Budovanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

The Mergest KingdomNÁŠ TIP

4.6.2021
90%
Hra - The Mergest Kingdom
V tejto hre budete objavovať rozsiahle pláne a snažiť sa pomocou štýlu spoj3 získať nové materiály, ktoré vám pomôžu v budovaní vašej osady. Dokážete to?

Minegame

12.5.2020
86%
Hra - Minegame
Na svete rozhodne neexistuje nikto, kto by aspoň raz nepočul názov legendárnej hry Minecraft. Tú si teraz môžeš zahrať priamo v tvojom prehliadači. Na rozdiel od originálu, v tejto verzii na teba nečakajú žiadne stvory a iné príšery, ktoré sa ťa snažia zabiť. Môžeš si teda bez starostí postaviť…

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Diner City

21.11.2015
80%
Hra - Diner City
Video sa načíta
Zvládnete zničiť konkurenciu v tejto hre? Na začiatku si budete musieť vybrať reštauráciu, za ktorú budete hrať. Zarábajte peniaze a vylepšujte ju tak, aby ste mali čo najväčší možný zárobok.

Build a Planet

26.9.2015
78%
Hra - Build a Planet
Video sa načíta
V tejto pekne zpracovanej hre bude vašou úlohou vybudovať vlastnú planétu. S hlavným hrdinom musíte postupne dotvárať nové a nové prvky a vašu pôvodne malú planétku neustále rozširovať. V hre je dôležité i logické myslenie, kedže jednotlivé herné prvky je potreba vhodne kombinovať.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra od spoločnosti Goodgame, od ktorej môžete poznať už Empire alebo Big Farm. Tentoraz sa vydáme do fantasy doby, kde proti sebe bojujú ľudia, elfovia, trpaslíci a zlí škriatkovia a orkovia. Vytvorte si vlastnú pevnosť a dobývajte rozsiahle územia.

Castle Lite

2.12.2014
68%
Hra - Castle Lite
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je vybudovať v každom kole zámok či inú pevnosť. K dispozícii budete mať jednotlivé časti, ktoré musíte správne naukladať na hraciu plochu, aby ste pevnosť postavili. Pritom si musíte dávať pozor na rozličné nebezpčené vplyvy okolia, ako je napríklad dažďový mrak.

WorldCraft

13.10.2014
82%
Hra - WorldCraft
Video sa načíta
Vyberte si kocku a začnite stavať! Vybrať si môžete jeden z troch svetov, v ktorom budete stavať. Nemusíte sa báť, v hre vás neohrozujú nepriatelia ani nič iné. Nemusíte si ani nič vyrábať, stačí si vybrať kocku a rovno budovať.

Jack Of All Tribes

14.5.2014
88%
Hra - Jack Of All Tribes
Video sa načíta
Jack of all tribes Vás určite poteší svojimi rozšírenými možnosťami. V tejto stratégii máte veľa možností: môžete stavať dedinu, pestovať a zberať úrodu, vylepšovať budovy, obchodovať. Každým levelom si ju viac a viac zamilujete. Dokážete sa starať o dedinu a o jej obyvateľov?

Stormy Castle

11.5.2014
90%
Hra - Stormy Castle
Video sa načíta
Stormy Castle je vynikajúca stratégia, pri ktorej budete sedieť určite dlho. Má krásnu grafiku a výborne prepracovaný systém vytvárania budov a jednotiek. Všetko je úplne jednoduché. Môžete cvičiť pechotu, lukostrelcov, mágov, balisty a jazdu. Hra prináša veľký výber vylepšení kúziel, hradu a…

Leap Day

10.3.2014
80%
Hra - Leap Day
Video sa načíta
Skvele prepracovaná stratégia v hre Leap Day uspokojí aj náročných hráčov tohto žánru. Musíte postaviť všetko, od základnej infraštruktúry, až po budovy, ktoré Vám zabezpečia jedlo, obranu a tiež prísun nových pracovných síl. Dokážete obchodovať so svojimi susedmi a v prípade nutnosti ubrániť svoju…

Adelanto Trilogy

3.3.2014
84%
Hra - Adelanto Trilogy
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta objavovania nových krajín a civilizácií. Ako skúsený moreplavec budete objavovať nové krajiny a civilizácie, s ktorými nadviažete komunikáciu a naučíte sa ich kultúre. V hre môžete navyše budovať aj vlastné dediny.

Block Story

3.2.2014
85%
Hra - Block Story
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, ktorá je veľmi podobná hre minecraft. V Block Story môžete stavať a vyrábať čo sa vám zachce, ak na to teda máte suroviny. Tie nachádzate po celom svete, či už v podobe dreva, kachlí či drahokamov.

Sky Park

18.12.2013
72%
Hra - Sky Park
Video sa načíta
Vybudujte si vlastný zabavný park v skvelej strategickej hre Sky Park. Staviať budete na planéte vysoko v oblakoch, pričom postupom času si môžete dokupovať i ďalšie planétky a svoj park tak rozširovať. Na výber budete mať spočiatku len niekoľko základných budov, ďalšie vám však postupom času…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie