Stredovek

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video sa načíta
V tejto parádnej budovateľskej stratégii si budete môcť postaviť hrad a vládnuť ako kráľovná! Vybudujte k svojmu hradu veľa dôležitých budov a postavte si obrovskú armádu.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra od spoločnosti Goodgame, od ktorej môžete poznať už Empire alebo Big Farm. Tentoraz sa vydáme do fantasy doby, kde proti sebe bojujú ľudia, elfovia, trpaslíci a zlí škriatkovia a orkovia. Vytvorte si vlastnú pevnosť a dobývajte rozsiahle územia.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Sieger

13.5.2014
84%
Hra - Sieger
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete ničiť objekty a snažiť sa v nich pochovať vojakov. Hra má skvelú fyziku, takže pri kombinácii šťastia a dobrej trefy sa Vám môže podariť zostreliť celú budovu jednou ranou. Dávajte pozor na rukojemníkov, ktorým sa nesmie nič stať.

History Middle Ages

22.1.2014
79%
Hra - History Middle Ages
Video sa načíta
Viete ako sa ľudia obliekali v stredoveku? Ak to chcete zistiť, tak si skúste zahrať túto hru, v ktorej budete obliekať slečnu do tohto oblečenia. Najskôr začnite účesom a potom pokračujte šatami.

History Viking Age

20.11.2013
81%
Hra - History Viking Age
Video sa načíta
Máme tu pre vás hru, v ktorej budete môcť obliecť vikingskú ženu! Môžete z nej urobiť tradičnú gazdinku alebo naozajstnú bojovníčku!

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta
Strategické bitky sú jedným z predpokladov, ako sa vyhráva vojna. Je nutné všetko do detailu naplánovať. Ako a kedy vyslať jednotky, aby bola misia úspešná. Môžete si najať aj lukostrelcov a Vikingov, ktorí sú vítanou pomocou. Špeciálne útoky má aj Vaša hlavná jednotka, ktorou je obrnený slon.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video sa načíta
Nepriatelia sa snažia zničiť tvoje kráľovstvo, čo nemôžeš nechať len tak. Buduješ veľkú armádu a kupuješ nové jednotky, aby boli účinnejšie proti rôznym druhom nepriateľov. Najdôležitejšie v tejto hre je ale to, akým spôsobom usporiadaš jednotlivých vojakov, aby si získala taktickú výhodu.
Hra - Crush the Castle Players Pack
Video sa načíta
Viete ako sa v stredoveku dobývali hrady? Najdôležitejšiu úlohu hrali katapulty. Vy si teraz budete môcť vyskúšať, ako úspešní by ste pri obsluhe tohto na pohľad jednoduchého stroja boli. Dôležité je dobre zamieriť aj zvoliť správnu intenzitu hodu a zasiahnuť najcitlivejšie miesto stavby, ktorú…

Princezná bojovníčka

14.1.2013
75%
Hra - Princezná bojovníčka
Video sa načíta
V tejto netradičnej oblékací hre pripravíte do bitky pravú bojovníckej princeznú. Ako inšpirácia vám môžu poslúžiť hrdinské historické veľkofilmy alebo seriály, kde s nájazdníkmi a obludami bojujú nielen statoční muži. Aké jej zvolíte oblečenie, chrániče, účes a samozrejme štít s mečom?
Hra - Stick War 2: Order Empire
Video sa načíta
Pekná vojenská hra, v ktorej bude Vašou úlohou ťažiť zlato, vyrábať jednotky a ničiť nepriateľské sídla. Hra nie je nijako ťažká, stačí vyrobiť pár jednotiek a hurá s nimi do bitky, Jednotky sa navyše po mape môžu pohybovať úplne ľubovoľne.

Trojan War

11.12.2012
93%
Hra - Trojan War
Video sa načíta
Zahrajte si tower defensovku Trojan War a porazte všetky nepriateľské jednotky. Vhodným rozmiestnením rôznych veží okolo cesty, je potreba zabezpečiť, aby sa žiadny nepriateľ nedostal na vaše územie. Za každého zabitého nepriateľa získate peniaze, ktoré vám poslúžia na stavbu ďalších veží.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie