.2012
90%
Hra - Youda Farmer 3
Video sa načíta
Je tu ďalší z výborných farmárskych hier, ktoré si určite užijete. Tentokrát sa ocitnete v zimnom období, kde budete hospodáriť s drevom a aj nevyhnutnými zásobami.

Horse Puzzle

24.3.2012
78%
Hra - Horse Puzzle
Video sa načíta
Zložte si fotku koňa v moc pekných puzzle. Na výber budete mať z niekoľkých zaujímavých obrázkov a troch stupňov náročnosti, takže si na svoje príde naozaj každý. Ak budete chcieť sledovať svoje pokroky, môžete si svoje výkony stopovať na stopkách u hry, ale nebojte sa, že by Vás nejako obmedzovali.

Baby Room

15.8.2011
71%
Hra - Baby Room
Video sa načíta
Dekoračné hra, v ktorej vytvárate izba pre bábätká. K dispozícii máte veľa nábytku a rôzneho vybavenia a môžete si ho po izbičke rozostavať ako budete chcieť. Vytvorte bábätku ten najkrajší izbičku, aký môže mať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)