Hry pre webkamery

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Asteroids!

30.10.2013
60%
Hra - Asteroids!
Video sa načíta
Zachráňte planétu zem pred meteority! Ďalšia skvelá hra, ktorú ovládate pomocou webkamery. Tým, že mávate rukou cez padajúce asteroidy, je ničíte! Ak sa vás hra spýta na prístup ku kamere a mikrofónu, nebojte sa dať "povoliť".

Run Robo Run!

25.10.2013
72%
Hra - Run Robo Run!
Video sa načíta
Zabehajte si v tejto skvelej hre pre webkamery. Vašou úlohou bude sa vždy dotknúť bodu pre sklz alebo pre skok, podľa situácie. Stačí len natiahnuť ruku do daného bodu. Ak sa vás hra spýta na prístup ku kamere a mikrofónu, nebojte sa dať "povoliť".

Bunny Zap

22.10.2013
70%
Hra - Bunny Zap
Video sa načíta
Ďalšia hra, v ktorej budete pre ovládanie používať vlastné ruky. Stačí, keď mávnete cez zajačika, tým dostane elektrický šok a vráti sa späť do neba. Hlavne ich nenechajte spadnúť na zem príliš, pretože strácate životy. Ak sa vás hra spýta na prístup ku kamere a mikrofónu, nebojte sa dať "povoliť".

Area51

20.10.2013
70%
Hra - Area51
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu zábavnú hru z radov hier pre webkamery. V tejto hre sa musíte snažiť odraziť loptičku tak, aby sa dostal za súpera. Tým získate body. Navyše môžete pomocou myši strieľať a zostreľovať letiace kocky. Ak sa vás hra spýta na prístup ku kamere a mikrofónu, nebojte sa dať "povoliť".

The Night Of The Ninja

16.10.2013
70%
Hra - The Night Of The Ninja
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu zábavnú hru pomocou vašej webkamery. Tentoraz sa budete brániť pred výpady nebezpečných ninjov, ktorí útočia zo všetkých strán. Stačí mávnuť rukou a odrazíte je ako muchy. Dávajte si však pozor, aby sa nedostali bližšie a neubrali vám život. Ak sa vás hra spýta na prístup ku…

Rabbids InvasionNÁŠ TIP

15.10.2013
78%
Hra - Rabbids Invasion
Video sa načíta
Pozrite si našu prvú hru pre webku! Áno, táto hra sa ovláda pohyby vašej ruky. Princíp je jednoduchý, stačí mávať rukou a triafať letiaci králiky. Za každého králika získate body, ktoré potom môžete uložiť do tabuľky. Pozor však na svetlé krúžky, ktoré vám uberú život. Ak sa vás hra spýta na…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie