Spa

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - BFF Night Club Party Makeover
V dnešnej hre sa vydáme do klubu, kde si spoločne užijeme veľa zábavy. Ešte predtým je ale nutné poriadne sa pripraviť. Dve kamarátky potrebujú tvoju pomoc s prípravou. Pomôžeš im? Najskôr je obe nalíč a vhodne ich obleč. Potom sú kamarátky plne pripravené na nočnej párty.
Hra - Ice Princess Holiday SPA Relax
Krásna princezná Elsa z rozprávky Ľadové kráľovstvo si vyrazila na dovolenku do kúpeľov, kde si užíva pokoja a pohody. Súčasťou dovolenky je tiež oživovacie kôra, v ktorej sa bude klásť veľký dôraz na princezninu krásu. Pomôž princeznej s oživovacie kôrou. Hru ovládaš myšou.
Hra - Dotted Girl Back Treatment
Dotted Gil má vážne problémy s kožou na chrbte. Vďaka moderným medicínskym postupom nebude problém jej pomôcť.
Hra - Lagoona Blue's Pacific Spa
Video sa načíta
Lagoona si otvorila svoj podnik, kde poskytuje svojim zákazníkom masáž a výber nového oblečenia. Pomôžte jej, aby boli jej zákazníci so službami spokojní.
Hra - Princess Ariel Heal And Spa
Video sa načíta
Ariel vyzerá príšerne a potrebuje zmenu. Vytvorte z nej skutočnú princeznú a vylepšite ju novým oblečením, účesom a doplnkami.

Tinker Bell's Tiny Spa

1.3.2016
88%
Hra - Tinker Bell's Tiny Spa
Video sa načíta
Zvonilka chce vyzerať krajšie a preto sa rozhodla navštíviť salón krásy. Postarajte sa o jej pleť, vyberte jej nový make-up a knemu krásne šaty. Bude sa jej premena páčiť?

Beauty Wellness Massage

14.1.2016
75%
Hra - Beauty Wellness Massage
Video sa načíta
Postarajte sa o svoju zákazníčku a doprajte jej dokonalú masáž a odpočinok, ktorý si zaslúži. Bude s vašimi službami spokojná alebo nie?
Hra - Mouscedes King's Luxurious Spa Day
Video sa načíta
Premeňte šedú myšku na hviezdu a spravte z nej príťažlivú mladú slečnu. K tomu jej musíte urobiť niekoľko procedúr, vybrať správny make-up a šaty. Zvládnete to?

Princess Bath Spa Salon

20.12.2015
83%
Hra - Princess Bath Spa Salon
Video sa načíta
Urobte z tejto slečny krásnu princeznu. Aby sa vám to podarilo musíte jej vyčistiť tvár, vybrať make-up a nakoniec aj krásne oblečenie a účes. Urobte to tak, aby bola s premenou spokojná.

Super Barbie Spa Day

25.11.2015
82%
Hra - Super Barbie Spa Day
Video sa načíta
Barbie si potrebuje oddýchnuť od všedných starostí a preto sa rozhodla načerpať sily vo vašom salóne. Urobte jej rôzne zábali a pomôžte jej s vyliečením pleti, ktorá je zanedbaná. Bude s výsledkom spokojná?

Barbie At The Super Spa

21.11.2015
79%
Hra - Barbie At The Super Spa
Video sa načíta
Barbie potrebuje zregenerovať silu a preto sa rozhodla ísť do salónu. Upravte jej pleť a vyberte jej pekné oblečenie, aby mohla ísť do spoločnosti.
Hra - Tinkerbell Dating Spa Makeover
Video sa načíta
Tinkerbell má v dnešný deň rande so svojim priateľom a preto chce vyzerať dokonale. Pomôžte jej s tým a vyberte jej pekný make-up a oblečenie.
Hra - Elena Of Avalor Halloween Spa Makeover
Video sa načíta
Pred Halloweenom si potrebuje Elena oddýchnuť a nabrať nové sily vo vašom salóne. vy jej zabezpečíte masáž, vyberiete strašidelný make-up a oblečenie. Zaujme ju váš výber?
Hra - Barbie Superhero Beauty Salon
Video sa načíta
Barbie si po náročnej misii potrebuje oddýchnuť v salóne. Spríjemnite jej tento deň rozličnými procedúrami, aby sa cítila lepšie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)