Angry Birds

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V tejto hre budete musieť doletieť čo najďalej s vaším vtáčikom, ktorého ovládate pomocou klikanie ľavého tlačidla myši. Zbierajte ostatné vtáčiky a hviezdy, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady vášho vtáčika.

Pichon: The Bouncy Bird

16.3.2021
85%
Hra - Pichon: The Bouncy Bird
Vynikajúca hra, v ktorej musíte nájsť všetky diamanty a potom utiecť do cieľa a to pred vypršaním časového limitu. Cieľom každého kola je získať maximálny počet hviezd v čo najnižšom čase. Tak hor sa do toho.

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všetky zombie príšery číhajú na teba v každom leveli. K tomu si môžeš dopomôcť prakom, ktorý vystreľuje obrovské lebky. Dôležité je sledovať dráhu lebky a podľa toho sa rozhodovať, ktorú lebku ako vyhodíš.

Mango Piggy Piggy Farm

17.3.2020
85%
Hra - Mango Piggy Piggy Farm
V tejto roztomilej logickej hříčce musíš ovládať hladné prasiatko, ktoré má moc rado ovocie menom mango. Kliknutím a podržaním na prasiatku namíříš správnu trajektóriu a potom ho vypusť, aby mohlo chytiť všetky manga na hracom poli. Dokážeš pozbierať všetko ovocie v čo najmenšom počte pokusov?

Jewel and Crazy Birds

28.11.2019
90%
Hra - Jewel and Crazy Birds
V tejto logickej hre na teba čaká celkom 30 úrovní, v ktorých je tvojou úlohou pomôcť späť hranatým Angry Birds dostať sa späť do ich hniezda.

Angry Birds HD

20.2.2017
70%
Hra - Angry Birds HD
Video sa načíta
Máme tu ďalší diel parádny hry Angry Birds a to vo vysokom rozlíšení! Vašou úlohou je v každom kole sňať pomocou vtáčikov všetky zlá prasiatka. Hra obsahuje niekoľko desiatok úrovní.

Crazy Birds

17.2.2016
78%
Hra - Crazy Birds
Video sa načíta
Super hra, v ktorej budete pomocou vtákov zabíjať prasatá. V každom kole budete mať niekoľko vtáčikov, ktorí majú špecifické vlastnosti. Niektoré vtáčiky vybuchujú a niektoré zase zhadzujú bomby.

Angry Birds Race Puzzle

21.12.2015
74%
Hra - Angry Birds Race Puzzle
Video sa načíta
Podarí sa vám poskladať obrázok naštvaného vtáčika? Na výber máte buď klasickú skladačku, alebo puzzle. Pri puzzle si dokonca môžete zvoliť počet dielikov.
Hra - Angry Birds Water Adventure
Video sa načíta
Podarí sa vám v každom kole zobrať všetky hviezdičky? V každom kole máte dva vtáčiky, s ktorými musíte hviezdy pozbierať a dostať sa do vody. Dávajte si však pozor na prekážky a žraloky.

Angry Birds Kick Piggies

3.10.2015
76%
Hra - Angry Birds Kick Piggies
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu dostať všetky prasiatka preč z hracej plochy. Využívať k tomu budete naštvané vtáčiky, ktorým môžete meniť tvar a tým ich uviesť do pohybu. Zároveň buďte opatrný, aby ste mimo hraciu plochu nezhodili i samotné vtáčiky.

Angry Birds Stella V 2.0

20.9.2015
82%
Hra - Angry Birds Stella V 2.0
Video sa načíta
Skúste zničiť všetko, čo budete mať v ceste na čo najmenej papagájov. Myslíte, že to zvládnete?

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaily

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, ktorá je podobná angry birds, akurát s inými postavičkami. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov. V každej úrovni sa na čo najmenej pokusov musíte snažiť zostreliť všetky postavičky v domčeku.
Hra - Angry Birds Bang Bang Bang
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru s nahnevaným vtáčikmi v hlavnej úlohe. Tentoraz budete s vtáčikom skákať po prasacích hlavách a získavať za ne mince. Za tieto mince potom môžete nakupovať rôzne vylepšenia.

Angry Birds Connections

28.6.2015
69%
Hra - Angry Birds Connections
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou čo najrýchlejšie spojiť tieto vtáky. Na pravej strane máte presný počet, dokážete ich pospájať a postúpiť ďalej?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie