Antika

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Greek Girl Make Up

14.2.2015
74%
Hra - Greek Girl Make Up
Video sa načíta
Helena je roztomilá grécka slečna, ktorá má naozaj dobrý vkus. Takže vašou úlohou bude nalíčiť a elegantne obliecť túto mladú slečnu. Vyskúšajte ich všetky a potom sa rozhodnite, ktorý z nich jej sedí najviac.

Greek Princess

13.1.2015
75%
Hra - Greek Princess
Video sa načíta
Oblečte krásnu Barbie do antického oblečenia, aby vyzerala ako grécka princezná. Záleží len na vás, čo jej vyberiete na seba.

Caesar's Day Off

1.10.2014
72%
Hra - Caesar's Day Off
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou zastúpiť Juliusa Caesara, ktorý rozhoduje o tom či dá dvojim poddaným milosť alebo nie. Palcom hore ich ušetríte a palcom dolu zničíte. Pre ktorú voľbu sa rozhodnete vy ?

History Rome

29.1.2014
80%
Hra - History Rome
Video sa načíta
Máte potuchy, ako sa obliekali ľudia v starovekom Ríme? Tak si skúste zahrať túto hru, v ktorej budete mať možnosť krásne vystrojiť túto mladú ženu. Vyberte jej jeden z klasických účesov tej doby, potom vyberte tie najkrajšie šaty a doplnky.

Roman Girl Dressup Game

18.1.2014
70%
Hra - Roman Girl Dressup Game
Video sa načíta
Viete ako sa ľudia obliekali v starovekom Ríme? Tak v tejto hre budete mať jedinečnú možnosť to zistiť! Dostanete na starosť krásnu dievčinu, ktorú budete môcť obliecť do tradičného rímskeho oblečenia.

Greek Princess Dress up

15.10.2013
80%
Hra - Greek Princess Dress up
Video sa načíta
Máte jedinečnú možnosť vystrojiť krásnu grécku princeznú. Budete mať na výber z množstva šiat, ktorým môžete aj meniť farby. Vyberte jej účes a sandálky a potom sa už môžete len kochať jej krásou.

Greek Hero

28.9.2013
88%
Hra - Greek Hero
Video sa načíta
V tejto hre budete hrať za gréckeho hrdinu, ktorý vie lukom to, čo nikto iný. Pomôžte mu získať priazeň mladej slečny tým, že zostrelíte všetky ciele bez problémov. Hra sa ovláda iba myšou. Nastavte uhol a silu a potom len stlačte ľavé tlačidlo myši. Hra je naozaj návyková! Dávajte si pozor, ste…

Goddess Scene Maker

9.9.2013
92%
Hra - Goddess Scene Maker
Video sa načíta
Goddess scene maker je super hra pre každú z vás! Vytvorte si nádherné antické či egyptské bohyne alebo víly, ktoré ste ešte nevideli! Bude naozaj z čoho vyberať! Začnite tvárou a farbou pleti a vlasov. Vyberte si z mnohých nádherných účesov, pokračujte k šatstve, ktoré vás úplne ohromí a z ktorého…

Roads Of Rome 2

9.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome 2
Video sa načíta
Staňte sa budovateľom ciest! Ako sa hovorí, "Všetky cesty vedú do Ríma". Vašou úlohou bude vystavať cesty, budovy a mosty a vyťažiť kryštály, rastliny do západu slnka. Hra má aj pár vylepšení, môžete mať viac robotníkov a môžete vyrábať viac surovín. Zvládnete vystavať všetko načas?

Roads Of Rome

8.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome
Video sa načíta
V tejto strategickej hre sa stanete budovateľom ciest. Vybudujte cesty, staväjte píly a farmy, ktoré vám budú dodávať suroviny. Ťažte všetko, na čo narazíte. Môžete aj vylepšovať, takže môžete mať viac robotníkov a prijímať viac surovín. Zvládnete to do západu slnka?

Roads Of Rome 3

8.7.2013
85%
Hra - Roads Of Rome 3
Video sa načíta
Máte radi staroveký Rím? Máme tu pre vás super hru, od ktorej sa len tak neodlepíte. Hra je úplne jednoduchá a zábavná, ponúka aj pár vylepšení. Vašou úlohou bude každý level obnoviť všetky cesty, odpratať prekážky, opraviť alebo vystavať budovy, ktoré vám budú dodávať suroviny. Odporúčame začať…

Achilles

26.2.2013
60%
Hra - Achilles
Video sa načíta
Postavte sa s hrdinským Achille do cesty nepriateľom. Tí Vás nebudú vôbec šetriť a postupom v hre s nimi nebude vôbec sranda. Vy môžete používať štít a zdvíhať zo zeme kopije, ktoré možno vrhať.

Civiballs 2

29.7.2012
74%
Hra - Civiballs 2
Video sa načíta
Civiballs 2 je druhé pokračovanie logickej hry, v ktorej budete mať za úlohu dostať všetky farebné postavičky do urien rovnakej farby. Dôležité je odoberať rôzne herné prvky v správnom poradí tak, aby sa každá postavička dostala do správnej urny.

Civiballs

24.7.2012
72%
Hra - Civiballs
Video sa načíta
Odoberajte rôzne prvky a dostaňte všetky farebné postavičky do správnej nádoby v logickej hre Civiballs. V hre sa nachádzajú tri rôzne sekcie - Grécko, Egypt a Čína, s ktorých každá obsahuje 10 levelov. Len prekonaním všetkých týchto levelov sa môžete úspešne dostať až do cieľa.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)