Mahjong

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Fruit Mahjong

16.7.2021
85%
Hra - Fruit Mahjong
Spojte všetky druhy ovocia a zeleniny a vyčistite tak herné pole od všetkých políčok

Fancy Popping

11.6.2021
85%
Hra - Fancy Popping
V tejto hre je vašou úlohou vyčistiť herné pole od všetkých políčok s rôznymi symbolmi takým spôsobom, aby ste spájali vždy 3 rovnaké obrázky. Dokážete to?

Tile Mahjong

4.5.2021
85%
Hra - Tile Mahjong
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou vyčistiť herné pole od všetkých kociek s jednotlivými obrázkami. Dokážete vyčistiť celé herné pole pred vypršaním časového limitu?

Candy Best Link

29.3.2021
85%
Hra - Candy Best Link
Podarená logická hračka na štýl pexesa, v ktorej musíte pred vypršaním časového limitu označiť všetky rovnaké obrázky. Tie však musia mať k sebe voľnú cestu, inak ich označenie nebude možné. Dokážete vyčistiť všetky úrovne?

Mahjong Fortuna 2

7.10.2016
76%
Hra - Mahjong Fortuna 2
Video sa načíta
Druhý pokračovanie parádny Mahjong hry, v ktorej musíte odstrániť z plochy všetky kocky. Spájať budete vždy dve rovnaké.

Mahjong Fortuna

6.10.2016
75%
Hra - Mahjong Fortuna
Video sa načíta
Zahrajte si parádne spracovaný Mahjong. Musíte sa snažiť odstrániť všetky kamene z hracej plochy. Musíte spojiť vždy dva rovnaké kamene. Môžete využiť aj nápovedu.
Hra - Mystic Mahjong Adventures
Video sa načíta
Klasický mahjong, v ktorom budete spájať rovnaké kamene. Hra má niekoľko rôznych mini hier.

Hotel Mahjong

10.8.2016
72%
Hra - Hotel Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si parádny hru, kde budete spájať vždy dva rovnaké kamene. Kamene musí byť vždy viditeľne.

Mahjong Everyday

9.8.2016
72%
Hra - Mahjong Everyday
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej budete spájať rovnaké kamene. Spájať však môžete iba viditeľné a snažiť sa odhaliť zaskládané kamene.

Mahjongg 3D

12.6.2016
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video sa načíta
Kto má rád Mahjong, tak si iste obľúbi aj túto 3D verziu! Cieľom je odstrániť všetky kocky tak, aby nezostala ani jedna. Budete obmedzený časom, takže na nič nečakajte.

Petjong

20.5.2016
74%
Hra - Petjong
Video sa načíta
Parádny Mahjong so zvieratkami! V každom kole sa budete snažiť získať čo najviac hviezdičiek. Čím viac kameňov odstránite z hracej plochy, tým viac hviezdičiek získate.

Restaurant Mahjong

13.3.2016
75%
Hra - Restaurant Mahjong
Video sa načíta
Zahrajte si túto mahjong hru a pokúste sa z hracej plochy odobrať všetky kamene s obrázkami jedál. Aby sa vám to podarilo, musíte vždy spojiť dvojicu kameňov s rovnakým jedlom. Kamene sa dajú spájať len v prípade, že majú dve susedné strany voľné.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie