Zubár

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Treating Stuck Fish Bone

22.3.2020
85%
Hra - Treating Stuck Fish Bone
Princezná Bella si dopraje výdatný a veľmi chutný obed. Keď v tom jej v hrdle uviaznu Kůstka, ktorá ju dusí a bolí. Princezná Bella sa preto vydá za svojou zubárka, ktorá jej s problémom veľmi rada pomôže. Musíš Belle vytiahnuť kostičky a vyčistiť ústa, aby bola krásne zdravá a čistá.

Zombie at Dentist

5.11.2019
75%
Hra - Zombie at Dentist
Zombie v tejto oddechovce vyhľadala odbornú pomoc zubára, aby jej spravil jej chrup. Zuby sú totiž pre zombie veľmi dôležitým pracovným nástrojom.

Ice Queen Real Dentist

26.10.2016
78%
Hra - Ice Queen Real Dentist
Video sa načíta
Kráľovná prišla k zubárovi, pretože má kaz na zube. Pomôže ju s jej trápením?

Princess Dentist

18.9.2016
80%
Hra - Princess Dentist
Video sa načíta
V tejto hre si vyberiete jednu zo 4 princezien, ktoré sa postaráte o zuby. Budete ich musieť vyčisti, skontrolovať kazy a zubný kameň. Tiež budete musieť odstrániť baktérie z úst.
Hra - Blonde Princess Real Dentist
Video sa načíta
Slečna išla na pravidelnú prehliadku k zubárovi. Ten ju však našiel nejaký ten kaz. Pomôžete mu ho vyvŕtať a ošetriť?

Royal Dentist 2

13.3.2016
78%
Hra - Royal Dentist 2
Video sa načíta
V druhom pokračovaní tejto hry sa opäť vžijete do role zubára, ktorý si musí poradiť so zničenými zubmi svojích pacientov. Využívať pritom môžete rozličné nástroje, ktoré vám pomôžu zbaviť sa zubného kazu a ďalších nedostatkov.

Royal Dentist

12.3.2016
79%
Hra - Royal Dentist
Video sa načíta
Staňte sa zubárom a postarajte sa o pacientov, ktorí k vám prišli s úplne zničenými zubami. K dispozícii budete mať množstvo rôznych nástrojov, od vŕtačky až po kliešte, ktoré musíte vhodne použiť, aby ste chrup pacienta dali do poriadku.

Rapunzel Real Dentist

25.12.2015
80%
Hra - Rapunzel Real Dentist
Video sa načíta
Rapunzel má boľavý zub a vy ste jediný, kdo jej môže pomôcť. Staňte sa na deň zubárom a pomôžte tak Rapunzel. Vašou úlohou bude postupovať presne podľa predpísaných krokov. Pritom nesmiete zbytočne otáľať, pretože na každý výkon budete mať len obmedzený časový limit.

Dentist Crazy Day

7.11.2015
70%
Hra - Dentist Crazy Day
Video sa načíta
Toto dievča má otrasný chrup. Na vás bude ho poriadne dať do kopy!

Veselý zubař

30.8.2015
72%
Hra - Veselý zubař
Video sa načíta
Do Vašej ordinácie príde malý chlapec s bolesťami zubov. Niet sa čomu čudovať. Pomôžte mu všetky zuby vyčistiť a tiež ošetriť ak to bude potrebné.
Hra - Baby Barbie Braces Doctor
Video sa načíta
Malá Barbie musí ísť k zubárovi, pretože ju bolia zúbky. Dostane strojček, takže na vás bude jej ho nastaviť.

Doctor BayMax

28.4.2015
79%
Hra - Doctor BayMax
Video sa načíta
Dokážete pomocou Baymaxa ošetriť malého chlapca? Ako vo filme má Max mnoho schopností, takže to bude vo výsledku zábava. Pripravte sa na to, že nájdete aj niektoré vnútorné zranenia, ktorá je potrebné ošetriť.
Hra - Sofia the First at the Dentist
Video sa načíta
Malá Sofia je prvýkrát na návšteve u zubára. Dokážete jej pomôcť s jej chrupom? Je nutné všetky zuby prehliadnuť, zbaviť ich kazov, vyleštiť a prípadne vytrhnúť. Následne môžete Sofii vytvoriť úplne nový chrup. Dokážete si poradiť so všetkými problémami?

Pet Crazy Dentist

5.10.2014
81%
Hra - Pet Crazy Dentist
Video sa načíta
Staňte a veterinárom a postarajte sa o zuby tohto milého psíka. Zuby mu musíte vyčistiť a odstraniť kazy, aby bol opäť zdravý a necítil bolesť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)