Nakupovanie v obchode

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Funny Shopping Supermarket
V tejto hre budete musieť pomôcť všetkým zvieratkám s výberom všetkých potrebných vecí a surovín pre varenie v obchode. Najskôr im pomôžte so správnym miestom a potom im do pohybujúce sa tašky naložte všetky potrebné veci, ktoré zvieratká chcú.
Hra - Princesses Yard Sale Mania
Pomôžte princeznej Elze z rozprávky Ľadové kráľovstvo vybaviť svoj šatník novým oblečením. Vydajte sa teda spoločne na podomový trh, kde nájdete spoločne mnoho krásnych šiat a iných kusov oblečenia, ktoré svojmu účelu určite dobre poslúži.
Hra - Zodiac #Hashtag Challenge
Vytvor tie najkrajšie účesy a šaty v tejto vynikajúcej hre. Všetkým princeznám najskôr urob ten najkrajší účes a potom je vhodne obleč do oblečenia, ktoré si predtým kúpiš. Až je všetko hotové, urob princeznám fotku a môžeš sa radovať z toho, koľko úspechov zožne.
Hra - BFF Night Club Party Makeover
V dnešnej hre sa vydáme do klubu, kde si spoločne užijeme veľa zábavy. Ešte predtým je ale nutné poriadne sa pripraviť. Dve kamarátky potrebujú tvoju pomoc s prípravou. Pomôžeš im? Najskôr je obe nalíč a vhodne ich obleč. Potom sú kamarátky plne pripravené na nočnej párty.
Hra - Hero Doll Shopping Costumes
Vytvor si vlastné superhrdinku. V tejto hre budeš zarábať peniaze na internete prezliekaním sa do kostýmov superhrdinky, ktorý si sama navrhneš. Potom sa nafotíš a nahráš svoje fotky na internet. A už sa sypú peniažky na ďalší kostým.
Hra - Maria Coronavirus Shopping
Mária sa rozhodla, že urobí niečo dobré pre svojho suseda. Ten je už starý a v tejto dobe je pre neho i jednoduchá vec ako nakupovanie ťažká záležitosť. Maria mu teda zájde na nákup. Vydajte sa spoločne prežiť toto dobrodružstvo. Najskôr je však potrebné sa náležite pripraviť.
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge
Krásna princezná chce byť dobrou influencerkou a instagramovou modelkou. K tomu však potrebuje mať vo svojom šatníku poriadnu porciu pekného oblečenia. Tomuto stavu však jej šatník určite nevyzerá. Princezná teda rozbila svoje prasiatko a vydala sa na nákupy. Nakup spoločne s princeznou oblečenie, v…

Pizza Master

25.4.2020
90%
Hra - Pizza Master
Ako predavačka v pizza reštaurácii budete v tejto hre pozorne počúvať želania zákazníkov, ktorí si k vám prišli objednať pizzu. Čím presnejšie splníte zákazníkovej požiadavky, tým viac spokojný bude a dostanete viac peňazí. Za tie si následne môžete kupovať vylepšenia pre vašu reštauráciu alebo nové…
Hra - Paris Princess Shopping Spree
V Paríži je vždy čo robiť. Krásna princezná sa rozhodla, že si urobí pekný deň. Zájde si na nákupy a nechá si urobiť nový účes. Pomôžeš jej s jej plány? Najskôr si spoločne zájdite na nákupy, potom môžete navštíviť kaderníctvo, salón krásy či manikúru. Spoločne prežívajte krásne chvíle.

Burger Shop

17.3.2020
85%
Hra - Burger Shop
V tejto zábavnej hříčce bude vašou úlohou pripravovať chutné hamburgery svojim zákazníkom. Musíte ich však pripravovať podľa ich priania, inak sa zákazníci veľmi nahnevá. Za získané peniaze si odomykáte nové prísady do hamburgerov a vylepšujete si svoju reštauráciu. Všetko je samozrejme na určitý…
Hra - Yuki's Enchanted Creature Shop
Princíp tejto hry je veľmi jednoduchý. Ste majiteľkou predajne neobvyklých zvieratiek, ktorá vytvárate pomocou špeciálnych predmetov. Aby ste ty to predmety získali, musíte ich najskôr vytočiť z příšerkovského automatu. K tomu potrebujete peniaze, ktoré však môžete získať v obchode predajom takýchto…
Hra - Princess Kitchen Stories: Birthday Cake
V tejto hre budeš mať za úlohu pomôcť Annie z Ľadového kráľovstva pomôcť s prípravami a pečením torty. Najskôr s ňou musíš zájsť do obchodu kúpiť všetky potrebné prísady pre výrobu torte. Následne zaděláš cesto, upečeš ho a na záver tortu pekne nazdobíš. Pomôžeš Annie s týmto neľahkou úlohou?
Hra - Claire Learns Culinary Skills
Claire sa chce naučiť vyrezávať ovocie a zeleninu do krásnych tvarov a obrazov. Potrebuje s tým ale trochu pomôcť. Najskôr s ňou zájdi do obchodu nakúpiť všetky potrebné suroviny a potom sa spoločne vydajte učiť sa novým kulinárskym skillům.
Hra - Holubets Home Farming and Cooking
V tejto roztomilej hre bude tvojou úlohou vypestovať čo najviac zeleniny, ktorú následne spracuješ, keď budeš variť lahodné pokrmy. Aby si ale mohla pestovať, musíš najskôr upraviť záhradku tak, aby bola pripravená. Táto zábavná hračka tí zároveň ukáže, že pestovanie rastlín môže byť aj zábavná a…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie