Ťahové bojovky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Hex Takeover

10.11.2021
85%
Hra - Hex Takeover
Zaberte čo najväčšie územie v podarenej hexa hre.

Swords and Sandals 2

19.5.2014
84%
Hra - Swords and Sandals 2
Video sa načíta
Máme tu ďalšie pokračovanie ťahovej bojovky Swords and Sandals. Prebojujte sa cez súperov až do arény, bojujte vo veľkých turnajoch na život a na smrť! Vylepšite postavu, zbrane, brnenie a ukážte vašim súperom, že s Vami si je neradno zahrávať. Porazíte všetkých súperov a stanete sa šampiónom?

Strategy Defense

4.7.2013
65%
Hra - Strategy Defense
Video sa načíta
Boli raz dve kráľovstvá. Jedno z nich začalo expandovať do toho druhého a vypálilo po ceste všetky dediny, vojaci zničili armádu a zajali Kráľovu rodinu. Kráľovi sa však podarilo utiecť do ústrania. Vy hráte za bojovníka, ktorý pomôže kráľovi nájsť jeho rodinu a dať všetko do poriadku. Trúfnete si…

Dungelot

27.6.2013
85%
Hra - Dungelot
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej prechádzate kobky a hľadáte poklady, mince, kúzla či životy. Pod políčkami, ktoré odkrývate, sa môžu skrývať aj vaši spojenci alebo tiež nepriatelia. S protivníkmi je tu boj naozaj tuhý, avšak pri využívaní kúziel ich hravo porazíte.

Sonny 2

8.7.2012
69%
Hra - Sonny 2
Video sa načíta
Sonny 2 je perfektná bojová hra, v ktorej sa s hlavným hrdinom Sonnym vydáte na dlhú cestu plnú nepriateľov. V každom ďalšom leveli budú na vás čakať stále silnejší nepriatelia, ktorých však s novými zbraňami a niekoľkými vylepšeniami určite porazíte.

Sands of the Coliseum

6.7.2012
66%
Hra - Sands of the Coliseum
Video sa načíta
Sands of the Coliseum je ťahová bojovka, ktorá vás prenesie do starovekého sveta plného gladiátorských zápasov a súbojov. So svojím gladiátorom budete začínať takmer od nuly, postupne sa však môžete vypracovať na najsilnejšieho a najobávanejšieho bojovníka.

Toxers

4.5.2012
75%
Hra - Toxers
Video sa načíta
Toxers je bezchybná stratégia s prvkami ťahovej RPG, v ktorej sa ocitnete v meste obsadenom príšerami. Prechádzajte postupne mesto, zbierajte peniaze a ďalšie cenné veci a keď narazíte na družinou potvoru skúste ju čo najskôr zabiť, aby Vám príliš neublížila. Voľte správne zbrane a počítajte s tým,…

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video sa načíta
Pokiaľ máte chuť zahrať si super strategickú hru, máme tu niečo pre vás. Táto hra vás zavedie na bojisko, kde budete musieť pomocou vhodne zvolenej stratégie a taktiky poraziť nepriateľských Angličanov. Chopte sa velenia a pustite sa do nich!

Sonic RPG episode 7

12.3.2012
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video sa načíta
Iste poznáte jedného z najstarších hrdinov počítačových hier - Sonica, ktorý sa preslávil vo svojich skákačkách. Tentokrát ale nebudete zdolávať žiadny náročný terén, ale budete bojovať vo veľmi podarené RPG ťahovej hre proti nepriateľom. Používajte klasické údery, kúzla, alebo špeciálne schopnosti.

Swords and sandals

23.5.2011
72%
Hra - Swords and sandals
Video sa načíta
Onlinovky Swords and Sandals je veľmi podarená hra s RPG prvkami. Vyberiete si jednu z doskových hier, na ktoré budete zažívať svoje dobrodružstvá a vydáte sa so svojím gladiátorom na cestu cez level. Hru môžete hrať proti počítaču alebo proti svojim kamarátom, v oboch prípadoch sa určite pobavíte.

Battle Mechs

23.5.2011
64%
Hra - Battle Mechs
Video sa načíta
Strategická online hra Battle Mechs vás zavedie do budúcnosti, v ktorej budete bojovať s roboty. Vašou úlohou je poraziť nepriateľského bojového robota skôr ako vás zničí. Svoj útok si musíte však dobre naplánovať, pretože počas každého kola môžete vykonať iba jednu akciu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie