Vysielanie jednotiek

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

1 Will Survive

15.4.2016
65%
Hra - 1 Will Survive
Video sa načíta
Vybudujte si mesto so silnou armádou a ekonomikou a pokúste sa zničiť svojho nepriateľa, ktorý vás ohrozuje. Podarí sa vám zvíťaziť?

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú strategickú hru Solarmax2. V tejto hre budete mať za úlohu obsadiť prázdne či nepriateľské planéty. Dávajte si pozor, pretože nepriateľ robí to isté. Podarí sa vám vymyslieť lepšiu taktiku?

Stormy Castle

11.5.2014
90%
Hra - Stormy Castle
Video sa načíta
Stormy Castle je vynikajúca stratégia, pri ktorej budete sedieť určite dlho. Má krásnu grafiku a výborne prepracovaný systém vytvárania budov a jednotiek. Všetko je úplne jednoduché. Môžete cvičiť pechotu, lukostrelcov, mágov, balisty a jazdu. Hra prináša veľký výber vylepšení kúziel, hradu a…

Virus Wars

1.4.2014
76%
Hra - Virus Wars
Video sa načíta
Zahrajte si túto skvelú stratégiu, v ktorej budete hrať za vírusy. Vašou úlohou sa bude množiť a rozťahovať po bunkách. Ťahom myši môžete presúvať vírusy do boja. Čo sa týka vylepšení, môžete upraviť rýchlosť, silu, obranu a množenie. Podarí sa vám dostať až na koniec?

Virus Wars Beginning

2.3.2014
56%
Hra - Virus Wars Beginning
Video sa načíta
Cieľom hry Virus Wars Beginning je migrovať s Vašou kolóniou vírusov. Musíte sa pokúsiť o obsadenie všetkých ostatných buniek, ktoré sú na hracom poli. Akonáhle ich ovládnete, postupujete do ďalšieho kola.

Little Pony Big War

9.12.2013
81%
Hra - Little Pony Big War
Video sa načíta
V tejto hre budete pomáhať ríši poníkov ubrániť sa pred nájazdmi krvilačných psov. Základom je mať čo najviac zajačikov, ktorí ťažia mrkvu. Za tie mrkvy môžete kupovať jednotky a hrdinu, ktorý je najdôležitejší článok armády. Zvládnete vyhrať túto vojnu?

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta
Strategické bitky sú jedným z predpokladov, ako sa vyhráva vojna. Je nutné všetko do detailu naplánovať. Ako a kedy vyslať jednotky, aby bola misia úspešná. Môžete si najať aj lukostrelcov a Vikingov, ktorí sú vítanou pomocou. Špeciálne útoky má aj Vaša hlavná jednotka, ktorou je obrnený slon.

The Islands of Freedom

16.9.2013
74%
Hra - The Islands of Freedom
Video sa načíta
The Islands of Freedom je skvelá stratégia odohrávajúca sa na mori. Cieľom je obsadzovať ostrovy, ktoré sú na mape. Každý z ostrovov má daný počet obyvateľov, ktorý musíte prekonať. aby ste ho obsadili. V praxi to znamená, že na ostrov s desiatimi ľuďmi, musíte poslať svojich 11, aby ste ho…

The Utans

10.5.2013
66%
Hra - The Utans
Video sa načíta
V tower defensovke The Utans bude vašou úlohou ochrániť hlavnú pevnosť pred útokom nepriateľa. K obrane môžete využiť viacero jednotiek, ktoré stačí vyslať na konkrétne miesto, kde si postavia svoju obrannú vežu. Tú je možné vylepšovať a ešte efektívnejšie tak zničiť nepriateľa.

Balloonium

19.4.2013
67%
Hra - Balloonium
Video sa načíta
Zákerný nepriateľ napadol vaše kráľovstvo a práve teraz je čas na odvetu. Zaútočte na neho v hre Balloonium a dobyte ho raz a navždy za pomoci jednotiek pohybujúcich sa v balónoch. Navyše môžete dobývať i mlyny a nakŕmiť tak hladových vojakov či opustené chaty, aby ste zvýšili množstvo vyrábaných…

Cloud Wars - Sunny Day

30.3.2013
82%
Hra - Cloud Wars - Sunny Day
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu obsadzovať neutrálne alebo nepriateľské mraky. Vaša farba je modrá a všetky ostatné sú Váš cieľ. Na svoj mrak vždy kliknete a pretiahnete čiaru na iný, tým vyšlete svoje mraky. Za nazbierané Hviezdičky môžete navyše mraky vylepšovať.

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video sa načíta
Ultimate Army je veľmi zábavná stratégia, v ktorej musíte obsadiť neutrálne a nepriateľská stanovište. Nepriateľ sa snaží urobiť to isté, takže musíte byť rýchlejší ako on. Na konci každého levelu si budete môcť kúpiť vylepšenia alebo jednotky.

Little Wars

22.2.2013
80%
Hra - Little Wars
Video sa načíta
Zábavná stratégia, v ktorej musíte obsadzovať nepriateľské základne. Stačí natiahnuť šípku k nepriateľskej základni a vojačikovia si to už ženou po skupinkách. Časom potom môžete získať aj spojencov a rôzne bonusy.

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video sa načíta
V tejto netradičnej taktickej hre budete musieť byť naozaj rýchli a hlavne veľmi dobre plánovať a strategicky uvažovať ako rozdeliť svoje obmedzené sily. Vašim cieľom totiž bude vyslať energiu zo svojich budněk do tých nepriateľských a prekonať ich odpor. Problém je, že o to isté sa budú snažiť Vašu…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)