Nakupovanie v obchode

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - BFF Night Club Party Makeover
V dnešnej hre sa vydáme do klubu, kde si spoločne užijeme veľa zábavy. Ešte predtým je ale nutné poriadne sa pripraviť. Dve kamarátky potrebujú tvoju pomoc s prípravou. Pomôžeš im? Najskôr je obe nalíč a vhodne ich obleč. Potom sú kamarátky plne pripravené na nočnej párty.
Hra - Hero Doll Shopping Costumes
Vytvor si vlastné superhrdinku. V tejto hre budeš zarábať peniaze na internete prezliekaním sa do kostýmov superhrdinky, ktorý si sama navrhneš. Potom sa nafotíš a nahráš svoje fotky na internet. A už sa sypú peniažky na ďalší kostým.
Hra - Maria Coronavirus Shopping
Mária sa rozhodla, že urobí niečo dobré pre svojho suseda. Ten je už starý a v tejto dobe je pre neho i jednoduchá vec ako nakupovanie ťažká záležitosť. Maria mu teda zájde na nákup. Vydajte sa spoločne prežiť toto dobrodružstvo. Najskôr je však potrebné sa náležite pripraviť.
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge
Krásna princezná chce byť dobrou influencerkou a instagramovou modelkou. K tomu však potrebuje mať vo svojom šatníku poriadnu porciu pekného oblečenia. Tomuto stavu však jej šatník určite nevyzerá. Princezná teda rozbila svoje prasiatko a vydala sa na nákupy. Nakup spoločne s princeznou oblečenie, v…
Hra - Yuki's Enchanted Creature Shop
Princíp tejto hry je veľmi jednoduchý. Ste majiteľkou predajne neobvyklých zvieratiek, ktorá vytvárate pomocou špeciálnych predmetov. Aby ste ty to predmety získali, musíte ich najskôr vytočiť z příšerkovského automatu. K tomu potrebujete peniaze, ktoré však môžete získať v obchode predajom takýchto…

Pizza Master

25.4.2020
90%
Hra - Pizza Master
Ako predavačka v pizza reštaurácii budete v tejto hre pozorne počúvať želania zákazníkov, ktorí si k vám prišli objednať pizzu. Čím presnejšie splníte zákazníkovej požiadavky, tým viac spokojný bude a dostanete viac peňazí. Za tie si následne môžete kupovať vylepšenia pre vašu reštauráciu alebo nové…
Hra - Paris Princess Shopping Spree
V Paríži je vždy čo robiť. Krásna princezná sa rozhodla, že si urobí pekný deň. Zájde si na nákupy a nechá si urobiť nový účes. Pomôžeš jej s jej plány? Najskôr si spoločne zájdite na nákupy, potom môžete navštíviť kaderníctvo, salón krásy či manikúru. Spoločne prežívajte krásne chvíle.

Burger Shop

17.3.2020
85%
Hra - Burger Shop
V tejto zábavnej hříčce bude vašou úlohou pripravovať chutné hamburgery svojim zákazníkom. Musíte ich však pripravovať podľa ich priania, inak sa zákazníci veľmi nahnevá. Za získané peniaze si odomykáte nové prísady do hamburgerov a vylepšujete si svoju reštauráciu. Všetko je samozrejme na určitý…
Hra - Claire Learns Culinary Skills
Claire sa chce naučiť vyrezávať ovocie a zeleninu do krásnych tvarov a obrazov. Potrebuje s tým ale trochu pomôcť. Najskôr s ňou zájdi do obchodu nakúpiť všetky potrebné suroviny a potom sa spoločne vydajte učiť sa novým kulinárskym skillům.
Hra - Holubets Home Farming and Cooking
V tejto roztomilej hre bude tvojou úlohou vypestovať čo najviac zeleniny, ktorú následne spracuješ, keď budeš variť lahodné pokrmy. Aby si ale mohla pestovať, musíš najskôr upraviť záhradku tak, aby bola pripravená. Táto zábavná hračka tí zároveň ukáže, že pestovanie rastlín môže byť aj zábavná a…
Hra - Princess Kitchen Stories: Birthday Cake
V tejto hre budeš mať za úlohu pomôcť Annie z Ľadového kráľovstva pomôcť s prípravami a pečením torty. Najskôr s ňou musíš zájsť do obchodu kúpiť všetky potrebné prísady pre výrobu torte. Následne zaděláš cesto, upečeš ho a na záver tortu pekne nazdobíš. Pomôžeš Annie s týmto neľahkou úlohou?

Emma play time

16.2.2020
80%
Hra - Emma play time
Zájdi si s malou Emmou na nákupy, pomôž jej s upratovaním a nakoniec si s ňou hráte proti roztomilou hračku s ovocím. Sada minihier, ktoré ťa určite poteší a skrátia tí dlhú chvíľu.

Ellie Shopping Day

24.3.2017
81%
Hra - Ellie Shopping Day
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej vezmete Ellie na nákupy, alebo respektíve ona vezme vás. Váš rozpočet je 500 dolárov, ktoré môžete minúť. Nakupovať môžete makeup, šperky, oblečenie alebo si zájsť ku Kaderníkova. Všetky nakúpené veci potom nájdete doma.
Hra - Disney Fashionistas Online
Video sa načíta
Pomôžte princeznám s online nákupom nového oblečenia. Bude sa im výber šiat a doplnkov páčiť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)