Celebrity

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Celebrity Clamorous Lifestyle
Každý by chcel byť slávny a úspešný. To pritom nie je ale žiadna sranda. V tejto hre si ukážeme, ako ťažký je život také úspešné modelky a celebrity. Tá sa musí na každú akciu veľmi vhodne obliecť. Iné oblečenie si teda vezme do divadla, na prehliadku či k vode. Obleč celebritu vždy vhodne do…
Hra - Donald Trump vs Hillary Clinton
Video sa načíta
Donald Trump a Hillary Clintonová súperia o miesto okrúhle pracovni. Na vás bude ich obliecť a upraviť podľa vašich predstáv.

Kylie Jenner Top Model

28.4.2016
80%
Hra - Kylie Jenner Top Model
Video sa načíta
Kylie Jenner sa stala Topmodelkou a vašou úlohou je, aby ste ju tak aj obliekli. Poradíte si?

Leo's Red Carpet Rampage

15.4.2016
77%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video sa načíta
Leo chce svojho oscara a k tomu potrebuje vás, aby ste mu pomohli prekonať rôzne prekážky, ale zároveň nestratiť z dohľadu oscara. Buďte ostražití a pomôžte mu ho získať!

Ashlee Simpson

7.4.2016
68%
Hra - Ashlee Simpson
Video sa načíta
Ashlee má dnes dôležité fotenie pre časopis. Vyberte jej vhodné oblečenie, účes a doplnky, aby na titulnej strane vyzerala pekne.
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta
Selena je skoro pripravená na párty, musíte jej však pomôcť s maľovaním. K dispozícii budete mať rôzne druhy a farby účesov, rúžov, očných šošoviek alebo tieňov.
Hra - Nina Dobrev True Make Up
Video sa načíta
Hrdinka seriálu upírie denníky sa chystá na párty a vy ju musíte pomôcť s líčením. K dispozícii budete mať rôzne účesy, rúžu, riasenky, očné tiene alebo lícenku. Tiež môžete pridať šperk.

Amanda True Make Up

8.3.2016
76%
Hra - Amanda True Make Up
Video sa načíta
Pripravte Amandu na super párty! Vašou úlohou bude slečnu namaľovať. Môžete tiež zmeniť účes a jeho farbu. Využiť môžete tiež riasenku alebo očné tiene.

Adele True Make up

7.3.2016
74%
Hra - Adele True Make up
Video sa načíta
Adel bude mať vystúpenie a preto ju musíte nalíčiť, vybrať účes a šaty. Pustite sa do toho, aby vystúpenie stihla.
Hra - Dakota Fanning True Make Up
Video sa načíta
Známa herečka Dakota Fanning sa chce vypraviť na párty a vy jej musíte pomôcť sa namaľovať. Na výber máte veľa účesov a farieb. Tiež môžete zvoliť riasenky, očné tiene alebo líčenie.

Emma Watson

14.2.2016
67%
Hra - Emma Watson
Video sa načíta
Oblečte Emmu a pripravte ju na červený koberec, aby si mohla prevziať svoju cenu za film, v ktorom mala hlavnú úlohu. Pristane jej váš model?

Lana Del Rey

12.2.2016
70%
Hra - Lana Del Rey
Video sa načíta
Vyberte pre speváčku a skladateľku Lanu Del Rey krásny make-up a moderné oblečenie, aby mohla ísť na svoj koncert. Bude sa fanúšikom páčiť?
Hra - Kendall Jenner & Friends Hair Salon
Video sa načíta
Pomôžte kaderníčke, aby upravila známe celebrity, čo najlepšie. Každá z nich od vás bude očakávať niečo iné. Splňte každej z nich všetko, čo požaduje.
Hra - Jennifer Lawrence Make-Up
Video sa načíta
Pripravte Jennifer na autogramiádu tým, že jej vyberiete make-up, účes a oblečenie. Bude sa jej výsledok páčiť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie