1000 hier

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Beauty Doll Princess

13.4.2014
77%
Hra - Beauty Doll Princess
Video sa načíta
Oblečte si mladú princeznú a pripravte ju na ples. V jej šatníku nájdete krásny výber šiat.

Xiao Xiao 1

23.1.2013
70%
Hra - Xiao Xiao 1
Video sa načíta
Výborná animácia, v ktorej sa hlavný hrdina stretne hneď s dvoma nepriateľmi. Tí preverí jeho bojové umenie, aj keď je nesmrteľný, nebude to mať vôbec ľahké. Jedná sa o video

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video sa načíta
V tejto netradičnej taktickej hre budete musieť byť naozaj rýchli a hlavne veľmi dobre plánovať a strategicky uvažovať ako rozdeliť svoje obmedzené sily. Vašim cieľom totiž bude vyslať energiu zo svojich budněk do tých nepriateľských a prekonať ich odpor. Problém je, že o to isté sa budú snažiť Vašu…

Youda Farmer 2

17.1.2013
86%
Hra - Youda Farmer 2
Video sa načíta
Druhé pokračovanie skvelej farmárske hry, v ktorej budujete farmu od ničoho. Vaším najväčším odberateľom je blízke mestečko a na vás je, aby ste zásoby dodali čo najskôr.

Red Warrior

30.9.2012
73%
Hra - Red Warrior
Video sa načíta
Red Warrior je super strieľačka, v ktorej budete ako indián mať za úlohu ochrániť svoje územie pred nájazdmi kovbojov. Za pomoci luku zastreľte každého, kto sa k vám priblíži. Svoju zbraň si môžete navyše postupne vylepšovať, aby ste mali šancu uspieť v boji proti neustále silnejším nepriateľom.

Storm the House

11.9.2012
66%
Hra - Storm the House
Video sa načíta
V strieľačke Storm the House budete mať za úlohu obrániť svoju základňu pred neustálym útokom nepriateľov. Len za pomoci kurzora myši, musíte protivníkov rýchlo likvidovať, aby sa k vašej pevnosti nikto nedostal. Postupom času si môžete dokúpiť rôzne vylepšenia, ktoré vám v obrane pomôžu.
Hra - Izba pre Operettu z Monster High
Video sa načíta
Operetta z Monster High sa práve presťahovala do nového izby a potrebuje Vašu pomoc s jeho vybavením. Akú ju vyberiete posteľ, skrinky, kresielko i ostatné nevyhnutnosti? Bude v pravom strašidelnom štýle, alebo dáte dôraz na jej dievčenskú stránku?

Youda Farmer 3

30.5.2012
90%
Hra - Youda Farmer 3
Video sa načíta
Je tu ďalší z výborných farmárskych hier, ktoré si určite užijete. Tentokrát sa ocitnete v zimnom období, kde budete hospodáriť s drevom a aj nevyhnutnými zásobami.

Horse Puzzle

24.3.2012
78%
Hra - Horse Puzzle
Video sa načíta
Zložte si fotku koňa v moc pekných puzzle. Na výber budete mať z niekoľkých zaujímavých obrázkov a troch stupňov náročnosti, takže si na svoje príde naozaj každý. Ak budete chcieť sledovať svoje pokroky, môžete si svoje výkony stopovať na stopkách u hry, ale nebojte sa, že by Vás nejako obmedzovali.

Baby Room

15.8.2011
71%
Hra - Baby Room
Video sa načíta
Dekoračné hra, v ktorej vytvárate izba pre bábätká. K dispozícii máte veľa nábytku a rôzneho vybavenia a môžete si ho po izbičke rozostavať ako budete chcieť. Vytvorte bábätku ten najkrajší izbičku, aký môže mať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie