Herňa

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Pursuit of hat

11.12.2014
85%
Hra - Pursuit of hat
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou dostať panáčika k jeho klobúka. Lenže niekedy sa bude zdať, že to nejde. Takže stačí keď si odtrhnete končatiny a môžete pokračovať ďalej. Keď stlačíte šípku nadol, dostaneš je zase späť. Zvládnete sa dostať až do posledného levelu?

Plants Vs Bugs

23.11.2011
82%
Hra - Plants Vs Bugs
Video sa načíta
Hra, v ktorej sa budete starať o svoje malé políčko. Zo začiatku máte k dispozícii len semená paprík a paradajok, ktorá sa snažíte čo najrýchlejšie vypestovať a ochrániť pred škodcami. Za vypestovanú zeleninu získate body, ktoré sú potrebné na dokončenie levelu.

My Romantic Town

12.8.2011
84%
Hra - My Romantic Town
Video sa načíta
My Romantic Town je veľmi vydarená dekoračné hra, v ktorej sa môžete vytvoriť vaše vlastné mestečko. K dispozícii máte všetko potrebné, môžete stavať domy, cesty, pridávať auta, obyvateľov a veľa ďalších vecí. Vyskúšajte túto hru a uvidíte, že vás bude baviť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie